Şimdi Ara

PSP OYUNLARI İNDİRME ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
13.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar var mı bildiğiniz psp oyun indirme sitesi tek tıkla inip pspye atıp sorunsuz oynayabileceğim bir site ????

• quote:

Orijinalden alıntı: sergio583

arkadaşlar var mı bildiğiniz psp oyun indirme sitesi tek tıkla inip pspye atıp sorunsuz oynayabileceğim bir site ????

Torrent olarak Kat Torrent,Piratebay'den indirebilirsin.Normal indirme olarak psp share var ama yavas , torrent indirmeni tavsiye ederim.
  • www.newgamex.com üyesiyimdir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirmede bi sorun var zahmet olmassa oyunlari breakerecho@hotmail.com a atarmisiniz.simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • torrentten indireceksiniz arkadaşlar.. uzantısı iso veya cso olacak.. rar olarak inerse unzip yapacaksınız..
  • Oyunları seçip torrentten MULTİ5 destekli indirebilirsin
  • Eski bir konuyu tekrarladığım için özür dilerim ama tekrar PSP oyunları oynamak istiyorum ama sahip olduğum eski konsol artık aynı oyunları oynamadığı için bilgisayarımda oynamak istiyorum. Birisi bana bu oyunları oynamak için hangi emülatörün en iyi olduğunu ve Romspedia, ConsoleRoms, Vimm gibi sitelerin bu video oyunlarını indirmek için iyi olduğunu açıklayabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cultira -- 8 Kasım 2022; 16:23:54 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.