Şimdi Ara

PSN Bakıma alındı ( 23 Nisan cumartesi 05:10 psn hala yok) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.770
Cevap
0
Favori
56.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün ve bugün psn'e girererken ''80710D36'' hatası vermeye devam ediyor.ikinci denememde bağlanabiliyorum.
  • arkadaşlar psn yine çalışmadı bugün zar zor 5-6 kez deneyerek girebildim şuan psn'ye bağlı gözüküyor cihaz menüde ama killzone 3'te çoklu oyuncu kısmına giremiyorum oyun hata kodu veriyor ne olacak bu işin sonu hiç bilmiyorum iyice can sıkıcı olmaya başladı sony bu durum karşısında neden birşey yapmıyor birlik olup mailmi göndersek şikayetmi etsek acaba arkadaşlar?

saygılar...
  • geçtiğimiz günlerde yaklaşık 2 saat süren 2 farklı hata nın devamlı verildiği bir kriz yaşamıştık bugün an itibari ile önce ea server ından koptum 5-10 dk denemeden sonra sign out olup tekrar bağlanmak istedim daha bağlanamadım 80710092 15 dk oldu bakalım ne kadar daha bağlanamicak
  • Bugun 2kez benide attı psn ama sonra sorunsuz oynadım.Biraz zorlayın oluyor.
  • 2 gündür zaten ilk açışda garanti bu hatayı veriyor 2. denemede giriyordu şimdi giremiyorum bi 20 kez basmışımdır arka arkaya hala bağlanamıyorum
  • banada ara sıra oluyor . playstation üzerinden network settings ile internet bağlantını kes yeniden tanıt sonra test yap bağlanıyor . bunu bir dene
  • Kaç gündür 80710092
  • ben rahatlıkla girdim valla.0 lag hemde.
  • Herkez etkilenmiyor demekki çünkü aynı saatlerde aynı sorundan muzdarip baya kişi olmuş official ps sayfasındaki hatalar başlığında gördüm. Yaklaşık 45 dk sonra sorun düzeldi rahatlıkla girdim
  • Otomatik giriş açık olmasına rağmen hiç otomatik giremiyor. Hata veriyor ardından ben elle sign in seçiyorum. Bir kaç gündür bu şekilde ama girişte veya oyunlarda sıkıntı yok.
  • bende yaklaşik bir haftadır yok bazı arkadaşlar psn ye girdim diyor.?
  • ben sorunsuz giriyorum psnye hatta dün 4 saat fifa da multi oynamıstım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Orijinal oyun deyip durmayın arkadaşlar. Sony ile uğraşan hackerların oyunlarla alakası yok.
    Tek amaçları GeoHot'un kanını yerde bırakmamak. Sony geri adım atana kadar olan bizlere olacak.

Psn'e 15 defada zor bağlanıyor.

GeoHot'a ne olduki uzun zamandır buraya bakmıyordum birşey mi geldi başına yoksa.
  • Ben her istediğimde çok rahat giriyorum vala maşAllah nazar değmesin =)
  • Ben de birkaç gündür aynı hatayı alıyorum, ps3'ü kapatıp tekrar açınca bağlanabiliyorum.
  • Bayadır oynuyorum ama sadece modeme rest atınca bu hata gelıyor sonra tekrardan sorunsuz olarak baglanıyorum.

Ps3 ü açtıgımda hiçbir hata ile karşılaşmıyorum. Direk baglanıyor.
  • modeme reset atım ps3 format atım hard format ıntrnete giriyor psn yok
    80710092 hata kodu. 4 gündür giremiyorum.sony firması bir şey yokmuş gibi
    bir bilgi vermiyor.
    derdimizi nasıl anlatacagız
    yabancı sitelere bakıyorum durum aynı psn yok onlarda.
  • Aynısı bende oluyor anca 10 denemeyle falan açıyor psn i
  • PS3 ü geçen sene aldım. İlk günler arada bir gidip geliyordu. DMZ Host a ekledim ps3'ü, o gün bugündür psn e bağlanırken hiç sorun yaşamadım. (6 aydır askerdeydim, kısa bir süre kullandım) Yapılması gerekenleri şu başlıkta anlatmıştım:http://forum.donanimhaber.com/m_39624727/tm.htm

Buraya alıntılıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

NOT: Bu işlem PS3 e tüm portları açmaktadır. Bu durumda oluşacak herhangi bir olumsuzluk durumunda sorumluluk kabul etmemekteyim.

Öncelikle sabit ip atamak için modemin bazı bilgilerine ihtiyacımız var. Şu yolları takip edelim:

Üstteki resimde altı çizili yerleri not alalım bir köşeye.

Playstation ım yanımda olmadığı için bundan sonraki yerleri internetten PS menüsü resimlerine bakarak anlatacağım.

Setting>>Network Setting>>İnternet Connection Setting e gelin

buradan setting method u Custom yapın. WLAN setting den scan deyip ağınızı seçin. Şifrenizin türünü seçip girin.

İP adress setting ayarları gelecek bir yerde. Orada manuel i seçin.

Sonra gelen menüde.

İP ADRES kısmına ps3 e vermek istediğiniz adresi girin. Mesela benim modemin ipsi 192.168.1.1 olduğu için 192.168.1.X şeklinde bir adres vereceksiniz. X i biraz büyük tutun. Ben abartıp 120 yazdım .)

SUBNET MASK Alt ağ maskemiz. Kontrol edin doğru mu diye.

DEFAULT ROUTER Modemin ip adresi yazılacak.

PRİMARY DNS Not ettiğimiz dns değerini yazacağız.

SECONDARY DNS Bazı modemlerde bu da oluyor. Benimkinde yok. Olanlar yazsın olmayanlar 0.0.0.0 olarak bıraksın.

Modemimizin DMZ Host menüsüne geliyoruz ve PS3 ümüze atadığımız sabit ip yi buraya giriyoruz. Böylece PS a tüm portlar açılmış olacak.

NOT: Bu işlem PS3 e tüm portları açmaktadır. Bu durumda oluşacak herhangi bir olumsuzluk durumunda sorumluluk kabul etmemekteyim.

quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

Bu arada bunları yazarken youtube da şu videoyu buldum. Görsel olarak oldukça yardımcı olur:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 19 Nisan 2011; 16:24:10 >
  • sevgili arkadaslar;

ben baglanmada problem yasamıyorum.. aynı sekilde dmz hosta aldım ps3'ü, port da actım (dmz olunca port acma gereksiz bir hale geliyor tabi)... buna ragmen on dakika-yarım saat arası baglı kalıp baglantıyı kaybediyorum ve her seferinde aynı sey oluyor.. fifa 11 online oynarken cok sinir bozucu oluyor.. aynı sorunu yasıyor musunuz bilmiyorum.. varsa lutfen belirtin tek basıma olmadıgımı bileyim, modemin ayarlarıyla oynamayayım =)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.