Şimdi Ara

...::: PSP ALACAKLAR / YENİ ALANLAR İÇİN BİLGİLENDİRME TOPİCİ :::... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.498
Cevap
11
Favori
229.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 10 gündür falan bütün topicleri takip ediyorum hemen hemen sormak istedigim bir kaç şeyi sorayım öncelikle ben oyun oynamam pek bilg.de de oynamam psp de de oynamam sanırım (pes dışında onunda 2008 i yok sanırım psp de)
    sürekli istanbul-kocaeli arası gidip geliyorum film izlemek için istiyorum daha çok onun için sorularım film üzerine olcak.

1.mp4 filmlerin altyazılarını görmüyor degil mi programla falan altyazıyı gömmemiz lazım?

2.Araştırdıgım kadarıyla mp4 e altyazı gömdügümüzde format .avi ye dönüşüyormuş sonra tekrar mp4 e çevirmek lazım sanırım bu da bir kaç saat alır bu sorunu nasıl aşıyorsunuz?

3. Archos 605 wi-fi de bir diger tercihimdi direk divx oynatması bakımından falan fakat psp fiyat olarak daha uygun hem olur ya canım oyun oynamak ister diye psp ye yöneldim dogru yoldayım dimi

Özellikle 2. soru benim için önemli bir filmi altyazılı gömülü hale getirmek en çok nekadar sürer avi yi mp4 yapmıycam ama elimde netten zaten mp4 formatında indiricem filmi sadece altyazıyı gömcem bu işlemi basit bir şekilde yapan program varsa ve belirtirseniz(pm) sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ne bu yaa??

Bende 10 gündür falan bütün topicleri takip ediyorum hemen hemen sormak istedigim bir kaç şeyi sorayım öncelikle ben oyun oynamam pek bilg.de de oynamam psp de de oynamam sanırım (pes dışında onunda 2008 i yok sanırım psp de)
    sürekli istanbul-kocaeli arası gidip geliyorum film izlemek için istiyorum daha çok onun için sorularım film üzerine olcak.

1.mp4 filmlerin altyazılarını görmüyor degil mi programla falan altyazıyı gömmemiz lazım?

2.Araştırdıgım kadarıyla mp4 e altyazı gömdügümüzde format .avi ye dönüşüyormuş sonra tekrar mp4 e çevirmek lazım sanırım bu da bir kaç saat alır bu sorunu nasıl aşıyorsunuz?

3. Archos 605 wi-fi de bir diger tercihimdi direk divx oynatması bakımından falan fakat psp fiyat olarak daha uygun hem olur ya canım oyun oynamak ister diye psp ye yöneldim dogru yoldayım dimi

Özellikle 2. soru benim için önemli bir filmi altyazılı gömülü hale getirmek en çok nekadar sürer avi yi mp4 yapmıycam ama elimde netten zaten mp4 formatında indiricem filmi sadece altyazıyı gömcem bu işlemi basit bir şekilde yapan program varsa ve belirtirseniz(pm) sevinirim

1. evet gömmen lazım

2. direk gömen programlar mevcut. fakat mp4 filminin çözünürlüğü tutturmak lazım. her mp4 filmi indir at izle olmuyor malesef. bunun için süper bi program mevcut xvif4psp die ama mp4 dönüştürmüyor. sadece divxleri bilgisayarın hızına göre 2-4 saat arası hem dönüştürüyor hemde altyazsını otomatik gömüyor.

3. eğer film izleme öncelikli ise archos u hiç düşünmeden al. netten filmleri indirip direk atıp izleyebiliosun.
  • Ya Archos u da çok düşündüm fakat divx e altyazı gömmek te yine aynı süreyi alacak sanırım yani divx e altyazı gömmekle divx i alıp altyazı gömerken mp4 formatına da çevirmek aynı süre altyazısız mp4 bulundurmanın divx bulundurmaktan farkı avantajı yok sanırım

O zaman psp alırım diye düşündüm yanlışmıyım dublaj film izlemeye de sinir oluyorum ingilizcem de filmde cümle kaçırmıycak kadar iyi degil bi kenarda altyazı olması iyi olur muallakta kaldım ya
    Altyazı gömülmüş halde film koleksiyonu yapan var mı psp kullanıcıları arasında acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: ne bu yaa??

