Şimdi Ara

Psu kabloları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar..Dark Knight kasam var..Kabloları topladım fakat psunun yanındakiler kirlilik yapıyor resimde görüldüğü gibi.Orayı nasıl kapatabilirim ?

Psu kabloları

• Pleksi'den yada başka bir materyalden kapak yapabilirsiniz. Forum içinde örnekleri var. Bulabilirsem örnek olarak konuya eklerim. ( konular içinde bulan arkadaşımız varsa da ekleyebilir )
  • Hocam öncelikle konuya cevap yazdığınız için teşekkür ederim..Pleksiden olabilir aslında ama bulunduğum yerde pleksi bulmam biraz zor.İnternetten güvenle alabileceğim bir site varmı bildiğiniz ?
  • Forumdan @AMFİBİ den temin edebilirsin. Hala güncel olarak satıyor bildiğim kadarıyla, PM den ulaşabilirsin.
  • Eywallah sağolasın birader
  • Kasanın kapağı kapalıysa bence hiçbir şey yapma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaqok

Hocam öncelikle konuya cevap yazdığınız için teşekkür ederim..Pleksiden olabilir aslında ama bulunduğum yerde pleksi bulmam biraz zor.İnternetten güvenle alabileceğim bir site varmı bildiğiniz ?

hocam evidea.com adlı siteden alabılırsın. ben gecen hafta ıcınde aldım sorunsuzca geldı
  • hocam kasa boyama için sprey mi kullandınız ?

eğer sprey kullandıysanız direkt spreymi sıktınız yoksa zımpara vs. işlemleri uyguladınız mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: truehawk

hocam kasa boyama için sprey mi kullandınız ?

eğer sprey kullandıysanız direkt spreymi sıktınız yoksa zımpara vs. işlemleri uyguladınız mı ?

hocam kasanın orjinal rengi siyah
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaqok

quote:

Orijinalden alıntı: truehawk

hocam kasa boyama için sprey mi kullandınız ?

hocam kasanın orjinal rengi siyah

aa afedersin hocam. dark knight yazmışsın bile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.