Şimdi Ara

...::: PSP ALACAKLAR / YENİ ALANLAR İÇİN BİLGİLENDİRME TOPİCİ :::... (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
1.498
Cevap
11
Favori
229.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hamza, hatanın kodunuda verirsen iyi olurdu.
    Benim başıma bu hatalar geldiğinde oyunu farklı bir kaynaktan indiriyorum bu sefer açılıyor.Yani 1-2 yerden indir öyle dene.
  • Hata codu 8002013C .Ben yeni aldığım için pek anlamam ama 5,50 GEN-D3 var suan psp de bu uygun bi sürüm müdür böyle mi kalsın yoksa eskimidir yükseltmek falan gerekirmi.
  • Versiyonun galiba en son sürüm.Yani kırılabilen en son sürüm.emin değilim ama.Ona birşey yapman gerekmez heralde.
    Galiba bir dosya indirmen gerekiyor.Hata kodunu internette arat.Araştır.
  • Sorunu hallettim ilgilendiğin için saol khbbs plug-in isimli bi dosya gerekiyormuç.
  • Oyun sanırım yeni çıktı.Yeni çıkan oyunlara patch atılması gerekiyor.O patchde khbbs plugin dosyalarıyla oluyor.Onu internette aramanada gerek yok.1 dakikada kendinde patchliyebilirsiin.İnternette bir sürü rehber var.Programın adı İso Tool.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!

Oyun sanırım yeni çıktı.Yeni çıkan oyunlara patch atılması gerekiyor.O patchde khbbs plugin dosyalarıyla oluyor.Onu internette aramanada gerek yok.1 dakikada kendinde patchliyebilirsiin.İnternette bir sürü rehber var.Programın adı İso Tool.

Bilgilendirme için çok saol bundan sonra sıkıntı olmaz :)
  • quote:

2-3 soru sorulmuş herkese genel bir cevap vereyim.

6.20 ler için yılbaşı diyorlar ama ne kadar doğrudur bilinmez.En iyisi 2011'e girdikten sonra psp almayı düşünün çünkü her ne kadar inanmasamda yılbaşında kırılırsa yenilerden alırsınız.

Eğer o zaman bile kırılmassa kırılmayanlardan alıp boşuna beklemeyin.Azcık pahalı alın ama oyununuzu oynayın.

3000 mi go mu sorusuna ise cevabım 3000 dir.Go, arkadaşında dediği gibi umd içermiyor.Yani inernetten indiriceksniz.Oda ne kadar iyi indiriseniz.Ayrıyetten Türkiye'den parayla oyun almak zor.Ama yakında geliyor diyorlar.Go için zamanı değil daha kısaca.

diğer arkadaş,

Benim tavsiyem kırılabilir bir 3000 dir.Belki biraz daha para verirsiniz ama ekran kalitesi açık farkla 2000 ve1000 den daha iyidir.Ayrıyetten daha şıktır.

Kırılamayan PSP 3000 6.20 versiyon için Total_Noob, 6.20 HEN yayınlayacakmış ve 20-24 Aralık arası için zaman vermiş.
    Sanırım yeni yılda da kırılmış olacak... Umuyoruz!

Kaynak:
    http://pspslimhacks.com/6-20-tn-a-hen-release-date-set-new-6-20-tn-a-demo-posted/

• Arkadaşlar bi sorunum var yardımcı olabilecek varmı acaba blazing soul diye bi oyun indirdim attım psp ye fakat oyunu açtığımda psp yazısı geliyor ekran siyah oluyor bekliyorum ve psp kendi kendine kapanıyor nedendir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

Arkadaşlar bi sorunum var yardımcı olabilecek varmı acaba blazing soul diye bi oyun indirdim attım psp ye fakat oyunu açtığımda psp yazısı geliyor ekran siyah oluyor bekliyorum ve psp kendi kendine kapanıyor nedendir acaba?

Geçen mesajlarımda dediğimi yap.Başka bir kaynaktan indir.Galiba torrentten falan indiriyorsun.Ben de torrentle indirdiğim çalışmayan oyunları 1-2 partlı türk kaynaklarından indirdiğimde çalışıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamza53

Arkadaşlar bi sorunum var yardımcı olabilecek varmı acaba blazing soul diye bi oyun indirdim attım psp ye fakat oyunu açtığımda psp yazısı geliyor ekran siyah oluyor bekliyorum ve psp kendi kendine kapanıyor nedendir acaba?

