Şimdi Ara

Psn Ws-37397-9 Hatası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
2
Favori
12.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı sorunla karşılaştım bugün. Düne kadar hiçbir sorun yoktu. Yukarıdaki yazılan çözümleri henüz denemedim. Yarın veya sonraki gün fırsat bulursam deneyeceğim.
  • Arkadaşlar çözümü söyliyim size aynı sorun bendede vardı ama çözdük bütün bilgileriniz inglizce harfler olucak örneyin Ü ş tarzında olmayacak bilgileriniz bide noktalama işaretleri kullanmayavaksınız ev tarifi verirken 25/7 değilde 25 7 yazacaksınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gündür bende giremiyorum nedir bu sorun ya
  • Buradaki çözüm yolunu dene. Olmazsa servise git.
  • modemi..sıfırladım..düzeldi..space..bozuk..idare..edin..
  • Bende de aynısı oluyor modemin fişini çekip takiyorum düzeliyor.

• düzelmediii
  • Aynı sorun bende de var
  • psn ne giren var mı ben giremiyorum oyun iniyor ama giriş yapamıyorum.pc den denedim girmedi telefondan da girmiyor problem bendemi yoksa herkeste mi
  • Sorunun aynısını fifa17 yi indirdikten sonra oldu modemi açıp kapadım,ip değiştirdim olmadı.Başka wifi den girince psn ye giriş yaptım tekrar kendi internetimle girince düzeldi arkadaşlar iyi oyunlar.

• ne yaptiysam olmadi modemi bile degistirdim yine nafile.Port actim ama kontrol ettigimde kapali gozukuyor uydunete sikayet bıraktım cozum onerileri sacma yine çare olmadı sony i aradim bir suru bilgi istedi ve 1 ay sonra olumlu ve ya olumsuz donus yapilir dedi ne yapacagim bilmiyorum yok mu bi onerisi olan ? ne bilgisayardan ne de ps4 den PlayStation store a erisemiyorum.Online oyun oynayamiyorum 2 haftadir bi yardimci olabilecek arkadas yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Osse-Saeros

ne yaptiysam olmadi modemi bile degistirdim yine nafile.Port actim ama kontrol ettigimde kapali gozukuyor uydunete sikayet bıraktım cozum onerileri sacma yine çare olmadı sony i aradim bir suru bilgi istedi ve 1 ay sonra olumlu ve ya olumsuz donus yapilir dedi ne yapacagim bilmiyorum yok mu bi onerisi olan ? ne bilgisayardan ne de ps4 den PlayStation store a erisemiyorum.Online oyun oynayamiyorum 2 haftadir bi yardimci olabilecek arkadas yok mu ?

Bilgisayardan modem arayüzüne gir ve reset at, superonline'a geçtiğimden beri alıştım ben bu hataya.
  • modemin arkasindaki tustan da reset attim modem arayuzunden de sonuc ayni maalesef

• Ne zaman vpn kullansam bu hatayı alıyorum. Reset atınca geçiyor benimki gerçi.

• opera da arama sekmesinin kenarinda surekli vpn yaziyor bundan kaynaklanabilir mi ?

• Osse-Saeros kullanıcısına yanıt
    Üstte yazdığım gibi vpn varsa komple tarayıcıdan kaldırmanız lazım sonra modeme reset atmanız gerekiyor. En azından bende öyle.

• arkadaşlar benimde böyle bir sorunum var okulun yurdunda kalıyorum ip değiştiremiyorum bu yüzden ne yapmam gerekir nasıl halledebilirim???
  • Düzelmişti an itibariyle kabus geri döndü 4.55 güncellemesini yaptım yine aynı sorun başladı ne iştir anlamadım gitti

• Benim makinada bağlanamıyor NW-31297-2 hatası veriyor.Ne biçim iş anlamadım bu paralı sistemde oyun oynuyoruz ama oynayamıyoruz
  • yokmu çözümü olan haftalardır psn store bağlanamıyorum online oynayamırum cihazın ne anlamı var bu durumda :((
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.