Şimdi Ara

psp aldım sonunda fakat...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 15 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 12 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • haqoco (8 mesaj) profurio (3 mesaj) gokiee (2 mesaj) boramir1903 (1 mesaj) ß.m.Ø (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Taşınabilir Oyun Konsolları >> Sony PSP >> psp aldım sonunda fakat...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    evet sonunda psp aldım doğubanktan 2,6 dedi ordaki adam bana eve geldim bi baktım versiyon 1,5 muş bölge kodu 1001 yazıyodu neyse şimdi çok bilgisizim önce neyi kkurayım ne yapayım biraz bilgi verirseniz çok memnun olurum...

|
    |
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    1.5 bulmak çok zor, sakın 2.el olmasın aman diyim dikkat dostum
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ya dostum alet çok temiz duruyo sıfır mı ikinci elmi pek bilemiyorum ama sıfırdır sanırm ha değilse bile çok temiz kullanılmış herhalde bende anlamadım 2,6 beklerken 1,5 görünce çok şaşırdım yaw şu an şarj olmakta ilk başta şarj olmuyo diye korktum meğerse wireless açık kalmış
    |
    |
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    valla dostum ben büyük ihtimal 2. el derim ama sıfırın nasıl anlaşıldığını bilen bi arkadaş yazar sanırım...
    kolay gelsin...
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    saol dostum ya bence sıfır veya ben öyle olduğuna inanmak istiyorum
    |
    |
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    Tam olarak nerden ve kaça aldın yazabilirmisin? Bende almayı düşünüyorum..
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    istanbul sirkeci
    |
    |
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    Ne kadara aldın?? Birde kutu içeriği ne "base pack"mi "value pack" mi??
    quote:

Orjinalden alıntı: fel_x

istanbul sirkeci
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    350 ytl value pack version 1,5 region 1001 ya bi video oynatamadım şu güzelim ekranda ya:(
    |
    |
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj
    Hayırlı olsun kardeş, Video ve diğer her türlü gerekli şey için pspturkey.com'a bak bence
    |
    |
  • Binbaşı
    1106 Mesaj
    Güle Güle kullan PSP ni. başka sitelere bakarsan Ör:www.next psp.com (aradaki boşuğu kaldır) oldukça ayrıntılı açıklamalar var.

quote:

350 ytl value pack version 1,5 region 1001 ya bi video oynatamadım şu güzelim ekranda ya:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profurio -- 10 Ekim 2006; 11:32:17 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    332 Mesaj
    quote:

evet sonunda psp aldım doğubanktan 2,6 dedi ordaki adam bana eve geldim bi baktım versiyon 1,5 muş bölge kodu 1001 yazıyodu neyse şimdi çok bilgisizim önce neyi kkurayım ne yapayım biraz bilgi verirseniz çok memnun olurum...

ONCE BIR DEVICE HOOK ISINI(V2.71 İSİNİDE HALLET)SONRA 4 VEYA 2 CIGABAYT LIK KART AL VE KOPYA OYUNLARI YUKLE SONRA O OYUNLARDAN BIR IBURNOUTLEGENDS OLSUN VE MAKINANIN TADINI CIKAR BİR DE RAPIZ PSP VIDEO CONVERTER PROGRAMIYLADA VIDEOLARI CEVIR VE OGUZEL MAKINANI BASINDA AYRILMASSIN KARDES
    |
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    İnsanda biraz şans olacak ben aldım 2,5version ve TA082 çıktı:( hayırlı olsun arkadaşım
    |
    |
  • Yarbay
    11057 Mesaj
    hayırlı olsun ballı
    |
    |
  • Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    çok deşekkürler arkadaşlar devhooku kurdum devhook yardımıyla 2,71 e sorunsuz geçip nete girebiliyorum süper ya video atmayı da öğrendim şimdi oyun çalıştırmaya sıra geldi fakat duyduğum kadarıyla umd siz iso oyun çalıştırılmıyomuş ki bende de demo umd yok:( bilgisi olan arkadaşlar beni bi aydınlatırsa çok minnettar kalırım
    |
    |
  • Yarbay
    3050 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: ZATHARA

quote:

ONCE BIR DEVICE HOOK ISINI(V2.71 İSİNİDE HALLET)SONRA 4 VEYA 2 CIGABAYT LIK KART AL VE KOPYA OYUNLARI YUKLE SONRA O OYUNLARDAN BIR IBURNOUTLEGENDS OLSUN VE MAKINANIN TADINI CIKAR BİR DE RAPIZ PSP VIDEO CONVERTER PROGRAMIYLADA VIDEOLARI CEVIR VE OGUZEL MAKINANI BASINDA AYRILMASSIN KARDES

harbi abi ya psp de burnout oynamayan kalmamali
    |
    |

• Binbaşı
    1277 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    kartım 32 mb olduğu için şu an imkansız burnout oynamam fakat 2gb lık ms aldıktan sonra ilk işim burnoutu oynamak olacak o zaman ama şimdilik locoroconun demosuyla idare ediyorum
    |
    |
  • Çavuş
    41 Mesaj
    1.50 versıyonda kopya oyun calıstırabılmen ıcın orjınal umd ya da demo umd nin psp ye takılı olması lazım ondan sora psp nın ıcındekı ISO klasorune oyunları atıp bi güzel oynıcaksın bu kadar
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Hayırlı olsun dostum. Bugün öğrendimki aynı sınıftaymışız..
    UMD'n bayramdan sonra elinde, artık bilumum sıkıcı dersleri eğlenceli hale getiririz..
    |
    |
  • Yarbay
    26062 Mesaj
    Arkadasım keske Sirkeciden almasaydın biraz daha kıysaydın paraya aldsaydın garantili kafan rahat olurdu.

1.50 bulunması zor arkadasın dedigi dogru 2.el olabilir Sirkecide yasanıyor oyle durumlaar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Zatoichi. -- 19 Ekim 2006; 20:17:24 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.