Şimdi Ara

**PSP'den Anlayanlar İçeriii** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
4.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM.Gameboy Color emulatoru yükledim pokemon red,blue,yellow oynamak için lakin renkler yok rekli bir emulator biliyormusunuz güzel çalışan
  • Emu master yüklemelisin, o renkli çalıştırıyor. Ben buradan yüklemiştim fakat linkte dosyayı bulamadım başka yerden çıkar kesin. Emulatorler ile ilgili liste burada mevcut

http://wololo.net/talk/viewtopic.php?f=47&t=8026

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

Emu master yüklemelisin, o renkli çalıştırıyor. Ben buradan yüklemiştim fakat linkte dosyayı bulamadım başka yerden çıkar kesin. Emulatorler ile ilgili liste burada mevcut

http://wololo.net/talk/viewtopic.php?f=47&t=8026

hocam dediğiniz gibi emumasterı yükledim oyunu da açtım ama hala pokemon red pembe tonunda oynanıyor halbuki pokemon red renkli bir oyun görsellerde vs renkli(google görseller) pokemon oynuna başlayacaktım tam

• Uzun zaman önce bende TenTen Tibet'teyi oynarken aynı durumla karşılaştım, ayarları kurcalayınca renkler düzelmişti yalnız her oyunu emulatorun desteklemesini bekleme, liste vardır internette hangi oyun sorunsuz hangisi yarım yamalak çalışıyor.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok uğtaştım ama yapamadım bir de sen baksan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube'a psp pokemon yazdığında çıkan oyun renkli aynı oyun değil mi senin denediğin ile ?

Sen kurcala bulursun eminim.

• psp 3000 satan varsa pm atsın mümkünse oyunsuz olsun ama oyunluda olur.
  • efsi E kullanıcısına yanıt
    up
  • Konu benim şimdide satıyorum Psp mi düşünen olursa sahibinden den bakabilir 268767684

• site adresi veremiyor muyuz?ben herhalde sıfır aldım.birde üretim niye durdurulmuş ki iyi satar bu cihaz.ayrıca birde ben kırdırılmış mı cihazım nerden anlarım?
  • Çok temiz 3004 serisi PSP'imi acil bir ihtiyaçtan dolayı satıyorum ilanıma burdan bakabilirsiniz
    http://forum.donanimhaber.com/m_114080028/f_//tm.htm#114399339
  • Tsukiyomi kullanıcısına yanıt
    slm kardeşim bende yeni 3004 aldım, hafıza kartı var ve oyun yüklü içindede ıso dosyası var bu kırık oldugu anlamına mı geliyor? ben oyun indirdim yukledim ama calıstıramadım yardımcı olursan memnun olurum iyi geceler[sm=s20.gif
  • usa de yasiyorum , ebayde kirik vita satiyolar 160 dolara full arsiviyle falan veriyor. cok mu fiyat ? niyeyse heves ettim ipadim bozulup , 200 dolar tamirine istediklerinde.
  • NoSt3am kullanıcısına yanıt
    hocam bildiğim kadarıyla ps vita kırılmadı, yanlışlık olmasın link varsa paylaşırmısınız?
    Ps vita'nin kırılmadığından emin olabilirsiniz bugün itibariyle, yakın zamanda da olacağına dair hiçbir emare yok, gün geçtikçe de kan kaybediyor, ilgi azalıyor.

Hocam bende eminim de ps vitadan, NoSt3am nickli arkadaşın yorumuna istinaden yazdım
  • Ozur dileyerek belirtiyim, ekipman Psp go imis , yanlis biliyormusum. Gene de psp go , o para eder mi?

• NoSt3am kullanıcısına yanıt
    etmez hocam psp go o kadar hem go psp serisinde tasarım olarak en kötüsü bence ayrıca kırık ise 2.eldir zaten ben istanbulda sahibinden.com dan buldum full kutulu 150tl ye aldım.
    Temizmiydi çizik var mı ? Biliyorsun psp'nin diğer modelleri için çizik dert değil kapak mevcut ekranın üstünde ama psp go direk ekran ve kasasın değişimi de çok zor.

Temiz cihaz satmak isteyen veya sıfır gören bana bildirirse sevinirim. Hâlâ arıyorum psp go elden almak şartıyla.

hocam çok temiz psp go kutusunda daha kağıtları bile duruyodu, adamın oğluna almış ama beğenmemiş oynayamamış içinde psnden alınma 2 oyun vardı. kırdım 16gb da kart taktım 32oldu bütün psp arşivim içinde şimdi. ama tasarımı çok biçimsiz ele tam oturmuyor 3004 gibi ama kendinden 16gblık belleği var ve pili çok uzun gidiyor. kompak olduğundan montun cebinde rahat taşınabiliyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.