Şimdi Ara

PSN ÇÖKTÜ,SİZCE HANGİ OYUNLAR VERİLCEK BİZE ? (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
7
Favori
8.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MTU ayarını 1473 yapsın. Bu şekilde bağlanıyorm. dns ler de google dns leri...
    olaya yeni başladım. Sabah us psn 1 yıllık plus hesabı aldım.ınjustice oyununu ve diğer 2 plus bedava oyununu yükledim. us psn den bf4 oyununu da 12 dolara indirdim. Şimdilik bu kadar.
    Yanlız bazı oyunlar us de bazıları tr psn de ucuz dikkat etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 28 Aralık 2014; 13:08:14 >
  • Sistemde hala sikinti var , sunuculara baglanamiyor.Belki bir anda herkes yuklendigi icin boyle bir hata veriyor olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre.Demir

Sistemde hala sikinti var , sunuculara baglanamiyor.Belki bir anda herkes yuklendigi icin boyle bir hata veriyor olabilir.

Kapatmıştım şimdi tekrar açtım ve hemen bağlandı. mtu ayarını yapın derim
  • Ocak 2015 in psn plus free PS4 İÇİN oyunları, The Swapper and PS4-exclusive Infamous: First Light olacakmış.
  • Ya herşeyi yaptım MTU 1473, Dns ler google dns, ip ise 192.168.1.20 ama hala internet bağlantısı başarısız diyor ve psn'e bağlanmıyor. Hata olarakta bu bir dns hatasıdır diyor ama demmediğim dns kalmadı. Psn bağlanamadım içinde tek store ile kalmayıp online da oynayamıyorum. Daha yeni bf4 aldım oynayamıyorum, kafayı tırlattım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • NoobDanger N kullanıcısına yanıt
    Şimdi alışverişten geldim. PS4 ü açtım. hiç problem yok. Yararı olur mu bilmiyorum ama . Ben ps4 e modemden sabit ip verdim. ve önceki sayfalarda jokeradam' ın verdiği portları açtım. Yapmadıysanız onları da yapın isterseniz.
  • Bu arada benim psn hesabı us
  • İskele babası the game verilecekmiş hediye olarak. Koyun can derdinde kasap et.

• quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

quote:

Orijinalden alıntı: congar07

beyler ben girdim saat 10 gibi usa pan den de battlefield 4 aldim 9 dolar a

Hocam, nerede bf4 9 dolar?

Usa psn icin kardesim 30 araliga kadar devam ediyor

• quote:

quote:

quote:

beyler ben girdim saat 10 gibi usa pan den de battlefield 4 aldim 9 dolar a

Hocam, nerede bf4 9 dolar?

Usa psn icin kardesim 30 araliga kadar devam ediyor

Günaydın,
    Evet araştırınca gördüm. Ps3 için 9 dolar, ps4 için 12 dolar.
    Premium olmayanı ama..

• Hiçbirşey vermezler zaten salağa yattılar

• ne olcak şimdi?ne zaman normale döncek bilen varmı?
  • Sony müşteri hizmetlerini aradım biraz evvel. Tam Psn dedim, "sıkıntı devam ediyor, siz de diğer ps4 sahipleri gibi bağlanamıyorsunuz dedi".ne zaman düzelir dedim. Bilmiyoruz diye yanıtladı!
    Ağ ayarlarını otomatik mi yapmalı yoksa manuel mi yapılandırmalı dedim, "mtu değişimi, google dns leri vs... ingiltere bize manüel yapılmasını söyledi. Dns ler google dnsleri olacak mtu değeri de 1492 olacak" dedi...ingiltere söylemiş...
    Tüm bu kabullere göre, ben turkiyeden aldığım cihazımı Psn us hesabim için nasıl ağ yapılandırması yapmalıyım , anlamadım.
    Bilen bir arkadaşım yanıtlarsa memnun olurum. Manuel, otomatik vs...gerçi dün sabahtan beri Psn us hesabıma 1473 mtu ile sorunsuz bağlayabiliyorum ama, rahatsısız ya sorum ondan :-)
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 29 Aralık 2014; 12:19:02 >
  • quote:

