Şimdi Ara

PSU larin farklari varmidir ve hangisi daha iyidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar cok fark olurmu mercury alirsam yada bosuna para harcadigim mi olur. Hangisi iyidir. Resimleri koyuuyorum
    PSU larin farklari varmidir ve hangisi daha iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Digeride bu. Yeni alacagim

• Sistem özellikleri ve yeni alacağın ürünün fiyatını paylaşırsan daha rahat yardımcı oluruz.
    Fotoğrafını koyduğun ürün müzelik olacak hocam neredeyse. Mercury markasını da ilk defa duyuyorum sanırım.
    Sen bütçeni de yaz sana güzel bir PSU önerelim. Ne iğdüğü belirsiz cihazlara para verme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: massacrer

Sistem özellikleri ve yeni alacağın ürünün fiyatını paylaşırsan daha rahat yardımcı oluruz.
    Fotoğrafını koyduğun ürün müzelik olacak hocam neredeyse. Mercury markasını da ilk defa duyuyorum sanırım.
    Sen bütçeni de yaz sana güzel bir PSU önerelim. Ne iğdüğü belirsiz cihazlara para verme.

Power Supply Spider Red 500W W/ Power Cord | INTEX Technologies

Hocam mercury den vaz gectim. Linkdekiye bakarmisiniz lutfen. Buarada ben turkmenistanliyim. Burada pek cok marka bulunmuyor.

• massacrer kullanıcısına yanıt
    Sistem ozelliklerim

Islemci intel core i5 4440 3.2 ghz

Ram 8gb

Ekran kart : gtx 750 ti

Anakart gigabyte g 1 killer

1 Tb hdd

Bu sistemi resimdeki eski 230 w power supply hic sorunsuz calistiriyor hocam. Donma reset atma vs. filan hic bisey olmuyor. Uzak kullanirsam zarar verir diye endiseleniyorum. Bilgisayari kapatmadan 1 gun bile calistirdim. Hic sikinti cikartmiyor. Degistireyimmi acaba linkdeki psu ile. Bi faydasi olurmu. Yada bosuna para harcadigim olurmu.

• Konu basindaki resimdeki kaynagi alacaksaniz elinizdekinden bile daha kotu olabilir. 12 volt kanalinda 108 wattlik bir cikisi var. Hicbir bilgisayari besleyemez nerdeyse.

• http://intexuae.com/products/it-23fr/

Linkdeki nasil olur hocam ise yararmi

• soyegow S kullanıcısına yanıt
    Bunun da 12 volt çıkışı 240 watt. Gücünün çoğunu 3.3 ve 5 volt kanallarında veriyor. Telefon şarj edeceğiz sanki güç kaynağı ile. Gayet dandirik bir ürün. Ayrıca niye böyle saçma sapan sitelerden saçma sapan ürünler gösteriyorsunuz anlamadım. Güvenilir bir yerden güvenilir bir model almanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nkvelioglu -- 25 Mart 2017; 14:43:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaganiskowf42

Bunun da 12 volt çıkışı 240 watt. Gücünün çoğunu 3.3 ve 5 volt kanallarında veriyor. Telefon şarj edeceğiz sanki güç kaynağı ile. Gayet dandirik bir ürün. Ayrıca niye böyle saçma sapan sitelerden saçma sapan ürünler gösteriyorsunuz anlamadım. Güvenilir bir yerden güvenilir bir model almanızı öneririm.

Turkmenistanliyiz hocam burada bundan iyi bisey yok. Eskisiyle degistirirsem fark olurmu bunu bilmek istiyorum. Eski psu yukarideki resimdeki 230 watt

Bilgisayar 12 volt kanalından güç çeker. 12 volt kanalında 9 amper verebiliyor resimdeki. İkisini çarpın 108 watt çıkıyor. 108 wattla nasıl sisteminiz çalışıyor aklım almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaganiskowf42

Bilgisayar 12 volt kanalından güç çeker. 12 volt kanalında 9 amper verebiliyor resimdeki. İkisini çarpın 108 watt çıkıyor. 108 wattla nasıl sisteminiz çalışıyor aklım almıyor.

Hocam benimde aklim almiyor ama bende 3 aydir sorunsuz calisiyor. Ikinci el aldim bilgisayari. Eski sahibide yaklasik 1 yil kullanmis. Fazla kullanirsam zarar verir diye korkuyorum.

• Türkmenistan da iyi bilgisayar parçaları satan yer yok mu? Kötü ürünler için paranızı çar çur etmeyin.
  • Hocam Amazon da Aliexpress de Türkmenistan'a ginderiyor diye biliyorum. Oralardan Evga, Seasonic, Silverstone, FSP, Corsair gibi markalara bakın isterseniz. 600W gayet işinizi görür ama bunu 12V kanalından vermeli yani 12V icin en az 50A verebilmeli.

Bunu ofansif olarak söylemiyorum hocam ama verdiğiniz parçalar gerçekten çer çöp. Paranıza yazık etmeyin yani. Gerekirse özelden yazın detaylı birlikte bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: damn2u

Türkmenistan da iyi bilgisayar parçaları satan yer yok mu? Kötü ürünler için paranızı çar çur etmeyin.

Var hocam. Ama benim alabilecek yerimde yok.

• quote:

Hocam Amazon da Aliexpress de Türkmenistan'a ginderiyor diye biliyorum. Oralardan Evga, Seasonic, Silverstone, FSP, Corsair gibi markalara bakın isterseniz. 600W gayet işinizi görür ama bunu 12V kanalından vermeli yani 12V icin en az 50A verebilmeli.

Bunu ofansif olarak söylemiyorum hocam ama verdiğiniz parçalar gerçekten çer çöp. Paranıza yazık etmeyin yani. Gerekirse özelden yazın detaylı birlikte bakalım.

Sadece baskentde olabilir maalasef. Belki birilerinden buraya yollamasini rica ederim.

Amazon üzerinden bir hesap açıp gönderip göndermediğini kontrol et hocam bir sen yine de. Uğraşmazsın aracıyla falan.
  • Herkese tesekkurler

• quote:

Amazon üzerinden bir hesap açıp gönderip göndermediğini kontrol et hocam bir sen yine de. Uğraşmazsın aracıyla falan.

Tesekkurler hocam mutlaka deniyecem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.