Şimdi Ara

PSP oyunları açmıyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
2
Favori
10.945
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PSP >> PSP oyunları açmıyor!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    299 Mesaj
    Arkadaşlar dün khalkedondan psp aldım.Dün geceye kadar güzelce oyunları açıyordu.Şarja taktım.Bi ara sarjdaykende açtım oyunları açmayı denedim oyuna giriyorum ekran siyah ama psp açık öylece bekliyorum birşeyler olmuyor.Bugünde bi kaç tane oyun attım.Denedim yine aynı ekran siyah olece bekliyor.Lütfen yardım edin arkadaşlar. Ver: (6.31)

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!

Sanırım PSP brick olmuş.Bugün pazar dükkan kapalıdır.O yüzden pazartesi günü khalkedonu ara sor
    [/quote
    Daha 24 saat olması ya nasıl olur
    |
    |
    ya benim oyunlarda açılmıyor go nun yanında verilen hediye oyunlarından bahsediyorum This content cannot be accessed on your account hatası veriyor dün oynuyordum sorun nedir yardım eder misiniz ?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: joseph116

quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!

Sanırım PSP brick olmuş.Bugün pazar dükkan kapalıdır.O yüzden pazartesi günü khalkedonu ara sor
    [/quote
    Daha 24 saat olması ya nasıl olur

Olmuş bir şekilde işte.
    Görmeden birşey diyemem pazartesi khalkedonu ara konuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The maXz! -- 23 Ocak 2011; 16:44:34 >
    |
    |
    psp 300x serisi ise CFW makine kapatıldığında siliniyor,baştan yüklemek gerekiyor ..
    O yüzden oyunları açmıyor olabilir ya da arkadaşların dediği gibi alet brick olmuştur.
    |
    |
    Intel Core i7 6700K Skylake 4.00 GHz | Asus Z170 Pro-Gaming Motherboard | Kingston HyperX Fury Black DDR4 2x8 GB Dual RAM | Noctua NH-D15 CPU Silent Cooling System | Corsair 600 W CX v2 80 Bronze PSU | Corsair Graphite 760T Arctic White FULL-TOWER | Asus Strix GTX980 DirectCU II | Samsung 850 Evo 250 GB SSD | AOC i2369VM 23 5ms Full-HD IPS LED | Logitech MX Master Mouse | Logitech G230 Gaming Headset | PS4 Pro 1TB | Sony Bravia LED TV | Apple Macbook Pro Retina 15' Mid 2015 | iPhone 8 Plus 64 GB | Sony WH-1000XM2 | Canon EOS 600D 18-135mm | Fitbit Charge
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Hayır psp yi kapattigimda yeniden yüklüyorum o programı ama yinede açılmıyor oyunlar gözüküyor ama açılmıyor bu gün bir kere açılmıştı bir daha da açılmadı böyle bu oyunlar her keyfine göre mi açılacak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2741 Mesaj
    Torrent'ten oyunları çekerken '' works on 6.31 '' diye arat ..

Geçmiş olsun.Pazartesi Khalkedon'u ara,konuş .
    |
    |
    Intel Core i7 6700K Skylake 4.00 GHz | Asus Z170 Pro-Gaming Motherboard | Kingston HyperX Fury Black DDR4 2x8 GB Dual RAM | Noctua NH-D15 CPU Silent Cooling System | Corsair 600 W CX v2 80 Bronze PSU | Corsair Graphite 760T Arctic White FULL-TOWER | Asus Strix GTX980 DirectCU II | Samsung 850 Evo 250 GB SSD | AOC i2369VM 23 5ms Full-HD IPS LED | Logitech MX Master Mouse | Logitech G230 Gaming Headset | PS4 Pro 1TB | Sony Bravia LED TV | Apple Macbook Pro Retina 15' Mid 2015 | iPhone 8 Plus 64 GB | Sony WH-1000XM2 | Canon EOS 600D 18-135mm | Fitbit Charge
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Öyle aratın ca ne olacak ki Khalkedon u aradım hafıza kartıyla ilgili olabilir dedi yarın gideceğim büyük ihtimal inşallah düzelir bu kadar çabuk bozulacagini tahmin etmemiştim birde garantisiz almıştım

|
    |
  • Yarbay
    3044 Mesaj
    PSP menüsünü görebiliyorsun dimi? Yani cihaz açılıyor. Menüyü görüyorsan herşekil düzelir PSP merak etme. Hafıza kartıyla ilgilidir. Başka bir kartla deneme şansın varsa dene. Yada recovery ayarlarına geri döndür cihazın. Düzelecektir. Ama makine hiç açılmıyor ve açma tuşuna bastığında siyah ekranda bekliosa o zaman korkmaya başla.
    |
    |

