Şimdi Ara

PSN Kankalığı vs. Takas. Artık Hangisi Daha Avantajlı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Defalarca aciklandi, defalarca yazildi.. İnternetten hesabiniza girerek istediginiz Sony sistemini aktif / deaktif konumuna getirmeniz mumkun (6 ayda bir). Seri numarasi girmeye de gerek yok. Bilmeden, okumadan, arastirmadan atip tutuyorsunuz.

Edit: Bu sistemi de bu hale getirenler de aramizdaki uyaniklar malesef, Sony degil.

Her yorumunda bilmislik taslayip insanlara hakaret etme sebebin nedir?
  • Hakaret ile alakasi bile yok; bilmeden, okumadan, arastirmadan atip tutuyor insanlar. Yalan degil, gercek. Bu bilgiyi sizlerle 3 kez paylastim farkli farkli konularda. Ustune hala Sony'e laf atiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 19 Kasım 2011; 16:30:25 >
  • quote:

Hakaret ile alakasi bile yok; bilmeden, okumadan, arastirmadan atip tutuyor insanlar. Yalan degil, gercek. Bu bilgiyi sizlerle 3 kez paylastim farkli farkli konularda. Ustune hala Sony'e laf atiliyor.

+1
  • quote:

Hakaret ile alakasi bile yok; bilmeden, okumadan, arastirmadan atip tutuyor insanlar. Yalan degil, gercek. Bu bilgiyi sizlerle 3 kez paylastim farkli farkli konularda. Ustune hala Sony'e laf atiliyor.

Ben bu durumu kastedmiyor konusma tarzindan bahsediyorum konu aciyorsun siz uyuyorsunuz ebayde o silahi collectors fiyatina sattim diyorsun.Sonra psn kardesligi konusunda yine hakaret ediyorsun trophy konusunda satasiyorsun simdede burada bilmeden etmeden diyorsun hakli olup olmaman degil hakaret edip etmemeni diyorum.
  • BF3 ve FIFA 12 gibi oyularda kardeşlik daha avantajlı,sonucta alyorsun bu oyunları ve bidaha satmıyorsun,single oyunlarda ise takas daha karlı bitirdiğin bir oyunu 20-30 tl eksiğine satarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

Ben bu durumu kastedmiyor konusma tarzindan bahsediyorum konu aciyorsun siz uyuyorsunuz ebayde o silahi collectors fiyatina sattim diyorsun.Sonra psn kardesligi konusunda yine hakaret ediyorsun trophy konusunda satasiyorsun simdede burada bilmeden etmeden diyorsun hakli olup olmaman degil hakaret edip etmemeni diyorum.

Haklisin dostum =)

• quote:

Orijinalden alıntı: archieduke

3 KİŞİ OLSA SUPER OLACAKTI. AMA NEYSE 2 KİŞİDE HİC YOKTAN İYİDİR. AYRİYETEN DEACTıVE EDİP BASKASIYLA PSN OYUNUDA TAKAS EDİLEBİLİR BENCE.HATTA BU SEKİLDE PSNE DAHA COK OYUN GELECEKTİR. OZELLİKLE OFFLINE OYNANAN OYUNLAR ALINIP BİTİRİLİCE PSN HESABIDA TAKAS YAPILABİLİR.

+1
  • alınık fifa12 ve bf3.Hesap arıyorum.satabilecek arkadaşlardan pm beklemekteyim para anında hesapta.
  •  PSN Kankalığı vs. Takas. Artık Hangisi Daha Avantajlı?

Böyle bir liste kardeşlik kurmuştum.(daha başkaları var)1 oyunu 5 kişiye dağıtırım diye birinden bilgi aldım ve yanlış çıktı.Hesabı dağıtıyormuşuz.

Şimdi ben 3 tane oyun aldım ve dışarda kaldım.1 kişi daha var o arkadaşda 1 oyun aldı.1 aydan fazla oldu halen oyun oynayamıyorum.

Yalnız şöyle bir durum var listeye bakarsanız bazı arkadaşların 2 oyun satın almışlar ama 3 oyun indirme hakları var.

nwbrn 2 oyun>1 oyun boşta
    tolsen 2 oyun>1 oyun boşta
    napsagki 1 oyun>2 oyun boşta

Şimdi bu arkaşdaşlar para iade kabul etmiyorlar.Misal tolsen nickli arkadaşın fifa oyunum var zaten diyor,diğer arkadaş ben diğer oyunu kardeşlikle aldım diyor.

Ne zamandır bekliyorum sıkıldım artık bu durumdan

Listede tek tek oyunları olupda 1 oyun daha ilave etmek isteyen varsa o oyunu satabilirim.

Elinde BF3 ve Figh Night var ama yanına fifa almak isteyen varsa satabilirim.

Elinde sadece fifa var ama yanına 2 tane daha oyun satın almak isteyen varsa satabilirim.Arkadaş fifa psn hesabını vericek bende ona 3 oyun satın alınmış hesabımı vericem.

Başka fikri olan var mı ?

• Ben de 3 oyunu 2. el aldım .
    Bunlardan biri Gow 3'dü baya pişmanım.
    Sanki böyle her tarafı kirli yağlı gibi duruyor temizledim o kadar psikolojik ama.
  • düzenleme: Yanlış konuya mesaj :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktheblack -- 22 Aralık 2011; 1:42:18 >
  • Arkadaşlar içinde BF3,FIFA12 olan ve COD MW2 olan hesaplarınız varsa alabilirim hemen. Pazartesi kaçırdım bi tane 6 oyun alan yanarımda yanarım:D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.