Şimdi Ara

PSN oyun paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
1
Favori
958
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> PSN oyun paylaşımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    904 Mesaj
    Arkadaşlar benim daha yeni olduğumu(forumdada ps3dede) mesajlarımdan anlarsınız. Neyse ben cod black ops annihilation u aldım bazı arkadaşlarım paylaşım yapmamı istediler ama ben nasıl paylaşılıyor bilmiyorum.Biri bana bunu güzel bir şekilde anlatabilir mi yaw?

|
    |
    Forumda kardeşlik tarzı konuları görmüşsündür.Kesin bilgiliyim diyemem ama bildiğim kadarıyla anlatıyım.Bu paylaşma işi aslında şuna dayanıyo.Ps storedan alınan şeyler 5 kereye kadar(5 ayrı makinaya)indirilebiliyo.Dolayısıyla kardeşlik denilen şey ile 5 kişi birleşip ayrı bir psn hesabı açıp bu psn hesabından ürünü alıyorlar içlerinden birinin vasıtasıyla.Sonra kalan 4 kişide ona parayı ödüyo banka hesabı vs ile.Yani bi ürünün 5/1 fiyatına almış oluyosun.Sana paylaşım yapmanı isteyenlerde bu şekilde kendi makinalarına indirmek için istiyolardır.(Tabi bu kardeşliğe girmez,bedavaya götürürler)Kardeşlikler hem güzel hem hesaplı oluyo ama siz muhtemelen cod'un dlc sini kendi psn account'unuzdan almışsınızdır.O bakımdan paylaşmanızı önermiyorum.
    |
    |

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
    ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

• Yüzbaşı
    904 Mesaj
    Evet kendi hesaptan aldım o zaman paylaşmayım.
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
SEO
haberler
Orjinal Laptop Yedek Parça
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
13,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.