Şimdi Ara

...::: PSP ALACAKLAR / YENİ ALANLAR İÇİN BİLGİLENDİRME TOPİCİ :::... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.498
Cevap
11
Favori
229.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • psp slim aldım,3.60 versıyon! kendım ataım dıodum 3.71 m33 ü,baktım yorumlara fln,gözüm yemedi,vazgectım,haftasonu izmir e gideim,orda yaptırıcam ugrasmayalım snra brick oldu zurt oldu fln!
  • quote:

Orjinalden alıntı: senderson

PSP'ye USB kablo olmadan nasıl dosya atarız?

card readerın warsa atarsın.
  • quote:

koptum abi süper soru.?

atamazsın kardeşim.
  • card reader varsa atabilir bbr nin dedigi gibi
    quote:

Orjinalden alıntı: mericx

quote:

koptum abi süper soru.?

atamazsın kardeşim.

• quote:

Orjinalden alıntı: ardy

bu psp ye versıyon atarken once orjinal PSP_orjinal Firmware_371 yükleyip sonra mı PSP_Custom_Firmware_371_M33 mi yüklicez? bilen varmı ?

orjinal. firmware i yukselttiginiz surece geri dönüşünüz zorlanır..

işn sırrı orjinal firmware 1.5 bu firmware varsa ne ala memleket..
  • Arkadaşlar Custom Firmwareli Psp Almayı dusunuyorum ama birkaç sorum var.
    1- Su en Custom Firmware hangisi?
    2- Divx Formatında Altyazılı film izleyebilir miyiz.?
    3- Dahili hafızası var mı varsa ne kadar. ?
    4- Şarjı Ortalama ne kadar sürüyüor.?
    5- İnternete Bağlanma olayı nasıl oluyor Ayrıca bağlanmak içib bir ucret oduyor muyuz?
    Şİmdiden Tşk Ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BigMac

Arkadaşlar Custom Firmwareli Psp Almayı dusunuyorum ama birkaç sorum var.
    1- Su en Custom Firmware hangisi?
    2- Divx Formatında Altyazılı film izleyebilir miyiz.?
    3- Dahili hafızası var mı varsa ne kadar. ?
    4- Şarjı Ortalama ne kadar sürüyüor.?
    5- İnternete Bağlanma olayı nasıl oluyor Ayrıca bağlanmak içib bir ucret oduyor muyuz?
    Şİmdiden Tşk Ederim.

1. 3.71 M33-2
    2. malesef ileyemessşn mp4 yada pmp formatına dönüştürmen lazım
    3. 32 mb galiba tam emin deilim
    4. 4-6 saat
    5. herhangi bi wireless modem üzerinden bağlanıyor. ücretsiz.
  • PS1 oyunlarını PSP'de oynayabilmek için gerekli emülatörü neren bulabilirim ve nasıl çalışır anlatırsanız sevinirim...
  • psp nin versiyonunu yükseltmek için psp yi bilg. takmak gereklimi yoksa psp içindeki ayardan direkt upload yeni versiyonunu yükleyebilirmiyim
    yüklersek eğer galiba bir işe yaramaz kopya oyunlar çalıştırmaz benim bunu öğrenmem lazım arastırıyorum fakat :s samsundayım bunu apanlar yok diyebiliyorum burada bir

psp slim şuan 500 ytl
    versiyonunu bilmem ne kadara yukseltirler bu sitede bir ark var ondan belki alabilim ama yapıyormusta ücretsiz sağ olsun bilfiğim kadarıyla ama işte ücretsiz yaptığı halde veriş - geliş parası tuzlu olur o yuzden bunu öğrenmem gerek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weycell 61

PS1 oyunlarını PSP'de oynayabilmek için gerekli emülatörü neren bulabilirim ve nasıl çalışır anlatırsanız sevinirim...

amular psp hack konusuna giriyor burda bilgi vermek yasak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

PS1 oyunlarını PSP'de oynayabilmek için gerekli emülatörü neren bulabilirim ve nasıl çalışır anlatırsanız sevinirim...

Bildiğin bir konu ise pm atar mısın...
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: .:BBR:.

quote:

Bildiğin bir konu ise pm atar mısın...

walla bi tanesini denerken yanlış bişi yapmıştım heralde alet brick oldu bende bi daha bulaşmadım.
  • Selamlar,

uzun bir süredir psp almayı düşünüyorum ama bir yandan da ps3 ucuzlar falan diye bekliyordum.karşılaştırma yapacağım asıl makina psp olduğu için bu foruma yazmayı uygun gördüm.şimdi bazı sorularım olacak;

1-psp fat ve psp slim arasındaki en büyük fark nedir? ince ve kalın olması dışında tabii
    2-psp fat'in malzeme kaltiesinin daha yüksek olduğunu söylüyorlar.açıkçası slim almayı düşünmüyorum.bu doğru mu?
    3-aldığım yer versiyonu attıktan sonra ben kendim versiyon atmaya çalışmazsam,herhangi bir şekilde makinann kilitlenme (kırmızı ekran falan) ihtimali var mı?
    4-psp grafikleri için ps2 ile ps3 arasında bir kaliteye sahip efsanesi doğru mu?
    5-psp mi daha sorunlu bir makina yoksa xbox360 mı?

konuya hakim olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackby -- 31 Aralık 2007; 15:06:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blackby

Selamlar,

uzun bir süredir psp almayı düşünüyorum ama bir yandan da ps3 ucuzlar falan diye bekliyordum.karşılaştırma yapacağım asıl makina psp olduğu için bu foruma yazmayı uygun gördüm.şimdi bazı sorularım olacak;

1-psp fat ve psp slim arasındaki en büyük fark nedir? ince ve kalın olması dışında tabii
    2-psp fat'in malzeme kaltiesinin daha yüksek olduğunu söylüyorlar.açıkçası slim almayı düşünmüyorum.bu doğru mu?
    3-aldığım yer versiyonu attıktan sonra ben kendim versiyon atmaya çalışmazsam,herhangi bir şekilde makinann kilitlenme (kırmızı ekran falan) ihtimali var mı?
    4-psp grafikleri için ps2 ile ps3 arasında bir kaliteye sahip efsanesi doğru mu?
    5-psp mi daha sorunlu bir makina yoksa xbox360 mı?

konuya hakim olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

saygılar.

