Şimdi Ara

...::: PSP ALACAKLAR / YENİ ALANLAR İÇİN BİLGİLENDİRME TOPİCİ :::... (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.498
Cevap
11
Favori
229.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yine siz bilirsinizde ben alalı 3 ay felan oldu ama heves işi olduğunu anladım çok istiyodm almayı kullanmayı ilk hafta elimden düşürmedim zaten ama şimdi nadiren elime alıyorum psp yi.Gece yatmadan önce 5 dk felan oynarım birazda müzik dinlerim zamanım varsa.Ben sıkılmam ben bıkmam demeyin en iyi örneği benimdir ben bile sıkıldım yani :D 500 tl masrafı oldu yazık günah çok para kardeşim. Şimdi diyorum keşke ona vereceğim parayla bilgisayara fx 6100 bi işlemci alaydım
  • psp 3004 almayı düşünüyorum.psp yi almaya büyük ihtimalle ben gidemeyeceğim.(kktc de yaşıyorum teyzem istanbul a gideceğinde ona aldıracağım).sizce psp yi satın almadan önce daha paketi açmadan psp ölü pikselli olabilir mi? psp nin sanırım paket ilk açıldığında psp nin biraz şarjı varmış ,psp açılınca ekran bakılınca ölü pikselller farkedilir mi? lütfen yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tronalic

psp 3004 almayı düşünüyorum.psp yi almaya büyük ihtimalle ben gidemeyeceğim.(kktc de yaşıyorum teyzem istanbul a gideceğinde ona aldıracağım).sizce psp yi satın almadan önce daha paketi açmadan psp ölü pikselli olabilir mi? psp nin sanırım paket ilk açıldığında psp nin biraz şarjı varmış ,psp açılınca ekran bakılınca ölü pikselller farkedilir mi? lütfen yardım edin

anlayabilmen için simsiyah ve bembeyaz 2 resim dosyasını paintle oluşturup psp ye atacaksın. Sonra resimleri psp den açıp iyice kontrol etmen lazım. Parlak beyaz,mavi,yeşil veya kırmızı tek nokta varsa ölü piksel vardır.

• quote:

anlayabilmen için simsiyah ve bembeyaz 2 resim dosyasını paintle oluşturup psp ye atacaksın. Sonra resimleri psp den açıp iyice kontrol etmen lazım. Parlak beyaz,mavi,yeşil veya kırmızı tek nokta varsa ölü piksel vardır.

ben mağazadayken psp nin içine siyah ve beyaz 2 resim nasıl atıcam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tronalic

quote:

ben mağazadayken psp nin içine siyah ve beyaz 2 resim nasıl atıcam?

güzel soru :) ben daha önce k610i telefon alınca içinden 64mb memorystick çıkmıştı. onu psp yi aldığım yerde takıp denemiştim. Hoparlörü denemek için müzikte atmıştım. Telefon sony ericsson değilse kartı uymaz. Arkadaşlarından ödünç alabilirsen âla ama kimsede yoksa evde denemekten başka çaren yok.

• saoll
  • Arkadaşlar PSP Go'ya oyun kuramıyorum. Cihazı PC'ye bağlıyorum ve PSN hesabımı aktif hale getiriyorum. Promotion Disc de bulunan oyunları seçiyorum, kur diyorum. Çok geçmeden aşağıdaki gibi bir hata alıyorum, nedeni nedir acaba?

Uyarıda şöyle bir şey diyor; "Bu disk daha önce bir PSN hesabı ile aktif halde olabilir." Hangi PSN ile kaydettim bilmiyorum yalnız, şifremi unuttum diyorum ve doğum günü soruyor. Kayıt olurken bilgileri sallamıştım, Hangi PSN'e ait olduğunu bulma imkanımız var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanreall -- 8 Mart 2012; 19:23:07 >

• emeğe saygı güzel paylaşım.Bende arabistandan aldıracaktımiçim rahat etti
  • Merhaba arkadaşlar 2 sene önce aldığım PSP'yi(3004) pek fazla oynamıyorum.. Bizim çocukta artık büyüdüğünden ona vereceğim.Bana 4GB lık hafıza kartı her-oyunu oynamadığımdan yeterliydi.

