Şimdi Ara

PSP alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu zamana kadar içimde bir PSP alma isteği oldu. Aslında kırık PS vita alma fikrim vardı fakat hafıza kartı fiyatları ve oyun yetersizliği beni PSPye yönlendirdi.
    PSP şu anda alınır mı ve alınırsa hangi oyunlar kesin olarak oynanmalıdır?

Ayrıca oyun grafikleri nasıldır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-B42760104 -- 13 Nisan 2017; 20:49:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hacı grafik olarak pek bisey bekleme ama o kadarda kötü değil oyun konusunda cok zengin baya oyun var artı bide gba nes ps1 emululatorleriyle nostalji rüzgarı estirebilirsin.

• Sadece kendi oyunları değil emulatörlerde var nes, snes, sega, gb, gba ... arcade ve eski oyunları seviyorsan psp kesinlikle öneririm.
  • soporo kullanıcısına yanıt
    Hocam makineyi bugün aldım. GTA CTW oynadıktan sonra please wait diye durdu. Eski konularda da bunun brick alameti olduğunu söylemişler. Doğru mudur acaba

• Malesef bir bilgim yok dostum. Her zaman olan bir şey ise aldığın kişi ile irtibata geç dostum.

Edit: Cso formatından olabilir dostum. Cso formantındaysa iso ya dönüştür. Cso sıkıştırılmış olduğu için okumakta zorlanıp takılabiliyor belkide ondandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soporo -- 21 Nisan 2017; 20:48:30 >
  • soporo kullanıcısına yanıt
    Sadece bu gtada oldu. Sanırım CSO olmasından kaynaklı. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim hocam

• Ginede tedbiri elden burakma dostum bu arada hayırlı olsun.
  • İso dosya uzantılı oyunlarda hiçbir sıkıntı yok cso zaten eskide kalan bir sistem.
  • PSP alınır mı değilde PSP ile neler yapılabilir öncelikle onlardan bahsedelim..

PSP ile kolay bir şekilde Custom Firmware yükleyerek ( Kopya oyun oynamanızı sağlar,internetten indirdiğin ISO veya CSO uzantılı tüm oyunları hafıza kartın atarak oynayabilirsiniz.) yaklaşık 1200 adet PSP oyunu,çıkmış olan tüm PlayStation 1 oyunlarını oynayabilirsiniz.

PSP herşeyiyle ayrı bir dünyadır.Bana göre tüm konsollardan daha gelişmiş bir arşive sahiptir.Ufak ama her türlü oyunu rahatça çalıştırabilirsiniz.

CwCheat ile PSP'de her oyunda hile yapabilirsiniz.Trainer mantığı ile çalışmaktadır.Çıkmış tüm oyunların Database'i mevcuttur.PlayStation 1 oyunlarında bile hile yapabilirsiniz.

Memory Stick Adaptör alarak PhotoMS olanı ile 2 adet 64 GB veya 128 GB SD kart takarak konsolda resmen kocaman bir arşiv yaparak herşeyi elinizin altına alabilirsiniz.Memory Sticklere boş yere para harcamayın..

Her türlü film formatını gerekli programlar ile rahatça açabilirsiniz.

Kitap okuyabilirsiniz BookReader ile tüm pdf vb formattaki kitapları rahatça elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Belli başlı altyapıyı sağlayarak oyun serverlarına bağlanıp online oyun oynayabilirsiniz.

Daha birçok homebrew uygulamaya internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

• Ben de bakınıyorum aklımda yokken birden aklıma girdi psp eskiden pahalı diye alamamıştım şimdi 200 fiyatlara düşmüş alet almayı planlıyorum

• Arkadaşlar merhaba,

Bende şu günlerde bir PSP sahibi olmak istiyorum.
    Fakat birden çok modeli var PSP nin.
    Hangisini almak avantajlıdır ? Kırma, oyunlar, performans vb açısından.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnztrk

Arkadaşlar merhaba,

Bende şu günlerde bir PSP sahibi olmak istiyorum.
    Fakat birden çok modeli var PSP nin.
    Hangisini almak avantajlıdır ? Kırma, oyunlar, performans vb açısından.

teşekkürler

PSP 3004 ekran kalitesi olarak 1000 ve 2000 serisine göre daha iyi.

PSP Go ile arasındaki fark ise PSP GO yapısı olarak pek kullanışlı değil sadece PSPGO'nun dahili hafızası olması güzel.

Tüm PSP'ler kırılıyor.Yani 1000 2000 3000 model hepsi..Ara numaralar yani 3004 3006 ise sadece hangi ülkeden alındığını belirtiyor.
  • Yanıtınız için teşekkürler.
    Vita için tavsiyenizi alabilmem mümkün mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgnztrk

Yanıtınız için teşekkürler.
    Vita için tavsiyenizi alabilmem mümkün mü

PSVita'da sürüm olarak sadece 3.60'lı cihazlar kopya oyun oynuyor.

2 adet PSVita var.Birisi FAT Oled ekranlı diğeri Slim LED ekranlı. Fat olan kalın slim olan ince.Fat olanında ekran kalitesi daha iyi.

-Vita'da oynanabilecek fazla oyun yok belki 7-8 tane iyi oyun vardır başkada güzel oyun hiç çıkmadı.
    -Vita'nın Sony desteği şuanda yok oyun artık hiç çıkmıyor.
    -Hafıza kartları çok fahiş derecede pahalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.