Geçen mesajlarımda dediğimi yap.Başka bir kaynaktan indir.Galiba torrentten falan indiriyorsun.Ben de torrentle indirdiğim çalışmayan oyunları 1-2 partlı türk kaynaklarından indirdiğimde çalışıyor

Farklı yerden indirip denedim ama gene sonuç aynı malesef :(
  • merhaba arkadaşlar bende psp almayı düşünüyorum ancak psp bilgim zayıf bugun biraz araştırdım ve bircok model var 2010 oyunları ve 2011 de cıkacak yeni oyunları oynamak için hangısını önerirsiniz ve bu yenı oyunları kopya calıştıran model varmı varsa hangısı simdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusfeyyaz

merhaba arkadaşlar bende psp almayı düşünüyorum ancak psp bilgim zayıf bugun biraz araştırdım ve bircok model var 2010 oyunları ve 2011 de cıkacak yeni oyunları oynamak için hangısını önerirsiniz ve bu yenı oyunları kopya calıştıran model varmı varsa hangısı simdiden teşekkürler

2000 almanı öneririm versiyonun 5.03 ya da 5.03 den düşük olmasına dikkat et bu çok önemli sonra çok başın ağrır
  • Arkadaşlar bu aralar bi kitap okumam gerekiyordu internette buldum txt olarak bi metin belgesi şeklinde bunu psp de nasıl okuyabilirim acaba.Psp'm fat 5,50 GEN-D3.Yardımcı olursanız çok makbule geçer.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak benim :
    Psp ye memory stick alacağım şöyle bir 16 gb lik olsun istiyorum. ama malum psp kırık olduğu için ms de çok önemli. mesela dandik bir ms alırsam oyunlarda takılma oyun atarken takılma bilmem ne gibi bir ton problem çıkacak.sizce 16 gb ms pro duo psp destekler mi ?
    Ayrıca bir arkdaşım micro sd 16 gb al sonra ona uyumluluk aparatı al ve kullan dedi sizce hangisini yapmak daha mantıklı micro sd alıp kullanırsam bunla ilgili başım ağrır mı?
    Teşekkürler
  • Arkadaşlar psp3000 slim almayı düşünüyorum.Bu makine hakkındaki fikirleriniz nedir?
    Ve son olarak alacağım makinenin kırılabilir versiyon olduğunu kutunun neresine bakarak anlayabilirim.Bu arada Fransa'dan alıcam cihazı..
  • Arkadaşlar önceki soruma cevap verecek olan yok mu?
    Bir sorum daha var amazon dan 16 gb memory stick almayı planlıyorum psp için 75 dolar sizce bu sahte midir? Getirilirken problem olur mu?
  • Belli başlı konulara yazdım ve buraya da yazaım dedim.
    Dün yayınlanan 6.20 versiyonlar için olan HEN'den sonra bugün de ISO LOADER'da yayınlandı. PSP GO ve PSP 3000'lerin 6.20 versiyonu için istediğiniz tüm iso oyunları artık oynayabilirsiniz!
  • psp 1004 250 tl yanında 300 adet oyun kırılmış versiyondur 8 gb ve 2 gb hafıza kartı hediye ayrıca orjinal kulaklıkta hediye ve silikon kılıf versiyon 5.50 gen. OYUNLAR İSO. DUR. resimleri görmek isteyen pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albatrosshigh

Belli başlı konulara yazdım ve buraya da yazaım dedim.
    Dün yayınlanan 6.20 versiyonlar için olan HEN'den sonra bugün de ISO LOADER'da yayınlandı. PSP GO ve PSP 3000'lerin 6.20 versiyonu için istediğiniz tüm iso oyunları artık oynayabilirsiniz!

hocam benimde bi yiğenimde psp var geldi bana bıraktı oyun yükle diye.benim bu konuda pek bilgim yok ama makine c rack lenmemiş sanırım versiyonuda 6.20 şimdi ben buna orjinal oyunmu alıyım yoksa makinayı kırdırıyımmı hangisini tavsiye edersin? istediği 3 tane oyun var
    pes 2011 ,god of war ,car box
    edit :hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 9 Şubat 2011; 17:19:34 >
  • Ben Psp ALacagim Buda büyük ihtimal Go olacak ama şimdi kardeşim Psp Go yu kırdırsam Bozulursa bida tamir olmazmi ?? Bide bozulup bozulmucagi şansamı kalmış ?? :D

Bide ben acemiyim bana Adana icinde kim ögretir program yüklemeyi filan ??

Bide kardeşimede 70 tl ye psp fat ariyorum bulabilirmiyim ??
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.