Şimdi Ara

PSP (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Harold.Finch

Ps Vita al

Ps vita almayacağım.

@bseeek

Uçakta ps3 mü kullanayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AssasainTurk kullanıcısına yanıt
    Uyumayı deneyin o zaman, PSP'de 14 saat götürebilecek oyun yok fazla, bir tek GTAlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yo_Sun

Uyumayı deneyin o zaman, PSP'de 14 saat götürebilecek oyun yok fazla, bir tek GTAlar var.

Yolculuğun en fazla 7 saatinde uyuyabilirim uçak Business da olsam bile 7 saatin 4 saati psp oynasam kalan 3 saatin 2 sinde kitap okurum 1 saatte müzik dinlerim.

Kitap okumak çok mantıklı, Godfather'ı öneririm, bütün yolculuk boyunca bile okuyabilirsin çok sarıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yo_Sun -- 21 Ağustos 2016; 18:41:27 >
  • quote:

Kitap okumak çok mantıklı, Godfather'ı öneririm, bütün yolculuk boyunca bile oyubailirsin çok sarıyor

Kitap okumanın neresinde sıkıntı var galiba ömründe sadece okul kitaplarından okudun ?

Ayrıca "oyubailirsin" ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AssasainTurk

quote:

Kitap okumak çok mantıklı, Godfather'ı öneririm, bütün yolculuk boyunca bile oyubailirsin çok sarıyor

Kitap okumanın neresinde sıkıntı var galiba ömründe sadece okul kitaplarından okudun ?

adam zaten kitap oku demiş godfather kitabını bişi dememiş ki sen niye kendi kendine tribe giriyon?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

quote:

adam zaten kitap oku demiş godfather kitabını bişi dememiş ki sen niye kendi kendine tribe giriyon?

"...çok sarıyor "

.
    .
    .

• quote:

quote:

quote:

quote:

"...çok sarıyor "

.
    .
    .

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

"...çok sarıyor "

.
    .
    .

Yo_Sun adlı arkadaşımızın attığı mesaja bakabilirsin.

Godfather'ı bir okulda okutabileceklerinden şüphe duydum doğrusu. Her gün düzenli olarak kitap okurum, ayrıca Godfather'ı bütün yolculuk boyunca okuyabilirsin deyip gülmemin sebebi kitabı 3 günde bitirmemdir. Herhangi bir şekilde dalga geçmedim ve neden böyle bir anlam çıkardın anlamadım
  • quote:

Godfather'ı bir okulda okutabileceklerinden şüphe duydum doğrusu. Her gün düzenli olarak kitap okurum, ayrıca Godfather'ı bütün yolculuk boyunca okuyabilirsin deyip gülmemin sebebi kitabı 3 günde bitirmemdir. Herhangi bir şekilde dalga geçmedim ve neden böyle bir anlam çıkardın anlamadım

Hocam ben yanlış anlamışım kusura bakmayın lütfen.

"okulda okutabileceklerinden" ne demek istediniz hocam anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AssasainTurk -- 22 Ağustos 2016; 23:13:40 >
    Godfather gibi vahşet dolu bir kitabı okullarda okutmazlar demek istedim
  • quote:

Godfather gibi vahşet dolu bir kitabı okullarda okutmazlar demek istedim

Tamam hocam o yönden dediğinizi anlamadım iyi geceler.

• Konuyu toparlayalım biraz.

Fat kasa alınır mı Allah aşkına, nasıl tavsiyeler veriyorsunuz Tuğla gibi alet, bir el PES oynasan halı sahaya çıkmış kadar yorar alet. Slim ya da Lite al kafan rahat olsun.

13-14 saat götüren oyun yok denmiş nasıl gülsem bilemedim bu lafa Mobil oyun öneren olmuş ona hiç girmeyeceğim bile. PSP efsanedir, onu efsane yapan ise oyunlarıdır. Ratchet and Clank, Metal Gear Solid, PES 2006, GTA: VCS, NFS serisi, God of War vs. şimdi hepsini saymayacağım bir sürü dolu dolu oyun var. Sıkılman neredeyse mümkün değil.

Uzun lafın kısası, PSP 2000 veya 3000 serilerinden birini al. Versiyon atılmış-atılmamış fark etmez. Oyun bulamazsan yaz buraya tavsiyelerde bulunuruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Konuyu toparlayalım biraz.

Fat kasa alınır mı Allah aşkına, nasıl tavsiyeler veriyorsunuz Tuğla gibi alet, bir el PES oynasan halı sahaya çıkmış kadar yorar alet. Slim ya da Lite al kafan rahat olsun.

13-14 saat götüren oyun yok denmiş nasıl gülsem bilemedim bu lafa Mobil oyun öneren olmuş ona hiç girmeyeceğim bile. PSP efsanedir, onu efsane yapan ise oyunlarıdır. Ratchet and Clank, Metal Gear Solid, PES 2006, GTA: VCS, NFS serisi, God of War vs. şimdi hepsini saymayacağım bir sürü dolu dolu oyun var. Sıkılman neredeyse mümkün değil.

Uzun lafın kısası, PSP 2000 veya 3000 serilerinden birini al. Versiyon atılmış-atılmamış fark etmez. Oyun bulamazsan yaz buraya tavsiyelerde bulunuruz.

Beni anlayan biri çıktı neyseki PSP efsanedir.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.