Şimdi Ara

PSP de İNTERNETE BAĞLANMA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
1
Favori
36.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar psp slim imi kablosuz nete bağlamaya çalıştım ama olmuyor.scan diyorum ama bulamıyor hata veriyor. psp de internet ile ilgili bir ayar yapmam lazım mı?Yoksa modemden bunu nasıl yapabilrim bilen varsa söylerse memnun olurum.
    Herkese en güzel oyunlu günler

• önce network settingsden wireless modemi tanıtman lazım pspne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leingrad

önce network settingsden wireless modemi tanıtman lazım pspne.
    biraz daha detayli bir şekilde anlatabilirmisin bende yeni psp aldım scan dediğimde bulmasına rağmen çoğu zaman hata veriyor ve bağlanmıyor bu arada alakası varmı tam emin değilim ama versiyon 3.60M33
  • quote:

Orijinalden alıntı: barcelona

biraz daha detayli bir şekilde anlatabilirmisin bende yeni psp aldım scan dediğimde bulmasına rağmen çoğu zaman hata veriyor ve bağlanmıyor bu arada alakası varmı tam emin değilim ama versiyon 3.60M33

Alıntıları Göster
    yandan wiressi açtınmı yada hatayı tam olarak buraya yazabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

yandan wiressi açtınmı yada hatayı tam olarak buraya yazabilirmisin

Alıntıları Göster
    Slimlerde wireless butonu üstte sanırım.Eğer açık değilse hata verir aç diye.
  • bendede wireless adsl var ama işin kotusu sifresini bilmiyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: sehzadelee

bendede wireless adsl var ama işin kotusu sifresini bilmiyom
    wireless sifremi nasıl bulabilirim bi bileniniz var mı acaba? please
  • quote:

wireless sifremi nasıl bulabilirim bi bileniniz var mı acaba? please

Alıntıları Göster
    Modeme reset etman yeterli. Arkasında reset tuşu vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lvthsgm

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: lvthsgm

o tusa bastım. sifrem ne oldu simdi? nasıl ögrenebilirim yeni sifreyi?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: lvthsgm

o tusa bastım. sifrem ne oldu simdi? nasıl ögrenebilirim yeni sifreyi?

Alıntıları Göster
    modemin kitağçığı yokmu bi sitesi var onun (108.080 örnek)

giriyorsun şifreyi deiştiriyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

modemin kitağçığı yokmu bi sitesi var onun (108.080 örnek)

giriyorsun şifreyi deiştiriyorsun

Alıntıları Göster
    Wirelessin şifresini modemin arayüzüne girerek öğrenebilirsiniz.Reset atarsan modeminde şifre kalmaz.Arayüzlerin ip leri her markaya göre değişiklik gösterir.10.0.0.2 veya 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 modemin markasını ve modelini google a yaz sana modemle ilgili tüm bilgiler geliyor.Hatta forumda aratsan mutlaka vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RYU1980

Wirelessin şifresini modemin arayüzüne girerek öğrenebilirsiniz.Reset atarsan modeminde şifre kalmaz.Arayüzlerin ip leri her markaya göre değişiklik gösterir.10.0.0.2 veya 192.168.1.1 veya 192.168.2.1 modemin markasını ve modelini google a yaz sana modemle ilgili tüm bilgiler geliyor.Hatta forumda aratsan mutlaka vardır.

Alıntıları Göster
    sagolun arkadaslar sifreyi degistirdim girdim psp interete ilk gun sorunsuz girdi gezdim dolastım sorf falan yaptım ikinci gun aniden girmemeye basladı (a connection error has occured the attempt to obtain the ip adress timed out ) bu ne demek sinir oldum bilen biri cevaplarsa guzel olurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sehzadelee -- 8 Kasım 2007; 11:39:47 >
  • quote:

sagolun arkadaslar sifreyi degistirdim girdim psp interete ilk gun sorunsuz girdi gezdim dolastım sorf falan yaptım ikinci gun aniden girmemeye basladı (a connection error has occured the attempt to obtain the ip adress timed out ) bu ne demek sinir oldum bilen biri cevaplarsa guzel olurdu

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: sehzadelee

evet aynı sorun bende de var ve bieşy daha sorucam eğer wi fi de şifre varsa şifreyi ne zman istiyo nereye giricez
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokerg

quote:

Orjinalden alıntı: sehzadelee

evet aynı sorun bende de var ve bieşy daha sorucam eğer wi fi de şifre varsa şifreyi ne zman istiyo nereye giricez

Alıntıları Göster
    Bende psp slimden sorunsuz nete bağlandım, version'um 3.60 m33 daha sonra memory cardda yüklü oyuna girmek istediğimde "oyun başlatılamadı 80020321" diyo ve oyunu açmıyor. bu ne olabilir fikriniz varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordos

Bende psp slimden sorunsuz nete bağlandım, version'um 3.60 m33 daha sonra memory cardda yüklü oyuna girmek istediğimde "oyun başlatılamadı 80020321" diyo ve oyunu açmıyor. bu ne olabilir fikriniz varmı acaba ?

Alıntıları Göster
    psp de nete bağlanmaya çalıştım ilk önce scan ettirdim kendi modemimi buldum girdim şifreyi girdim hepsini yaptım ama tam girerken connecting acces point.. diye bir şey çıkıyo sonrada obtaining ip adress diye bir şey çıkıyor sonrada psp A connection error has occurred the attempt to obtain the ip adress timed out. diyor.Ne yapmam gerek lütfen yardım edin!
  • quote:

Orijinalden alıntı: onirr

psp de nete bağlanmaya çalıştım ilk önce scan ettirdim kendi modemimi buldum girdim şifreyi girdim hepsini yaptım ama tam girerken connecting acces point..

Ayni problem bende var hala cözemedim. Arkadaslar su soruna bir care lütfen.
    Modemimi görüyor, her türlü ayarini yaptim ama hala access point bulunamadi diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altaylardan

quote:

Orijinalden alıntı: onirr

psp de nete bağlanmaya çalıştım ilk önce scan ettirdim kendi modemimi buldum girdim şifreyi girdim hepsini yaptım ama tam girerken connecting acces point..

Ayni problem bende var hala cözemedim. Arkadaslar su soruna bir care lütfen.
    Modemimi görüyor, her türlü ayarini yaptim ama hala access point bulunamadi diyor.

Alıntıları Göster
    PSP nin 4 haneli kendi password şifresi nedir arkadaşlar acil yardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersyno

PSP nin 4 haneli kendi password şifresi nedir arkadaşlar acil yardım.

Alıntıları Göster
    psp yi modeme nasıl tanıtabilirim detaylı bilgi verirmisiniz scan diyorum hata veriyor mdemi bulamıyor
  • settings de wirelles ... bisey yazıyo anlarsın zaten onu yap sonra olur yapamazsan servise getir orda gösterirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: SniggaS

settings de wirelles ... bisey yazıyo anlarsın zaten onu yap sonra olur yapamazsan servise getir orda gösterirler
    arkadaşlar benimkinin modeli psp 3004 5.03gen bana da yardımcı olurmusunuz ben şifreyi falan değiştirdim girmiyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.