Şimdi Ara

PSP alacam yardım (çok klasik bi baaşlık oldu) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
2.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: aLeX_BuRaK

yalorin ile domelya ve diğerleri size göz nasıl bozulur anlatayım memory kart'ı takdığınız zman oyunu açmak için önce cd kapağını açıp kapamanız lazım o sırada da umd disk'i okunurken açıp kapanması sırasında cd göze dokunuyor arkadaşım teknik servis'te bir tane psp'nin gözü öyle bozulmuş anladın mı şimdi Yalorin ile Domelya yaşım 18 tamam mı kopya oyundan kasıt memory disk'i taktıktan sonra makinanın cd kapağını açıp kapatıyorsun o esnadada göz çiziliyor ve zarar görüyo siz şimdi kopya oynamaya devam edin ileride göreceksiniz

ne umd si ne açıp kapaması neden bahsediyorsun sen ya oyunu usb bağlantısından memory stick e atıyorsun umd ile işin yok

hem ben {PsP}BuRaK|TR| nickli elemana söylüyorum sana ne oluyor

• benim burada iki tane hesabım var ayrıca memory kart'a yükledikten sonra oyun'u direk tanımıyo yani bir tane orjinal oyun olması lazım içinde oyunun açılması içinde içinde umd olan cd kapağını açıp kapatıyorsun ki ondan sonra oyun alışıyo anladın mı şimdi
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLeX_BuRaK

benim burada iki tane hesabım var ayrıca memory kart'a yükledikten sonra oyun'u direk tanımıyo yani bir tane orjinal oyun olması lazım içinde oyunun açılması içinde içinde umd olan cd kapağını açıp kapatıyorsun ki ondan sonra oyun alışıyo anladın mı şimdi

arkadaşım o dediğin umd loader gerektiren oyunlar onlarda 3-5 i geçmez
  • dostum valla ben bana söyleneni söyledim sadece uyardım ama demek ki iyilik yaramıyo adam hakarete varan sözler ediyo neyse o oyunların listesi sende var mı acaba mesela we9 vede world futbol soccer bu oyunlar umd loader gerektirirmi birde bu iki oyunu 1gb'lık hafıza kartına yükleyebilirmiyiz
  • umd loader gerektiren oyunlar hangileri arkadaşlar bileniniz var mı?
  • arkadaşlar lütfen umd loader gerektiren oyunları söylermisiniz
  • www.pspturkey.com buraya üye ol bizide rahat bırak
  • orada nerede var ben üyeyim zaten
  • psp oyunları 10ytl mi? ''...... {PsP}BuRaK|TR| ....... her oyun 10ytl zaten.. '' demişte burak arkadaşımız gerçektende psp oyunları 10ytl ise çok güzel bi olay çünkü ben normalde 50-55ytl diye biliyodum...
  • 10ytl dediğim fiyat memory kart'a atıyorlar oyunu onlar 10ytl
  • memory karta atamayacak kadar beceriksiz bir insan yoktur herhalde. ama bilgisayara ulaşamayan insanlar için iyi uygulama fakat aşırı kazık. 2 dakikalık iş için 10 ytl. gelin ben 5 ytlye yapayım evet arkadaşlar aradığınız her oyun sadece 5 ytl ye memory stick'inize atılır.
  • subuti bu oyunları indirebileceğimiz bi link verirmisin birde sana bir şey daha ben usb kablosunu takdığım zman psp bilgisayarımda gözükmüyo bunu nasıl halledebilirim
  • Oyunları torrent ile indiriyorum. bilgisayar tanıtmak içinde her hangi bir şey yapmıyorum otomatik olarak iletişim kuruluyor zaten. belki senin cihazda başka bir problem vardır.
  • subuti saol arkadaşlar birde bu video nasıl ekliyecem bileniniz var mı?
  • ya beyler kusura bakmayın ama biraz torrent ile ilgili biraz bilgi verirmisin mümkünse resimli olsun
  • www.projectpsp.com buraya gir üye ol çok kisa zaten bi kullnanici adi yaz entere bas yeter sonra yukarda game iso bölümü var tikla ve oyunlar çikacak istedigin oyunun üstüne tikla inmeye baslar

bi gerizekalinin anlayabilecegi sekilde açikladim sanirim
  • sen anladıysan sorun yok
  • 1.50 japonum vardı, 2.0'a geçmiştim, şimdi tekrar 1.50 downgrade yaptım problemsiz tavsiye ederimm ve de artık psp 2.0 dan korkmayın derim arada belirteyim dedim teşekkürler..
  • benimkide 2.0 bi sorunu yok valaha
  • n-gage i satmanın vakti geldi artık
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.