Şimdi Ara

PSP Alamayı Dünüyorum. 2000 mi 3000 mi ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşalar PSP alamayı düşünüyorum.Ama 2000 mi 3000 mi karar veremedim.Siz bana farkları neler fiyat farkı ne kadar 3000 alamya değer mi gibi yorumlar yapıp beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Resim bulabilirseniz lütfen ekler misiniz?

Şimdiden teşekkürler!!!!!!!!!

• hiç boşa vakit harcama 3000 hiçbi işe yaramaz 2000 al.

yeni microfon falan takmışlar ekranında renkler daha canlı ama pahalı slimler ucuzlamışken slim al

arada pişman olacağın kadar bi fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 24 Ocak 2009; 19:47:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

hiç boşa vakit harcama 3000 hiçbi işe yaramaz 2000 al.

yeni microfon falan takmışlar ekranında renkler daha canlı ama pahalı slimler ucuzlamışken slim al

• bence temizinden fat al derim çokk ucuza bulabilirsin 2. el, ben geçen temmuz ayında aldım 180 TL e ve hiçbi sorun yaşamadan kullanıorum.
  • 3000'de Slim'de Fat'de aynı tavsiyem Slim ses bazında
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ruthléss

3000'de Slim'de Fat'de aynı tavsiyem Slim ses bazında

ne demek aynı:S
    psp-3000 almak demek ps3 almak demektir eee o zaman ne olıyorsun gidip 2000 al bence yoksa ps3 oyunlarına bayılacağın parayı psp ye bayılırsın
  • başlığı düzelt istersen
  • 3000lere fw yapılmıyor sanırım.bende slim var gayet memnunum
  • Yorumlarınız için teşekkürler.Birazda farkalarını ve fiyatlarını resimli bir şekilde anlatırsanız çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler!!!
  • Cevap Yok mu arkadaşlar !!!!!!!!!!!!
  • BEN SÖZLÜ SÖLEEİMM PSP 3000 in yeni çıktığndan 2.eli fazla olmuoa ama war yine internette satanlar bence 2000 al

orjinal oyun alabilceksen sırf 3000 al kalite farkı pek yok diolar fiyat dısında bende daha yrnı sırf versıonu kırlmadı dıe psp slım(200) aldımm

sen 2el mı yoksa 0 mı alcann??ona gore fıyat werelım YAW
  • Boşver 3000ini 2000 Al
  • bence 2.el temiz bir fat al... kırılınca alırsın 3000 'i...
  • Tamamen sana bagli. Yani eger orjinal oyun oynicaksan ve birazda alete fazla para veririm diyorsan 3000 al. Ancak ben riske edemem belki kirilmaz ne olur ne olmaz diyosan psp 1000 ya da 2000 almani tavsiye ederim.
  • psp filan almayın! psp aldım - alcam - alıyorum - psp yan yattı - çamura battı gibi topicler açmayın!!!
    forumda milyonlarca bu tarz topic var gidin bunları okuyun kararınızı kendiniz verin!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

hiç boşa vakit harcama 3000 hiçbi işe yaramaz 2000 al.

+1 ayrıca Slimde 8gb hafıza kartı falan alıp, kopya oyun oynayabilirsin, PSP 3000 de Orjinal UMD ler çok pahalı..
  • Elbet 3000leride kıran vardır ama pspde 1000 2000 3000 bunlara önem verme çok iyi bi özellik versiyonla gelio zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzman_as

psp filan almayın! psp aldım - alcam - alıyorum - psp yan yattı - çamura battı gibi topicler açmayın!!!
    forumda milyonlarca bu tarz topic var gidin bunları okuyun kararınızı kendiniz verin!!!

arkadasım bence sen yargısız infaz yapıyorsun ben neredeyse bütün foruma baktım bazı yerlerde 2000 ile 3000 arasındaki farklar sorulmus ama cevaplar yetersiz kalmıs bu yüzden bence bu topic gayet yararlı ve üst konu haline getirilirse gayet basarılı olacagına inanıyorum neyse bu kadar yeter

yha arkadaslar bende psp almaya heveslendim sorularım sunlar;
    1)acaba bu pspnin yazı girişleri nasıl oluyor ve kolaymı acaba bi yardım etseniz
    2) aynı zamanda 3000 deki mikrofon olmazsa nolur kulaklıkta mikrofon yokmu?
    3) birde hız acısından farklar olabilir 3000 ile 2000 arasındaki islemcifarkı nedir ne kadar fark eder?

• 1-sanal klavye yardimiyla gerceklestiriliyor.v5.0 da klavye ozelligi daha gelistirilimis ve kolay.
    2-mikrofonlu kulakliklar var
    3-hicbi fark yok
  • yardımın için saol arkadasım galiba slim alacam ama kırılma konusunu bilmiyorum iste ve bu forumda konusmak yasak napacaz bakalım bir yardım etseniz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.