Şimdi Ara

PSN HIZ SORUNU! Yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
2.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Superonline ile ne alakası var? 50 mbit kullanıyorum tüm cihazlarımda yüzde yüz verim alıyorum sadece PS4 20 mbit seviyesinde. Herkes PSN altyapısının ne kadar rezil olduğunu bilir. Yapacak bir şey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superonline, tam 2 gündür saçmalık derecesinde düşük bir indirme hızı var Ps te.
    Statik IP, DNS, DMZ, portlar açık, modemi resetledim, sıfırladım; yok, düzelmedi, düzelmiyor.

Telefonun interneti ile denedim, normal şekilde indirmeye devam edebildi bu şekilde.
  • HajHaj kullanıcısına yanıt
    20 mbit değil, 3 Mbps olsa indirme hızı razıyım.
    100-200 Kbps ile indirme yapmaya çalışıyor nedense.

Ayrıca dediğim gibi, telefonun interneti ile olan son hızda normal bir şekilde indiriyor.

*Üst üste attığım mesaj için de superonline ı sebep gösteriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozkir -- 2 Mart 2017; 0:50:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Superonline ile ne alakası var? 50 mbit kullanıyorum tüm cihazlarımda yüzde yüz verim alıyorum sadece PS4 20 mbit seviyesinde. Herkes PSN altyapısının ne kadar rezil olduğunu bilir. Yapacak bir şey yok.

Gayet de var, yukarıda yazdıklarımızı okumamışsın. Cep telefonuyla normal indiriyor, superonline adsl ile inmiyor. Birkaç gündür durum bu, bunca insan yalan mı söylüyor yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Superonline ile ne alakası var? 50 mbit kullanıyorum tüm cihazlarımda yüzde yüz verim alıyorum sadece PS4 20 mbit seviyesinde. Herkes PSN altyapısının ne kadar rezil olduğunu bilir. Yapacak bir şey yok.

normalde böyle değildi son iki gündür bu halde

• Bi sıkıntı var bu aralar kişiye özel değil yani genel bi sorun. İlk defa oluyor bende de +99 saat yazıyor ve bildiğin ilerlemiyor neredeyse. Tamamen psn den kaynaklı yani olay.

• Bende sizdenim superonline dünden beri çok düşük hız veriyor bence bir kısıtlama getirmiş olabilirler psn ye özel çünkü diğer heryerde hız normal.
  • Benimki kotasız hocam ama yine de sıkıntı maalesef :(

• Ben de superonline kullanıyorum akşamdan sabaha 1.5 GB inmiş. Sabah PS üzerinde bağlantı kontrolü yaptım bu sefer 12 Mbit çıktı indirmeye başladı ama bıraktım artık. DNS değiştirme işe yaramadı. Başka bir çözüm bulabilen var mı? Yoksa problem superonlinedan mı kaynaklı?
  • Problem superonline kaynaklı arkadaşlar, boşuna başka yerde aramayın. İndirme sorunu yaşayan herkesin superonline kullanıyor olması tesadüf olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Problem superonline kaynaklı arkadaşlar, boşuna başka yerde aramayın. İndirme sorunu yaşayan herkesin superonline kullanıyor olması tesadüf olamaz.

hızlarda bir gelişme var mı?

• Chesapeake Ripper kullanıcısına yanıt
    Valla dün gece gayet iyi indirmiş ama sabah 9'dan beri hala 99+ saat kaldı diyor. Çıkamadım işin içinden ne yazık ki :(
  • Hocam ama sorun superonline kaynaklı olsa torrennten hızlı indiremem ya da hd video açamam. Torrent hızım gayet güzel yani şuan. PS4 üzerinden aynı hızla indirmiyor. Farklı bir sorun var açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egonschiele

Hocam ama sorun superonline kaynaklı olsa torrennten hızlı indiremem ya da hd video açamam. Torrent hızım gayet güzel yani şuan. PS4 üzerinden aynı hızla indirmiyor. Farklı bir sorun var açıkçası.

Torrentle filan alakası yok, Superonline'da PSN ile ilgili bir problem var download yapmıyor. Bende de torrent vs. sorunsuz, cep telefonu üzerinden PS4 download da sorunsuz. Bende zaten sık sık banlı IP hatası veriyordu süperonline'a geçtiğimden beri.
    Yarın teknik ekip gelip bakacak ama bir şey çıkacağını sanmıyorum, olayı anlayabileceklerinden bile emin değilim. Sonunda 450 TL cayma bedeli öder TT'ye geri dönerim gibi görünüyor. Salaklık bende ki 2008'den beri PSN'de tek sorun çıkarmamış TT'yi bırakıp bu berbat servise geçtim.

Son çare olarak Superonline modemini söküp eski modemimi taktım ama değişen bir şey olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

quote:

Problem superonline kaynaklı arkadaşlar, boşuna başka yerde aramayın. İndirme sorunu yaşayan herkesin superonline kullanıyor olması tesadüf olamaz.

Bende giderek kötü hale geldi, sabahtan beri indirdiği 400mb civarı, duraklat/sürdür yaptığımda bazen "hesaplanıyor" şeklinde kaldığı bile oluyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

quote:

Bende giderek kötü hale geldi, sabahtan beri indirdiği 400mb civarı, duraklat/sürdür yaptığımda bazen "hesaplanıyor" şeklinde kaldığı bile oluyor.

gece 12 gb inmiş şu an gene durdu +99

• Superonline pişmanlıktır.Aynı sorunu iki gündür yaşıyorum ve hiç birşey yapmıyorlar.

• Yanlız değilmişim

nasıl düzelecek arkadas ya oyun aldık oynayamıyorum

Neyse taahhüt bitiyo kurtulayım şunlardan

• romasanta1903 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ya. Ben de aradım; ''Arıza Kaydı oluşturalım'' deyip duruyorlar. Hiçbir sorunu çözdüklerini görmedim daha. Şuan hala 99+ ama torrent'te 800-900 arası iniyor şaka gibi.
  • ali1903kemal kullanıcısına yanıt
    Eğer bir çözüm bulursanız bildirir misiniz rica etsem :)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.