Ya Archos u da çok düşündüm fakat divx e altyazı gömmek te yine aynı süreyi alacak sanırım yani divx e altyazı gömmekle divx i alıp altyazı gömerken mp4 formatına da çevirmek aynı süre altyazısız mp4 bulundurmanın divx bulundurmaktan farkı avantajı yok sanırım

O zaman psp alırım diye düşündüm yanlışmıyım dublaj film izlemeye de sinir oluyorum ingilizcem de filmde cümle kaçırmıycak kadar iyi degil bi kenarda altyazı olması iyi olur muallakta kaldım ya
    Altyazı gömülmüş halde film koleksiyonu yapan var mı psp kullanıcıları arasında acaba

divxe altyazıyı ben pocketdivx dene programla tam olarak 4 dk da gömüyordum.

senin uzun süren programlar compress decopmress yapıolar. bu dediğim program direk gömüo altyazıyı sorunsuz şekilde 4 dk da
  • oo bu çok müjdeli bi haber duyduguma çok sevindim. Peki divx e 4 dk da gömüyorda mp4 ü desteklemiyor mu yani ? yani elimde mp4 olsa ona da 4 dk da altyazı çakacak program yok mu ? aslında ilk mesajımda sordugum buydu neyse ben iyice bir araştırayım yine yani baya bi gönlüm var psp almaya. archos bi dursun
  • benim gibi yeni başlayanlar için çok iyi oldu. süpersiniz. teşekkürler
  • psp ne kadardır ????
  • LÜTFEN YARDIM EDİN ÇORLUDA UYGUN FİYATA PSP SATAN Bİ YER VAR MI?
  • saol BBR kardeş paylaşım için ben daha yeniyim versiyon yükseltme nsl oluyo? ve 3.80 sizce nsl bi sürüm? videolara bakarken psp lerin genellikle 3.60 m33 olduğunu gördüm sizce 3.80 mi iyi yoksa 3.60 mı????
  • Pardon arkadaşlar red_BomB_red benim üyeliğime el koymuşta o yazı benim 'saol BBR kardeş paylaşım için ben daha yeniyim versiyon yükseltme nsl oluyo? ve 3.80 sizce nsl bi sürüm? videolara bakarken psp lerin genellikle 3.60 m33 olduğunu gördüm sizce 3.80 mi iyi yoksa 3.60 mı???? '
  • en iyisi 3.71 m33
  • PSP slim e 1 gb sony kartımı taktım eskı k750 telefonumun kartı kartı gordu formatladım ancak network update yapıtım kartı hatalı buluyor sebebı ne olabılır.
  • arkadaslar abd dekı kuzenım ındırımdekı bı magazada psp yı 120 dolara bulmus burdakı fıyatı nasıl ayrıca orda alıp burda kullanmada sorun olurmu
  • arkadaslar benimde bi sorum var bu psp nin şarjı ortalama kaç saatte doluyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ß.m.Ø

en iyisi 3.71 m33

saol dostum
  • quote:

Orjinalden alıntı: Antuangs

arkadaslar abd dekı kuzenım ındırımdekı bı magazada psp yı 120 dolara bulmus burdakı fıyatı nasıl ayrıca orda alıp burda kullanmada sorun olurmu

sorun olmaz şu anki bilgilerime göre; ama ordaki fişler farklı o yüzden şarj etmede biraz zorluk çekersin AMA bunlar elektronikçilerde var hemde çok ucuz yani o soruda ortadan kalktığına göre bi sorun olmaz
  • indirdiğim oyunun iso olarak mı iniyo yoksa başka birşey olarak mı bide dosyayı iso yaptıktan sonra bu dosyayı pspnin neresine koyuyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: thekingmonster

indirdiğim oyunun iso olarak mı iniyo yoksa başka birşey olarak mı bide dosyayı iso yaptıktan sonra bu dosyayı pspnin neresine koyuyoruz

memory stick içindeki iso klasörüne
  • psp y i televizyon kumandası olarakta kullanmaya yarayan bir program var dediler,bilen varmı? forumda aradım bulamadım!
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardy

psp y i televizyon kumandası olarakta kullanmaya yarayan bir program var dediler,bilen varmı? forumda aradım bulamadım!

forumda bulamazsın(illegal fw ile çalışıyorlar) irshell olması lazım,denemedim ama

edit:PSP Universal Remote Gaming Consoles PSP Homebrew Applications adı buymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsk -- 24 Ocak 2008; 13:17:25 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.