Şimdi Ara

PSN Paskalya İndirim Günleri Başladı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
1
Favori
6.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aldım tom raider'ı yanında 3 tanede eklenti verdi 12 gb inmesi biraz uzun sürücek ama değecek gibi duruyor.
  • tombraider'a farcry3 verebilirim ilgilenenler pm lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DMC de gelse güzel olur aslında :)
  • Tomb Raider ın indirimi daha ne kadar sürecek?
  • Arkadaşlar alan olursa kardeşlik yapalım. Kredi kartı sorun veriyor alamıyoruz
  • vallahi son dakikalarda yine deneyeyim dedim bu sefer oldu ne olduysa tombraider'i almayı başardım en çok almak istediğim bir oyundu gerçekten şu an indiriyorum çok şükür:))
  • PSN oyunu olmadıktan sonra kutusuz oyuna para vermem.

Bu adamlar kutu olayını bitirmek istiyor resmen.

Yazık :(
  • tomb raidera kardeşlik istiyorum arkadaşlar. profilim adım soyadım açıktır yeni aldım ps3'ümü de kardeşlik olayını da idrak etmeye çalışıyorum bir yandan. biri bana psn hesabının şifresini veriyor ben o oyunu indiriyorum ve daha sonra o kişi psn hesabı şifresini tekrardan değiştirip sen yoluna ben yoluna mı diyor ? bu mudur kardeşlik doğru mu anlamışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaneo

tomb raidera kardeşlik istiyorum arkadaşlar. profilim adım soyadım açıktır yeni aldım ps3'ümü de kardeşlik olayını da idrak etmeye çalışıyorum bir yandan. biri bana psn hesabının şifresini veriyor ben o oyunu indiriyorum ve daha sonra o kişi psn hesabı şifresini tekrardan değiştirip sen yoluna ben yoluna mı diyor ? bu mudur kardeşlik doğru mu anlamışım.

kardeşlikte şifre değiştirilmez. yoksa diğer kişi daha sonradan takas yapamaz oyun elinde patlar. şifre değiştirmek etik değildir. ayrıca oyunları ana hesaptan almamak lazım. her oyun için ayrı hesaplar açarak almak lazım. kesinlikle şifre değiştirilmemelidir.
  • Yeni oyun ne zaman geliyor ? Baktım şuan Tomb Raider hala 59 TL olarak gözüküyor. İçimde AC3 gelicekmiş gibi bir his var bu arada..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaKo -- 31 Mart 2013; 4:49:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Yeni oyun ne zaman geliyor ? Baktım şuan Tomb Raider hala 59 TL olarak gözüküyor. İçimde AC3 gelicekmiş gibi bir his var bu arada..

Yarin gece 23.59 son diye biliyorum ama oglen 11.59 da olabilit hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 31 Mart 2013; 5:00:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bumel52

quote:

Orijinalden alıntı: TaKo

Yeni oyun ne zaman geliyor ? Baktım şuan Tomb Raider hala 59 TL olarak gözüküyor. İçimde AC3 gelicekmiş gibi bir his var bu arada..

Yarin gece 23.59 son diye biliyorum ama oglen 11.59 da olabilit hocam

Blog saatine göre öğlen 12, GMT ise bu bizde 2 demek.
  • super fason oyunlar... Yokmu şöyle misal BF3 eklentilerini düşürseler, ne bilim Crysis3 falan
  • Sıradaki oyunlar açıklansın artık yeaaww. Crysis 3 kesin gelecek zaten oyun satmıyor, Dishonored, Hitmen de gelir. Farcry3 Border 2 de gelecekler arasında olur.
  • Offer 3: PlayStation All-Stars Battle Royale
    Was €49.99/£39.99, now €19.99/£15.99
    Valid until 11.59am 2nd April

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation All-Stars Battle Royale gelmiş 49tl galiba.Yanlış bilmiyorsam ps3 e alınca vita sürümüne de sahip olunuyor.
  • Eğer bir oyuna geçmişte indirim yapıldıysa yeni bir indirim beklemeyin, zira blog'daki yetkili kişinin açıklaması bu şekildeydi. Far cry 3, hitman vs. bunlara zaten Aralık ayında indirim yapılmıştı.Tabi bu açıklamalarına rağmen tersini yaparlarsa bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: şanışer

Offer 3: PlayStation All-Stars Battle Royale
    Was €49.99/£39.99, now €19.99/£15.99
    Valid until 11.59am 2nd April

Tomb raider dan sonra bunun yüzüne kimse bakmaz

Şimdi baktım da paskalya bayramı 31 mart - 5 mayıs arasıymış.

Takip edelim bakalım şööle bi Max payne3 veya god of war 4 gelirse ne iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

PlayStation All-Stars Battle Royale gelmiş 49tl galiba.Yanlış bilmiyorsam ps3 e alınca vita sürümüne de sahip olunuyor.

10tl olsun gene almam şahsen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

quote:

Orijinalden alıntı: Gintoki

PlayStation All-Stars Battle Royale gelmiş 49tl galiba.Yanlış bilmiyorsam ps3 e alınca vita sürümüne de sahip olunuyor.

10tl olsun gene almam şahsen

Şahsen bende düşünmüyorum 49tl ye fakat 10tl ye alırdım heralde :)Bu arada oyunun indirimde cross buy olarak mı geliyor ondan emin değilim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.