Şimdi Ara

PSP alacam yardım (çok klasik bi baaşlık oldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar dün doğubank'taydım aslında ps2 oyunu bakıyordum adam bana katalog olarak psp'yi verdi buradan bak dedi alet çok hoş ve kibar fiyatını sordum 300ytl dedi oyunlarıda satıyormuş fakat benim kafama takılan tüm forumları gezdim tek eksisi olarak oyun fiyatlarını söylemişler beni düşündürende bu yani bu konsolun başka bi eksisi yokmu birde bu versiyon olayı nedir 1.5 ve 2.0 demişler 2.0 kopya oyunu çalıştırmıyormuş ozman niye yükselteyeyim ki birde kopya oyunlarda şu anda hangi oyunlar var toparlamak gerekirse arkadaşlar bu psp için bana artıları vede eksilerini söylermisiniz çok teşekkür ediyorum

• acaba çok klasik olduğu için mi cevap yazılmıyo
  • 300 milyonsa çok iyi fiyat çünkü normalde ortalama fiyatı 360 -380 arası ben hiç 300 e görmedim doğubankta sen nerde buldun söylermisin..

bu arada alacağın psp nin versiyonunun 1.50 olmasına dikkat etmen gerekir çünkü şu anda kırılan makine sadece odur yani kısaca 1.50 dışında hiç bir makine ile kopya oyun oynayamazsın ve 2.00 dışındada hiç bir makine ile nete giremezsin

bu arada bir sürü kopya oyunu var şu an oynanabilen 80 e yakın kopya oyun var torrentlerden ve çeşitli paylaşım programlarından indirebilirsin

bu arada 1.50 bulman çok zor
  • bu arada ammada çok bu arada demişim yaw
  • :D doğubank'ın arka kapısından girişinde bi tane cd satan yer var dükkan orjinal film oyun vs. satan yer illaki dikkatini çekmiştir yarın gidecem sana tam olarak adresini buraya yazarım 1.5 versiyonunu kendimizmi yükseltiyoruz yoksa aldığımızda hazır 1.5 yüklümü olacak birde 2.0 yüklersem sanırım bi avantajı olmayacak herhalde çünkü kopya oyun oynayamıyoruz son olarak ta oyunları internetten indirebiliyoruz demi
  • bilmem msn'i açasım yok sen biliyonmu bu psp oyun konsolunu çok tatlı bi şey ya kesin alacam yurt'ta kalacağım zman harika olur vallaha
  • quote:

Orjinalden alıntı: {PsP}BuRaK|TR|

bilmem msn'i açasım yok sen biliyonmu bu psp oyun konsolunu çok tatlı bi şey ya kesin alacam yurt'ta kalacağım zman harika olur vallaha

al al güzeldir. luciano da gördüm dün FB TV de uçakta oynuodu
  • :D:D olm cidden çok güzel bi alet
  • 300 YTL mi

Bence fiyatı tekrar sor,okadar ucuz olamaz...
  • fiyat çok uygun versiyon 1.50yse kaöırma al derim.1.50 de oyunlarla problemin olmaz istediğin gibi kopya oyun çalıştırabilirsin
  • bak dostum..psp de eyer 1.5 yukluyse yani o sekilde alirsan oyun indirfebilirsin netten(hani eski atari oyunlari gibi tetris falan gibi) ama 2.0 alirsan
    o versiyonda nete girmeni sagliyor wireless ile ama..sen 1.5 alirsan yukselte bilirsin istedigin zaman 2.0 a...alet cok iyi gercekten..ben 3 ay once $140 dolara aldim memeri card da hediye geldi 1GB lik...simdi psp ye gps ve gprs gelicek..daha neler gelicek neler mesela kamera takabilicez daha sonra n bileyim ufak klavye...dahasi varr sorusu olan sorabilir...saygilarrrr
  • eminim adam 300ytl dedi ama 1.5mi bilmiyorum birde eğer değilse yükseltebilirmiyim yani yükseltmesi kolay mı birde bu memory kart alırken dikkat etmem gereken bir marka yada bi özellik varmı bugun gidecem alacam size adresi yazarım akşam oradan alırsınız doğubankta'da tam olarak nerede bugun öğrenecem kartı alıp açık adresi yazacam
  • arkadaşlar birde bu psp'de versiyonunun 1.5 olduğunu nasıl anlayacam onuda belirtirmisiniz teşekkür ederim
  • Arkadaşlar bunlarda benim psp ile ilgili sorularım yardımcı olursanız minnatar kalırım şimdiden sağolun...

