Şimdi Ara

psp cfw hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • elime yakın zamanda psp 3004 kodlu bir oyuncak geçti ve kırılmış cihaz 6.60 sürümünde ben bunu güncellemek istiyorum ve sonrasında güncel sürümde kırma işlemini yapmak istiyorum sorum şu cihazdan direk güncellersem sıkıntı olur mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum bende yakında bir adet psp alıcam 6.60 sürümünü neden güncellemek istiyorsun ? Çalışmayan oyun felanmı var?
  • soporo kullanıcısına yanıt
    hayır çalışmayan bir oyun yok fakat remote kontrol gibi birşey gördüm ps4'ün ekranı yansıtabiliyorsak güzel olur diye düşündüm. Bunu yapabilmek içinde güncellemem gerekiyormus

• kendindenvazgeçenadam K kullanıcısına yanıt
    Forum ölmüş dostum galiba ikimizden başka kimse yok. Hazır seni yakalamışken 200 tl ye 3001 serisi buldum. Alınırmı sence ?

Edit: Netten biraz araştırdım sürüm güncellerken yada düşürürken alet brick olabiliyormuş hiç riske girme bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 24 Mart 2017; 23:16:2 >
  • dostum fiyat olarak birşey demeyeyim çünkü benim pspyi alma işim birazcık denk düştü eski telefonumu verdim bunu aldım yoksa piyasasını vs bilmiyorum malesef ama şunu söyleyeyim evde ps4 var üşendiğime açmıyorum 1-2 pes atıp kapatıyorum ha görüntü olarak iyi değil fakat eğleniyorsun sonuçta

• Psp de remote yok vita da var. 6.60 birak 6.20 bile her oyunu acar. 200 tl 3004 de yaninda hafiza karti kaclik ?

Hadi kiyak benden 6.60 cfw li psp e street sizeb130 birakcam hemde 16 gb kart ile

Cihaz icinde populer ps1 oyunlari tum emulatorler ve oyunlari ve bir kac psp oyunu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Pm den ulaşıyorum size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 25 Mart 2017; 9:29:16 >
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    ilgilendiğiniz için teşekkürler öncelikle 4Gb hafıza kartı var bendekinde yavas yavas oyun atarım artık

• Öncelikle PSP'de sürüm yükseltme işleminde hiçbir sıkıntı yoktur ve zaten yükseltilmesi gerekir (önceki sürümler hatalı oluyor genellikle mesela 6.60'da internete girmiyordu vs.) En son sürüm 6.61 olması lazım, isterseniz nasıl yükseliceğinizi anlatırım. (Ben 2 gün önce kendi PSP'mi yükselttim). 2.olarak PSP'dede remote olayı var, yani PS3 oyunlarını falan oynayabiliyorsunuz ekranı yansıtıp bizzat ben denedim ama PS4'de olurmu onu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege Öncel 77 -- 27 Mart 2017; 19:48:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.