Şimdi Ara

PSN Türkiye Fiyatlarını PROTESTO Ediyoruz !!! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
4
Favori
34.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
246 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Eurasia, PlayStation Türkiye'nin Ülke Müdürü pozisyonuna Mete Baydar'ın geldiğini yaptığı bir açıklamayla birlikte duyurdu. PlayStation Türkiye Ülke Müdürü Mete Baydar, üstlendiği bu görev ile PlayStation markasının bölgedeki gücünü ve kullanıcı etkileşimini artırmakla sorumlu olacak.

• Elfen Lied kullanıcısına yanıt

Geri bildiriminiz için teşekkürler hocam.

Valla bu adamların maillerini bulmak kadar zor bir şey yok. En sonunda linkedin açıp tek tek mesaj atacağım :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://uk.linkedin.com/in/adamjamesgrant
    https://uk.linkedin.com/in/mark-bowles-7959b516

Su iki arkadaşın mail adresini araştırabilir misiniz ?(linkedin’i olan arkadaşlar buradan da yazabilir) Bu iki adama ulaşabilirsek sesimizi duyurabiliriz

• Japonya'ya yazmak daha iyi olur ama Playstation, gamepass gibi bir sistem hazırlığında dolayısıyla bir şey yapacaklarını sanmıyorum onu beklemek gerekecektir.

• Çok değil 3-5 sene önce de böyle bir kampanya düzenlendi ve mail yağmuruna tutmuştuk PS4 için. Yine değişen birşey olmamış, kur isterse 5 lira olsun adamlar ciddi anlamda geçiriyolar. Çünkü bu kurda diğer platformların 100-200 tl daha ucuza satmalarını açıklayamazlar. Allahtan ps5 almadım, yoksa cidden kanserli günlere dönerdim. Konsolcu arkadaşlara bol sabırlar, umarım dönüş alırsınız

• Yalnız, nasıl ekleme yapmışsam bana hâlâ cevap maili gelmedi. Adamların eli ayağı dolandı herhalde Steam, Epic Games, PS Store ve kutulu versiyon arasındaki fiyat farklarını görünce. Hata yaptıklarını kendileri de anladı herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MortalRide -- 23 Haziran 2021; 22:15:56 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Rica ederim ne demek sonuçta hepimize faydalı olacak bir atılım.

Sadece umutsuz olmayın zamanında denendi ve istenilen cevap alındı.

Çok şahıslara girmek istemiyorum ama , sonuçta o an ki yönetimde bulunan kişilerin oyuncularla ne kadar iç içe oldukları ve ne kadar ilgili olduklarıyla da alakalı bir durum.

Özgür Kirazcı Sony'den ayrılıp Google Türkiye Müdürlüğüne geçerken bile , oyunculardan yarım kalan yapamadığı vaatleri için özür dileyerek giden bir isimdi :)

@tospik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elfen Lied -- 23 Haziran 2021; 22:26:10 >
  • Mail attım listeye ekleyebilirsiniz, burada ancak kendimiz yazıp kendimiz okuyoruz sesimizin duyulabileceği her türlü girişimi desteklerim.

• Ben cimere de yazdım cumbabamiz halleder

• Sadece gelen zamlardan değil Playstation Türkiye'den genel olarak ciddi bir memnuniyetsizlik olduğu konusunda başta Playstation kullanıcıları olmak üzere Türk oyuncu topluluğu olarak hemfikiriz diye düşünüyorum.

Son yıllarda çok fazla üst üste saçmalıklara şahit olduk PS Türkiye kanadından. Ama ben uzun zamandır ne fiziksel ne de PS Store'dan dijital sürüm oyunlar satın almayarak kendimce en mantıklı biçimde tepkimi ortaya koymuş oluyorum. Şahsen yapılması gerekenin de bu olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 23 Haziran 2021; 22:58:15 >
  • Mail attım,

Tr psn e boşuna mail atmayın. Her konuda olduğu gibi bunda da ellerinden birşey gelmiyor. Korkuluk koysan zaten yol, yemek ücreti istemez daha faydalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 23 Haziran 2021; 23:2:50 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sadece fiyatlar değil, PlayStation Türkiye’ye ilişkin memnuniyetsizliğimizi de gösterelim yeri gelmişken. PlayStation markasının marjını düşüren saçma sapan bir ekip var içeride zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Magrathea42 -- 23 Haziran 2021; 23:25:22 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sonuç değişmese bile adamlari darlayin sürekli ps ile alakali her gönderiye yardirirsaniz en azindan rahatsiz olurlar emin olun. Not: psn uk veya jp twitterda taglayin sürekli en azindan görürler darlamaktan baska yol yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 23 Haziran 2021; 23:20:53 >
  • Kesinlikle ama Türkiye şartlarında bir şey yapmazlar

• tospik kullanıcısına yanıt

mbowles@playstation.com

markbowles75@gmail.com

mbowles@playstation.com

mark@playstation.com

mark.bowles@playstation.com

markbowles@playstation.com

markb@playstation.com

bowlesm@playstation.com

bowles@playstation.com

mark_bowles@scee.net

mark_bowles@playstation.com

adamgrant1@gmail.com

adam.grant@playstation.com

adam@playstation.com

agrant@playstation.com

adamgrant@playstation.com

granta@playstation.com

grant@playstation.com

adamg@playstation.com

adam_grant@playstation.com

• Konuyu fazla takip edemiyorum bu aralar ama ben de gönderdim umarım bir faydası dokunur.. Herkes gereken hassasiyeti göstersin ve göndersin arkadaşlar.

• tospik kullanıcısına yanıt

Kişilerin özel e-mail'leri olmasına karşın şöyle bir bölüm ekledim yazının altına. İsteyen göndereceği yazının altına eklesin. Ben bu mail'lere de gönderdim yazıyı ekleyip.

PS: If this e-mail is your personal e-mail, we are so sorry. We tried to find your corporate e-mails but these are what we find. We just want to explain our problem and hope that you will take action about this. We love gaming, we respect Playstation. But with these prices we cant continue to play games. like we used to. Please understand us.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.