• Yüzbaşı
    299 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: [C_a_N_e_R]

PSP menüsünü görebiliyorsun dimi? Yani cihaz açılıyor. Menüyü görüyorsan herşekil düzelir PSP merak etme. Hafıza kartıyla ilgilidir. Başka bir kartla deneme şansın varsa dene. Yada recovery ayarlarına geri döndür cihazın. Düzelecektir. Ama makine hiç açılmıyor ve açma tuşuna bastığında siyah ekranda bekliosa o zaman korkmaya başla.

Evet menüyü görebiliyorum müzik film resim açılıyor,oyun klasorüde açılıyor ama oyuna girince ekran siyah oluyor açılmasını bekliyorum ama hiç birşey yok açılmıyor sonra psp nin pilini çıkarıp yeniden açıyorum bu gün bi ara açıldı oyunlar nedense oynadım ama sonra yine aynı duruma döndü yokmu tavsiyesi olan yoksa yine maalesef gideceğim dükkana.
    |
    |

• Yüzbaşı
    719 Mesaj
    quote:

quote:

Evet menüyü görebiliyorum müzik film resim açılıyor,oyun klasorüde açılıyor ama oyuna girince ekran siyah oluyor açılmasını bekliyorum ama hiç birşey yok açılmıyor sonra psp nin pilini çıkarıp yeniden açıyorum bu gün bi ara açıldı oyunlar nedense oynadım ama sonra yine aynı duruma döndü yokmu tavsiyesi olan yoksa yine maalesef gideceğim dükkana.

Joseph116 selamlar,

360 tl olan PSP'lerden mi aldın ? Lütfen endişe etme garantisiz aldığın için, ne gerekiyorsa yapmak için biz buradayız . Lütfen sadece rahat ol. Sana çok zahmet olacak ama ürünü getir birlikte bakalım, ben Serbülent.
    |
    |

• Yüzbaşı
    299 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: khalkedon

quote:

quote:

Joseph116 selamlar,

360 tl olan PSP'lerden mi aldın ? Lütfen endişe etme garantisiz aldığın için, ne gerekiyorsa yapmak için biz buradayız . Lütfen sadece rahat ol. Sana çok zahmet olacak ama ürünü getir birlikte bakalım, ben Serbülent.

Evet 360 tl liklerden aldım.Yarın sabah inşallah oradayım.İlginiz için teşekkürler...
    |
    |

• Yüzbaşı
    299 Mesaj
    Sorun çözüldü.Teşekkürler khalkedon
    |
    |

Dostum nasıl çözdün banada anlatırmısın ?Benim psp'm de aynı hatayı veriyor(Attığım oyunu açtığım ozmn siyah ekran geliyor ve psp donuyor bataryayı çıkarıp takınca düzeliyor)
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: kaanzxD

quote:

Dostum nasıl çözdün banada anlatırmısın ?Benim psp'm de aynı hatayı veriyor(Attığım oyunu açtığım ozmn siyah ekran geliyor ve psp donuyor bataryayı çıkarıp takınca düzeliyor)
    |
    |

• Er
    3 Mesaj
    joseph 116 bndede aynı sorun varda khalkedon bna yardımcı olurmu fakat oradan almadım pspyi ?
    |
    |
    http://www.youtube.com/watch?v=3wCfVA3UUH8&feature=youtube_gdata_player

|
    |
    |
    |
  • Er
    1 Mesaj

usta bendede oyunu açmak için bastığımda iso başlıyor diyo 1 saniye sonra ana menüye atıyo
    |
    |
    The maXz! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Reklamlar
    üniversite
    SEO
    Bey Azura
    SEO
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR2
    0,312
    1.2.165

Reklamlar

SEO SEO Canlı Tv izle haberler
    üniversite Bey Azura son dakika
    Mobilya Takımları
    Bu sayfanın mobil sürümü / mini sürümü
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.