Şimdi sormak istediğim; 16GB ve 32GB lık hafıza kartlarını PSP ler destekliyor mu?? acaba...
  • quote:

Orijinalden alıntı: forzaGilles

Merhaba arkadaşlar 2 sene önce aldığım PSP'yi(3004) pek fazla oynamıyorum.. Bizim çocukta artık büyüdüğünden ona vereceğim.Bana 4GB lık hafıza kartı her-oyunu oynamadığımdan yeterliydi.

Şimdi sormak istediğim; 16GB ve 32GB lık hafıza kartlarını PSP ler destekliyor mu?? acaba...

En fazla 16 diye biliyorum.

Bizde 2 ay önce psp 3004 aldık yanında 32 gblık kart istedik adam aletin 32yi desteklemediğini söylemişti.
  • beyler biraz tuhaf bi soru olucak ama bu 3004,e1004 vs nedir?Aralarında ne gibi farklar var?
  • arkadaşlar konu çok uzun oludğu için bütün yazılanları okumadım
    psp 1004 war bende
    1.1004 modeline müzik nasıl yüklenir
    2.1004 modeli nasıl güncellenir
    3.1004 modeline nasıl mp4 formatında film atarım teşekkürler.
  • Arkadaşlar ben PSP 3004 Veya E-1004 almayı düşünüyorum,ama e-1004'te wifi olmayışı beni endişelendiriyor,wifi olmadan arkadaşlarımla maç yapabilir miyim? (yanyana)Bir de hangisini önerirsiniz? Son olarak 6.60 versiyonu kırılıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Incredible06

Arkadaşlar ben PSP 3004 Veya E-1004 almayı düşünüyorum,ama e-1004'te wifi olmayışı beni endişelendiriyor,wifi olmadan arkadaşlarımla maç yapabilir miyim? (yanyana)Bir de hangisini önerirsiniz? Son olarak 6.60 versiyonu kırılıyor mu ?

e1004 bugün aldım kırdırdımda wifi yok ama oldukça hoş bir konsol fiyatı ise çokda pahalı değil 3004ler stoklarda kaldırılıyor zaten
  • arkadaşlar psp e 1004de sarj durumunu nerden öğrenebiliriz kaç saat açık kalabileceğini
  • Arkadaşlar istanbulda ikinci el psp satan yer biliyor musunuz?Yardımcı olurmusunuz.
  • Arkadaşlar ben PSP Alacağım İstanbul Esenlerde Arçelik Mağazasında PSP E-1004 Var 314 tl uygunmudur değilse hangi modelı veya hangi fiyatı önerirsiniz yanında bir ek birsey yok kılıf fln bu konudada yeniyiim bakıyorum wf olayları fln var anlatabılırmisiniz acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [DMC]

2 gun oldu daha alali

www.ebay.com
    'dan aldim..

hangi oyunlari onerirsiniz ?

benhttp://www.teknosa.com/kategori/oyun__hobi/psp/1416/125081118/sony_psp3004_slim_lite_siyah_konsol__fifa_2009_psp_oyun bu psp yi almak istiyorum istediğim bütün oyunları oynatırmı

• Arkadaşlar Oğluma Polonyadan psp 1004 modelini aldım.Bu cihazı kırdırıp oyun yukleticam kadıköy yazıcıoğlunda bugun biriki yere sordum 8 gb kart+ kırdırma ve oyun yukleme 50TL ila 70 TL arasında değişiyor yanlız kart yansanyi kart. acaba sorun olurmu orjinal ile aralarında fark yok diyolar okadar para verme diyorlar doğrumudur bilen varmıdır.
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.