Şimdi Ara

PSN HIZ SORUNU! Yardım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam benimde öyle. Horizon Zero Down indiriyorum, 18 gb inmişti ilk gece, sonra gün boyu 1 gb bile inmedi, sonra yine gece 37 gb'ye kadar inmiş, şuan hala 37 gb. Herhalde yarın sabaha 43 gb inmiş olacak ama saçmalığın daniskası gerçekten bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Superonline ile ne alakası var? 50 mbit kullanıyorum tüm cihazlarımda yüzde yüz verim alıyorum sadece PS4 20 mbit seviyesinde. Herkes PSN altyapısının ne kadar rezil olduğunu bilir. Yapacak bir şey yok.

Sadece superonline online kullanıcılarında olması tesadüf diyosun yanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Problem yaşayanlar sadece ADSL kullanıcıları mı, önce bunu anlamak gerek.

• quote:

Öyle görünüyor.
  • +1, ADSL.
    Böyleyse TTNet e kadar uzanır olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozkir -- 2 Mart 2017; 23:49:7 >
  • En başta sorun psn den kaynaklı sandım fakat değilmiş. Bende superonline kullanıcısım ve re7 aldım 3 günde 6 gb indirebildim. Dns falan hiçbirşey yemiyor. Çözüm getiren ya da superonline ile görüşüp bilgi almış birileri olursa mutlaka yazın arkadaşlar. Rezalet durum resmen.

• bence sol e ozel degil. bendede 16 tt var. aybasindan beri max hiz 10 mbitten baslayip speedtestte 9 a dusuyor. ps4 un hiz testinde 6 mbit kusur aliyor. bi 50 mb icin 15 dakika bekletti hatta.

• quote:

Adsl

multiplayer oynadığınızda neden problem olmuyo onu anlamadım

• internet hızında hiçbir problem yok zaten oyunlarda en ufak lag olmuyor ama psnde hiçbirşey indiremiyorum gece ne oluyorsa düzeliyor gündür +99

• quote:

Orijinalden alıntı: games087

bence sol e ozel degil. bendede 16 tt var. aybasindan beri max hiz 10 mbitten baslayip speedtestte 9 a dusuyor. ps4 un hiz testinde 6 mbit kusur aliyor. bi 50 mb icin 15 dakika bekletti hatta.

PS4 hız testi 9 da gösterse inmiyor 2 de gösterse inmiyor, değişen bir şey yok. 350mb Yakuza güncellemesi için 21 saat teklif verdi almadım
  • Ayni sorun bendede var arkadaslar hiz 11 mbit gosteriyor ama 4 gundur bf 1 indiremedim +99 da kaliyor 30 gb anca indrdi normalde bir gunde rahqt indiriyodu superonline yada adsl lerde sknti olablr

• Superonlineda genel bir sıkıntı var galiba.bende aynı sorunu yasadım ama sabah baktığımda normal haline dönmüştü.horizona ön sipariş verdim daha dün aksam bitti. Sürekli 99+ diyordu.

• Arkadaşlar maalesef bendede aynı sorun var.Pcde , telefonda veya ps4 üzerinden oyun oynamaya gelince bi sıkıtntı yok ancak psnden akşam 6-12 arası 1 gb anca yüklemişimdir.Ama dediğiniz gibi gece noluyorsa yüklemeler hızlanıyor.Valla artık sorun psnde mi yoksa superonlineda mı bilmiyorum ama lütfen buna bi çözüm bulunsun.

• Bence superonline psn dowload serverlerına hız sınırı yada engelleme uyguladı. Onlinede her oyunun kendi server ına bağlanıyoruz sonuçta. Ps4 ten hız testi yapıncada sorun yok. Psn serverında sorun olsa online a hiç girmez dolayısı ile superonline bişey yaptı ama kabul etmiyor. Normalde twitterdan selam yazsanız döner bu konuya dönmedi bile.
  • Gece 12Gb kadar indirme yapmış, sabah kalktığımda 30Gb için 17 saat görünüyordu 10 dk kadar sonra 18 saate çıktı. Çok saçma bir durum

Edit : Mesajı yazdıktan 30 dakika sonra 99+ yı görmüş bulunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 3 Mart 2017; 11:1:44 >
  • Sony i aradım aşağıdaki şekilde superonline ı arayıp port açtırın dediler. Kendisi modem arayüzünden yada superonline üzerinden deneyebilecek var mı?

UDP34783479365810070
    TCP8044352231007010080
  • quote:

Orijinalden alıntı: jagatai

Sony i aradım aşağıdaki şekilde superonline ı arayıp port açtırın dediler. Kendisi modem arayüzünden yada superonline üzerinden deneyebilecek var mı?

UDP34783479365810070
    TCP8044352231007010080

UDP 3478, 3479, 3658, 10070
    TCP 80, 443, 5223, 10070, 10080

Bu şekilde olması gerekir
  • doğrudur kız araya virgül koy demedi bende birleşik atladım.

bu arada kablosuz bağlantıyı manuel yapıp dns i 208.67.222.222 - 208.67.220.220 yaptım azda olsa bir düzelme oldu. port işini akşam deneyeceğim.
  • Aynı sorun bendede devam ediyor şuan 14 gb lık oyuna 99 saat diyor bıktım şu psn in rezilliklerinden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burda psn dışında superonline kaynaklı bir problem var o net.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.