Sony müşteri hizmetlerini aradım biraz evvel. Tam Psn dedim, "sıkıntı devam ediyor, siz de diğer ps4 sahipleri gibi bağlanamıyorsunuz dedi".ne zaman düzelir dedim. Bilmiyoruz diye yanıtladı!
    Ağ ayarlarını otomatik mi yapmalı yoksa manuel mi yapılandırmalı dedim, "mtu değişimi, google dns leri vs... ingiltere bize manüel yapılmasını söyledi. Dns ler google dnsleri olacak mtu değeri de 1492 olacak" dedi...ingiltere söylemiş...
    Tüm bu kabullere göre, ben turkiyeden aldığım cihazımı Psn us hesabim için nasıl ağ yapılandırması yapmalıyım , anlamadım.
    Bilen bir arkadaşım yanıtlarsa memnun olurum. Manuel, otomatik vs...gerçi dün sabahtan beri Psn us hesabıma 1473 mtu ile sorunsuz bağlayabiliyorum ama, rahatsısız ya sorum ondan :-)
    Teşekkürler

normalde bağlanabiliyosanız hiç kurcalamayın derim. zaten sorun sizde deyil psn de. ha herkez bağlanıyordur sen bağlanamazsan tamam deyiştir dicem ama beklemekde yarar var. ben ağ ayarlarını otomatikde kullanıyorum sıkıntısız olarak bağlanıyordu. şimdi psn de sıkıntı olduğu için bağlantı gidip geliyor. mecbur beklicez

• quote:

Orijinalden alıntı: NoobDanger

Ya herşeyi yaptım MTU 1473, Dns ler google dns, ip ise 192.168.1.20 ama hala internet bağlantısı başarısız diyor ve psn'e bağlanmıyor. Hata olarakta bu bir dns hatasıdır diyor ama demmediğim dns kalmadı. Psn bağlanamadım içinde tek store ile kalmayıp online da oynayamıyorum. Daha yeni bf4 aldım oynayamıyorum, kafayı tırlattım

ayarları neden bukadar kariştirdiniz anlamadım gitti. genel olarak PSN de sorun var. günlerdir konuşuluyor biliniyor. bağlanamaman normal. ha bağlananlar var ama 1 saat bağlanıyorsun 3-5 saat yok gene. herkezde durum aynı. sen kariştiinca internet bağlantısınıda bozmusun sanırım. ağ ayarlarını otomatik yap dns google kalsın ve sadece BEKLE çünkü yapacak bişey sok sorun senden kaynaklı deyil PSN kaynaklı.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam bozmuş olmam vüyük ihtimal ama otomatik diyince zaten manuelde yaptığım ayarları uygulamıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: NoobDanger

Hocam bozmuş olmam vüyük ihtimal ama otomatik diyince zaten manuelde yaptığım ayarları uygulamıyor mu?

bu şekilde deneyın birde

1.PS4 AÇINIZ VE AYARLAR KISMINE GELİN
    2.AĞI SEÇİNİZ EKRANDA İNTERNET BAĞLANTISI AYARLA TIKLAYIN
    3.KENDİ WİFİNİZİ SEÇİN DAHA SONRA 2 SEÇENEK GELECEK ÖZELE TIKLAYIN VE SÜREKLİ İLERİ BASIN
    4.EKRANIN ÜSTÜNDE MTU YAZISINI GÖRDÜĞÜNÜZ ZAMAN DURUN
    5.OTOMATİK VE MANUEL YAZACAK MANUEL SEÇİN EKRANDA 1500 SAYISINI GÖRECEKSİNİZ
    6.SAYIYI SİLDİKTEN SONRA EKRANA 1473 YAZINIZ VE İLERİ BASINIZ
    7. PS4 OTOMATİK BAĞLANTI KONTROLU YAPACAK VE İŞLEM BİTTİKTEN SONRA OTURUMUNUZU KAPATIP TEKRAR AÇIN
  • ps ile su an fazla aramyok pcde bo2 oynuyom

• Arkadaşlar sistem halen kapalı online oyun oynanmıyor, aranızda bağlanan ve oynayan var mı?
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Hocam siz bu ayarları yap demeden önce dns hatası diyordu, ps3 kullanıyorum, ayarları dediğiniz gibi yaptım. Oturum açıp kapadım şimdi de psn e girerken ağ bağlantısı kurulamadı ayarları kontrol edin diyor. Galiba otomatik desenizde kafasına göre almıyor, manueldeki ayarları kullanıyor. Psne giremediğim için online da oynayamıyorum günlerdir çıldırıcam.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.