Şimdi Ara

PSN KARDESIMIN KENDI HESABINDAKI OYUNLAR KILITLI GOZUKUYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Iyi günler arkadaşlar size bir sorum olacak. Ben guvenilir bir arkadaşımla psn kardeşi oldum. 2 ya da 3 gun boyunca bir sorun olmadi. Haliyle birbirimizin hesaplarini pri yaptik kendi hesaplarimiz sec kaldi. Ben onun oyunlarini sorunsuz oynuyordum ama o kendi hesabina girdiginde oyunlari kilitlenmis kendi hesabini geri ana hesap yapinca duzeliyor. Simdi bizim psn kardesligimiz bitecek mi acil yardim edin lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birde arkadasimin hesabinda mw remastered dlc var 2. Bolge tr psn hesabinda. Mw remastered oynamak icinde infinite warfare cd si gerekiyor. Cd yi taktigim halde mw remasrered oyunu infinite warfare diski istiyor. Benim oyunumda 2. Bolge ve tr psn i infinite warfare nin kendisine girdigimde bir sorun yok lutfen yardim edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha iyi bilen arkadaşlar vardır muhakkak, birbirinizde pri olduğunuzdan emin olun öncelikle ardından lisansları geri yükle seçeneği var hesap ayarlarında onu deneyin, son çare de hesapları silip tekrar deneyin, umarım yardımı olur.
  • Merhaba,

Aşağıdaki rehber size yardımcı olacaktır.

https://forum.donanimhaber.com/ps4-psn-kardesligi-rehberi-primary-secondary-hesap-ds4-yontemi--88802846

İyi forumlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.