Şimdi Ara

***PSU montajı***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar aldığım psu mu kasaya monte edeceğim,daha önceden böle bişi yapmadım... Şu durumda psu nun diğer parcalarla bağlantısının ne derece önemli olduğunu bilmiyorum.... Bu konuda uzman olan arkadaslar bana nerelere dikkat edeceğimi nerelerde daha fazla önem vermem gerektiğini yazarlarsa çok sevinirim...

Saygılar...

• Yardım edecek yok mu?
  • 20/24pin güçkablosunu takıcaksın anakarta bide 4pinli bi kablo daha war işlemcinin hizasında onu da tak..sonra hdd'ye cd-rom ve floppye güç kablolarını paylaştır fazla zor bişi değil yerleri belli..kolay gele
  • quote:

Orjinalden alıntı: welcome to hell

20/24pin güçkablosunu takıcaksın anakarta bide 4pinli bi kablo daha war işlemcinin hizasında onu da tak..sonra hdd'ye cd-rom ve floppye güç kablolarını paylaştır fazla zor bişi değil yerleri belli..kolay gele

Daha önceden yapmadım bunu da...Teşekkür ederim...
  • dostum yeni psu n hayırlı olsun önce kasa na sabitle sonra kablolarını tek tek eline al örneğin 20 yada 24 pinlik girişi anakartına bağla yuvası vardır dikkatlice tak ayrıca anakartında 12 volt extra girişi varsa orayıda doldur hdd için psu n desteklemişse SATA 2 güç kablosu vardır hdd ni onunla besle cd rom un kablosunu ve flopy nin kablolarını gir başkada bişi kalmadı zaten senin ekran kartının güç girişi yok kolay gelsin
  • önemli değil dostum ne demek...çok kolay..yerleri zate belli bağırıyor beni buraya tak beni buraya tak..psu'Nun fan'ı alta gelcek şekilde tak vidaladın mı tamamdır..sora güç kabloları kolay.takılırsan sorarsın gene..hadi tekrar kolay gele
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.