Şimdi Ara

PSN HIZ SORUNU! Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
2.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. 8Megabit kotasız superonline internet kullanmaktayım. Pc üzerinden HD olarak video izlerken ve hız testlerinden doğru sonuçlar alırken, PS4'te PSN üzerinden oyun indirirken baya bir yavaş iniyor. 20 GBlik oyuna 99+ saat kaldı yazıyor mesela. Önceden öyle değildi son günlerde böyle olmaya başladı. Acaba DNS olarak mı yanlış bir şey giriyorum. Hangi DNS'i girmeliyim sizce? Şimdiden teşekkür ederim cevaplar için...

• İnternette arattırın hocam karşınıza çıkan ilk dnsyi yazın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilir_kisi_M B kullanıcısına yanıt
    Valla deniyorum ama hangisi sağlam sonuç verir anlayamadım. Kullandığınız bir DNS var mıydı acaba?
  • Aynı sorun yüzünden ön siparişle aldığımız oyunu 3 günde indiremedik. Benim bağlantım da Superonline belki de onlardan kaynaklanıyordur.
  • PC'de bir sorununuz yok ama değil mi hocam benim gibi :)
  • PC'de sorun yok, PS4'ü cep telefonu üzerinden bağlayınca da indirme normal.
  • PSN'de oyun indirmek resmen işkence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kendomen -- 1 Mart 2017; 21:11:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl yani hocam. Cep Telefonu üzerinden indirme derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egonschiele

Nasıl yani hocam. Cep Telefonu üzerinden indirme derken?

Cep telefonundaki 3G bağlantıyı paylaşabiliyorsun, yani PS4 modem olarak cep telefonunu görüyor.
  • Hımm telefon netinden indirmekten bahsettiniz hocam sanırım :)
  • quote:

Hımm telefon netinden indirmekten bahsettiniz hocam sanırım :)

Aynen
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Ya bende aslında sorun yoktu.Baya indirmiyor fakat şuanda. DNS ne girmeliyim ki sizce? Ya da girmemeli miyim?
  • quote:

Ya bende aslında sorun yoktu.Baya indirmiyor fakat şuanda. DNS ne girmeliyim ki sizce? Ya da girmemeli miyim?

8.8.8.8
    8.8.4.4

işe yaramıyor, başka denemedim.
  • Bu konuyu bir inceleyin

https://forum.donanimhaber.com/ps4-te-yavas-download-sorunu-yasayanlar-cozum-burada--90115013

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilir_kisi_M B kullanıcısına yanıt
    Valla oradakileri denedim ama bir sonuç alamadım ne yazık ki:(
  • hocam aynı sorun bendede var 99 saat diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar AKK'yı sıfırlamayı bile beceremiyor, akşam arayıp sormasam 3Mbps ile sürünüp duracağız

Edit : Ben superonline şikayet formu doldurup kalayı bastım, size de tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kankkunen -- 1 Mart 2017; 23:51:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Adamlar AKK'yı sıfırlamayı bile beceremiyor, akşam arayıp sormasam 3Mbps ile sürünüp duracağız

Edit : Ben superonline şikayet formu doldurup kalayı bastım, size de tavsiye ederim

şimdi sorun neymiş sordunuz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chesapeake Ripper

quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

Adamlar AKK'yı sıfırlamayı bile beceremiyor, akşam arayıp sormasam 3Mbps ile sürünüp duracağız

şimdi sorun neymiş sordunuz mu?

İnternetten form doldurdum, itin bir tarafına soktum servislerini çünkü bu benim yaşadığım ilk ve tek sorun değil. Abonelik başladığından beri derdi bitmedi

• Benimde superonline, demin theme indireyim dedim 11 mb yaklaşık 15 dk sürdü. 16mb olması lazım sözde yenilendi, psn den hız testi yaptım sonuç 6mb. Hadi 6mb olsada inanılmaz yavaş. Sony ve Superonline'nin kulaklarını çınlattım ve devam edicem bu gidişle..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.