Şimdi Ara

Psp AÇILMIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar,bende psp 3004 var.Normal bir şekilde kullanıyordum fakat yüklediğim resim çıkmaya başladı.''o'' tusuna ve diğer tuşlara da basıyorum fakat yine aynı hale dönüyor.Nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

• Bataryayı çıkar, biraz bekleyip geri tak, R tuşuna basılı tutarak aç PSP'yi, Recovery modda açılması lazım bu şekilde, oradan sıfırlayabilirsin cihazı. Olmazsa hafıza kartını çıkarıp da dene.
  • Recovery modda açıldı fakat bu menüde nasıl hareket edeceğim.Pek bilgim yok da bu ayarlarla ilgili.Yanlış birşey yapmayayım.Teşekkürler.
  • Ok tuşlarıyla hareket ediliyor. Resim paylaşırsanız yardımcı olabilirim, Recovery menüleri cihazdan cihaza farklılık gösterebiliyor.

Reset device veya Factory settings gibi bir seçenek varsa seçip cihazı sıfırlayın.
  • Recovery menü yüklediğim resimdeki.Reset device yaptım düzelmedi,hafıza kartını çıkarıp bir daha yaptım yine düzelmedi.en başta yüklediğim resimdeki mavi ekran geliyor. Psp AÇILMIYOR
  • 1-Bu linkten resmi PSP yazılımını indirin.
    http://du01.psp.update.playstation.org/update..

2-Hafıza kartının PSP/GAME klasörünün içine RECOVERY isimli klasör yapıp, indirdiğiniz dosyayı bu klasörün içine atın.

3-Recovery menüye girerek Run /PSP/GAME/.. komutunu çalıştırın.
  • Dediklerinizi harfiyen uyguladım.Fakat hala mavi ekran duruyor.PSP'yi en son kullandığımda normaldi,işim bitti ve kapattım bir daha açtığımda bu mavi ekran geldi.Yani herhangi bir ayarıyla da oynamadım sistem ayarları fln.Nasıl hala düzelmiyor anlamadım.Başka bir yol var mı acaba? Çok teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.