1. Kopya oyunları isosunu memory carda atıyoz ordan çalıştırıyoruz di mi. İsolar torentte war ordda rahat rahat indiriyoz.
    2. Dedğiniz gibi bu 1.5 dışındakilerde kopya oyun çalışmıyomuş. Bi site buldum şu an sadece videosu war ama 2.0 dan yada ne biliyim işte 1.8 den 1.5' e downgrade yapıyorlar. linki birazdan yollarım.
    3.Rahat bir şekilde mp3 leri dinleyebiliyoruz. Peki divx lerde altyazı gösteribiliyormuyuz..,
    4.Bi de ben yurt dışı sitelerinde bu psp için güzel kaplar gördüm cepeçevre sarmalıyo ekran çizilmiyo hatta tuşları bile kaplıyordu. Böle bi şi ben göremedim türkiyede bulan yada gören war mı..
    5.Bu psp için sadece memory stick pro kullanıyo galiba en fazlada 1 gb ı war di mi...
    6.Kopya umd disklerde oyun war mı
  • güzel sorular gerçekten yeni bir psp alacaklar için rehber olacak sorular bende alacağım için soruların cevabını meraklan bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: El_Emin

Arkadaşlar bunlarda benim psp ile ilgili sorularım yardımcı olursanız minnatar kalırım şimdiden sağolun...

1. Kopya oyunları isosunu memory carda atıyoz ordan çalıştırıyoruz di mi. İsolar torentte war ordda rahat rahat indiriyoz.
    2. Dedğiniz gibi bu 1.5 dışındakilerde kopya oyun çalışmıyomuş. Bi site buldum şu an sadece videosu war ama 2.0 dan yada ne biliyim işte 1.8 den 1.5' e downgrade yapıyorlar. linki birazdan yollarım.
    3.Rahat bir şekilde mp3 leri dinleyebiliyoruz. Peki divx lerde altyazı gösteribiliyormuyuz..,
    4.Bi de ben yurt dışı sitelerinde bu psp için güzel kaplar gördüm cepeçevre sarmalıyo ekran çizilmiyo hatta tuşları bile kaplıyordu. Böle bi şi ben göremedim türkiyede bulan yada gören war mı..
    5.Bu psp için sadece memory stick pro kullanıyo galiba en fazlada 1 gb ı war di mi...
    6.Kopya umd disklerde oyun war mı

1 : evet

2 :2.00 den 1.50 ye update sadece lafta kaldi su an için böyle bisey yok buna güvenip 2.00 versiyon psp almayin sakin

3 : mp3 leri direkt çaliyor ama divx lere alt yazi olayi su an için yok ama bazi sitelerde alt yazi si kendiliginden olan divxler var mesela bende saw var onu seyredebilitotum türkçe alt yazili ama yakin bi zamanda hallolur alt yazi problem degil ama simdilik yok

4 : yut disindan alacaksin onlari bende öyyle yapiyorum

5 : sadece memory stick pro duo kullaniliyor pro lar olmuyor 4 gb ye kadar varwww.turanli.com.tr burdan bakabilirsin

6 : yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilmycry -- 26 Eylül 2005, 17:22:44 >

• merhaba,
    öncelikle bir şeyi belirteyim,
    300 YTL hakkında yanılmayın bence,yanlış anlaşılmadır.Cumartesi tüm gün hem doğubank hemde kadıköy dolaştım sonuçta 1.5 Versiyon olanı 360'ye zar zor aldım.300 USD olabilir,Doğubank ta ilk görünüşte size hemen söylenecek fiyat odur.Zaten V 1.5'un değere bindiğinin satanlarda farkında.O yüzden hem cihaz az hemde V 1.5 lar azaldı.Bu hafta içerisinde Pearl white (beyaz ) cihazlar piyasaya çıkacak,ama hemen hemen % 99'u V 2.0 ,dikkat derim ...
    Ayrıca Memory Stick üzerine uygulamalar manasında V 1.5 şu anda çok daha iyi,2.0 'ı kırmaya çalışıyorlar,kıranda var ancak kırılma esnasındada söylenen cihazın kilitlenip hiçbirşekilde açılamayıcağı şeklinde...
    1 haftadır PSP hakkında çok şey topladım,toplamayada devam ediyorum.
    Elinde ilginç şeyler olan yada oyun takası yapmak isteyenler olursa PM'le temasa geçsinler.
    Bu arada moderatör yada admin imize ulaşmak mümkün olursa PSP hakkında kalıcı bir yer açmak ve alt başlık olarakda bununla ilgili başlıklar oluşturmak diye bir fikrim var.

• Tek Diyecegim 300 Ytl Cok İyi Bir Fiyat Sakın Kacırma :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0mega

Tek Diyecegim 300 Ytl Cok İyi Bir Fiyat Sakın Kacırma :P

YAA BU KONUYLA İLGİLİ TOPİC ZATEN VARDI

OMEGA KOLAY GELSİN WALLA NE DİİİİM

HEP SEN UUURAŞION

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoonRose -- 26 Eylül 2005, 18:48:51 >
  • arkadaşlar kusura bakmayın 300ytl dedim adam öyle bi konuşuyoki 375 demiş neyse sonuçta psp+oyun=440 ytl'ye aldım bi şey soracam daha doğrusu 2şey soracam aldığım adam dediki

1-)Kopya oyunu oynarken makina açıkken cd'yi açıp kapatıyormuşuz buda zamnlan gözü bozuyor dedi bu doğrumu açıkcası bana mantıklı geldi
    2-)Ben versiyonumu 2.0 yaptığım zman oyunun sürümü 1.52 olan bir oyunu oynayabilirmiyim bu arada çok hoş bi alet gerçekten
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.