1. slim biraz oyunları açarken biraz daha hızlı açıyor. loadingler fln daha hızlı oluo yani ama 2 3 sn daha hızlıdır en fazla
    2. ben böle bişey duymadım walla. psp pspdir slime dandik malzeme kullanmamaları gerekir.
    3. evet böyle bi ihtimal tüm version geçişlerinde mevcut fakat version değiştirmenin bazı temel kuralları war onlara uyarsan bu risk %1 lere kadar düşer.
    4. malesef efsana keşke öle olsa ama ps1 le ps2 arası desek doğru olabilir.
    5. sorunludan kastın nedir???
  • Valla aletin el konsolu oldugunu unutmayın arkadaşlar o yüzden grafik konusunda kısır,ancak şunu söyleyebilirim en iyi grafiklere sahip el konsolu,PS3 ün grafiklerinin yanından bile geçmiyor,ama unutmayınki PC bile PS3e kafa tutarken zorlanıyor..diğer bir yandan psp için şunu söyleyebilirim ki bir PCde yada PS3 te oyun oynadıktan sonra sakın PSP yi açmayın elinize bi daha almazsınız heleki konu PES serisi ise,durum içler acısı..PSPnin oyunları PS2nin light versiyonları diyebilirz çok büyük senaryolar beklemeyin..Vakit geçirmek için birebir bir alet,Mp3 ve Mp4 çalabilmesi ve bunlarda çok başarılı olması onu alınabilir kılan diğer özellikleri..
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Yeni bir psp aldım birkaç sorum olacak.
    1: aleti orjinal 4gb hafıza kartıyla 350Ytl'e aldım nasıl sizce uygun mu?
    2: Alette bir adet sönük piksel var acaba değiştirir mi satıcısı sinanpaşa'dan aldım ne dersiniz?
    3: Alette bazı .iso dosyalarını çalıştırırken The game could not be started (8002014C) hatası veriyor. Firmwire 3.71 M33-2. Bu sadece bazı isolarda oluyor ve bazı programlarda örneğin devhook, mapviewer. Acaba bu aletlemi ilgili bir sorun yoksa iso'larmı bozuk ?
    4: Alet müzik çalarken şarkıları atlıyor ara ara sanki cd takılır gibi takılma yapıyor. viju viju sesler gelip şarkıda atlıyor. Bu mp3 türüylemi alakalı hertz'î filan. Kendi playerı dışında psp için muzik çalıçısı var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgucozturk

Merhaba Arkadaşlar,
    Yeni bir psp aldım birkaç sorum olacak.
    1: aleti orjinal 4gb hafıza kartıyla 350Ytl'e aldım nasıl sizce uygun mu?
    2: Alette bir adet sönük piksel var acaba değiştirir mi satıcısı sinanpaşa'dan aldım ne dersiniz?
    3: Alette bazı .iso dosyalarını çalıştırırken The game could not be started (8002014C) hatası veriyor. Firmwire 3.71 M33-2. Bu sadece bazı isolarda oluyor ve bazı programlarda örneğin devhook, mapviewer. Acaba bu aletlemi ilgili bir sorun yoksa iso'larmı bozuk ?
    4: Alet müzik çalarken şarkıları atlıyor ara ara sanki cd takılır gibi takılma yapıyor. viju viju sesler gelip şarkıda atlıyor. Bu mp3 türüylemi alakalı hertz'î filan. Kendi playerı dışında psp için muzik çalıçısı var mı?

1. bence iyi
    2. o pixeller donanımsaldır çoğu psp de wardır. değiştirdiği psp de 2 yada 3 tane bile çıkabilir.
    3. kernel 1.50 yükle
    4. neden öle bi atlama yapıyor bilemem ama başka bi müzik çalıcısı yok. zaten müzik çalıcısından olduğunu sanmıyorum.
  • güzel bir blog olmuş elinize sağlık

sanıyorum görmedim herkez msnye nasıl girildigini sormuş şuan kız arkadaşım pspden msnyle konuşuyo

program yüklemeye gerek kalmadan burdan girebilirsiniz.....http://***.ebuddy.com/mobile/ ( yıldız yerine `w`) umarım bu da yasak deildir

birde sorum var bende alıcam

1- klavyesi varmı? camerası var onu biliyorum klavyesi var diyorlar ama henüz satan bi yer görmedim
    2- bu sürümü tam olarak anlamadım psp ile gelen bişeymi yoksa işletim sistemi gibi bişeymi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasirca -- 7 Ocak 2008; 6:26:37 >
  • ve bişey daha sorıyım

psp 2000 mi - slim mi

ne fark var 2000 den bahsedilmemiş ?

yoksa ikiside aynı şeymi :) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasirca -- 7 Ocak 2008; 6:38:53 >
  • klawyesi war ama türkiyede yok.
    sürüm psp ile gelen işletim sistemidir. windows 95 98 2000 xp vista gibi buda 3.40 3.52 3.80 vss şeklindedir.
    senin psp 2000 dediğin "fat" yani "normal psp" dir. forumu araştırırsan bulabilirsin sorunun cevabını.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.