Şimdi Ara

PSP ye 4gb bellek ve 2 kat pil sadece 199 dolar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.darkplanets.co.uk/datel-4gb-harddrive.asp
    Yine DATEL firması psp için yapacağını yapmış.4GB bellek ve x2 adındaki 3600mh pili birleiştirmiş .Fiyatı çoook uygun olmuş.En kısa zaman da Türkiyeye gelecektir.Forumda bulunan arkadaşlardan getiren çıkar.Olmazsa da Gittigidiyor da buluruz 2 aya kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resident -- 8 Ekim 2005, 14:00:00 >

• güzelll
  • Hangi ülke???Almanya'da bulabilirmiyiz.
  • Direkt sipariş verebiliyorsun ama kısa süre içinde getiren çıkacaktır.
  • mükemmel mükemmel müthiş fevkalade olay bitmiştir yaşasın sony yaşasın psp
  • kardeş yanlız fiyatı 199 dolar değil

149 ingiliz sterlini

350 milyon yani
  • olsun yine ucuz
  • arkadaşlar bana bu alet biraz fake gibi geldi,bence çok heveslenmeyin, ama umarım wardır böle bişey
  • gercek olmasi gerek cunku ben datel urunlarinden AR2 max kullanıorum ps2 icin yani bu sirketten yalan olmaz
  • yok fake degil satis sitesi bu haber sitesi degil
  • sıfırı 350 ytl olursa 2.elde 250den satılır o zamanda alınır.
  • Kesin satışa çıkar merak etmeyin.Türkiye'ye de kesin en kısa zamanda getiren olacaktır.Malum PSP de çıkınca hemen geitrmişlerdi.
  • www.mavishop.com da hemen cıkar belki de cıkmıstır bakmadim daha DATEL urunlerini getirtiyorlar...
  • arkadaşlar ürün fake değil. lik-sang.com da da önsipariş alıyorlar. bence kesinlikle alınması gereken bir aksesuar. 2 gb ms pro duo fiyatına 4 gb ve x2 batarya. gerçi bence pil süresi pek fark etmeyecektir çünkü 4 gb lık hdd yi çalıştırmak baya pil harcayacaktır.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.