Şimdi Ara

PSN Türkiye Fiyatlarını PROTESTO Ediyoruz !!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
4
Favori
34.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
246 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf yakınacağımıza bir şeyler deneyelim, gönderdim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PS5 kullanıcısı değilim fakat destek olmak isterim, @tospik

• yetmedi bi daha attım psn ıd mi yolladım sonra steamdakı oyunların fıyatları xboxdakı oyunların fıyatları ile ps deki fiyatları resımleyip attım .

Aynısını sizde yapın beyler olay sadece lira değil bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi encuni -- 23 Haziran 2021; 18:41:40 >
  • https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/149565905#149565905

Ben yazarken şu yazıda yazdığım gibi öneriler sunarak da göndereceğim. Farklı şeyler de ekleyebilirim. Eleştirirken bir yandan öneri sunmak ve yapılan farklı yönleri de eleştirmek etkili olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mail attım yalandan bir geri dönüş yaptılar

Hi Ahmet,

As a provider of content and services in Turkey, we understand the challenges faced by our Turkish PlayStation community related to currency fluctuations and will continue to strive to bring the best content and value to Turkish gamers.

Regards,

Yani demek istediği durumun farkındayız en iyisi için çaba göstermeye devam edeceğiz vs vs tatmin olmadım olamamda

PSN Türkiye Fiyatlarını PROTESTO Ediyoruz !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PYROX -- 23 Haziran 2021; 18:47:40 >

• ekleme yapıp da gönderin arkadaşlar yoksa spam oluyor engelliyor sistem otomatik olarak

• PS de oynadiğim oyunun ek paketlerine 100TL zam yapmislar. PSN Türkiye Fiyatlarını PROTESTO Ediyoruz !!! PSN Türkiye Fiyatlarını PROTESTO Ediyoruz !!! 

PC de var yoksa duman olurduk. =)

Edit: bende mail attım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ll BLooD ll -- 23 Haziran 2021; 19:2:30 >
  • PSN Türkiye Fiyatlarını PROTESTO Ediyoruz !!!

Attığım mail den sonra bana gelen mail

• PSN Türkiye Fiyatlarını PROTESTO Ediyoruz !!!

Bana da boyle bir mail gönderdiler.

• 10 kişi mail atmış 🤣🤣

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • brigand35 kullanıcısına yanıt

Hocam uk mailine atacaktın. Mesajda var mail adresi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tospik kullanıcısına yanıt

hocam mail yukarda yazan değil mi direk kopyala yapıştır yaptim

• brigand35 kullanıcısına yanıt

Öyle hocam. Sana niye Türkiye destek ekibi geri dönüş yapmış ilginç.

• tospik kullanıcısına yanıt
    İngiltere'ye sallıyoz ses Türkiye den çıkıyor ilginç

• Daha oncede baya bir atildi fakat bir faydasi yok maalesef. Gercekten tepki gostermek istiyorsaniz ps leri satip xboxa gecin birde gamepass alin miss gibi. Bakin ozaman nasil dusuruyorlar, dusurmeseler bile kaybetmezsiniz gamepassde bitiremeyeceginiz akdar cok oyun var

• Ben Sony olsam "Açlıktan ağzınız kokuyor ama oyun peşindesiniz, sizinle mi uğraşacağım aq fakirleri?" diyip kestirip atardım. Çünkü asıl sorun Sony'de Playstation'da değil, Türkiye ekonomisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 23 Haziran 2021; 19:16:4 >
  • Hadi bakalım belki bu sefer olur inşallah. PSN Türkiye Fiyatlarını PROTESTO Ediyoruz !!!

• tamamdır PSN Türkiye Fiyatlarını PROTESTO Ediyoruz !!! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 23 Haziran 2021; 19:23:6 >

• hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt

Katılıyorum sorun ekonomide ama Sony gibi büyük bir firma neden pazar kaybetmek istesin? Büyük markalar bazen para kazanmak için değil var olmak için bir yerde bulunurlar. Sony Türkiye'de konsol pazarının mutlak hakimi, hakimiydi.

Maalesef insanlar markaların adı büyük olunca otomatik olarak iyi yönetiliyor sanıyor ama hayır. Sony kötü yönetilen bir firma. Akıllı telefonda battılar, bilgisayarda yoklar. Ellerinde TV ve konsol duruyor. Akıllı olsalardı pazar hakimiyetinin uzun vade faydasından ötürü Türkiye'deki karlılığı azaltarak yerel fiyatlandırmaya giderlerdi.

Tefeci Valve bile Steam'de yerel fiyat uyguluyorken Sony'den bunu beklemek bence abes değil. Sony bazı sektörlerde batmış ve batmayı hak eden bir firma.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.