Şimdi Ara

PSN Bakıma alındı ( 23 Nisan cumartesi 05:10 psn hala yok) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.770
Cevap
0
Favori
56.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en ünlü hacker gruplarından anonymous un daha önce psn i kısa bir süreliğine hack lemesi ve sony nin bunu psn i bakıma aldık yalanı ile üstünü örtmeye çalışması akıllara aynı soruyu getiriyor. Yine mi
  • Bana hack gibi gelmedi.Çünkü cal of duty black ops'a girdiğimde hem online oyuncu sayısı diğer ülkelerde aynı idi hemde benim dışımda herkes iyi bağlantıya sahipti.
  • Bende hala bağlanamıyor.
  • Anonymous kullanıcılara dokunmadığın takdirde yolun açık olsun ama masumlara dokunmak yok çünkü racona ters
  • anonymous ile ilgili bir hata çıktı.madde madde birşeyler yazdı sinir olup okumadan cihazı ve modemi resetledim.psn ne girdi.
  • bende ilk başta bu hatayı aldım dedim orjinal kullandığım halde banladılar beni.Allahtan öyel değilmiş dava açardım vallahi.inşallah paralıya filan çevirmezler
  • arkadaşlar bende aynı sıkıntıyı birkaç gündür yaşıyorum bugünde başka bir hata kodu ile psn'ye giremedim bu nedir böyle anlamış değilim olan bizlere oluyor inşallah sony sesimizi duyarda bu durumu düzeltir orjinal oyun kullanıcıları için hiç kabullenilebilecek birşey değil

saygılar...
  • Resmi bir açıklama yok ama öyle olduğu düşünülüyor.

bkz :http://forum.donanimhaber.com/Hacker'lardan_Sony'e_intikam_yemini!(guncel)/m_48021044/tm.htm
  • Ben ne zaman +3 Günden fazla PSN açmasam bu sisteme hep birşeyler oluyor.Ban filan olayı olduysa umarım bize piyango vurmaz.
  • ya bu hackerları yatıracan çat çat çat dövecen ya
  • Orijinal oyun deyip durmayın arkadaşlar. Sony ile uğraşan hackerların oyunlarla alakası yok.
    Tek amaçları GeoHot'un kanını yerde bırakmamak. Sony geri adım atana kadar olan bizlere olacak.

Psn'e 15 defada zor bağlanıyor.
  • Ben sabahtan beri psndeyim hiç düşmedim , ayrıca 2-3 kere çıktım tek denemede girdi..

13-14 kişide açık listemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Orijinal oyun deyip durmayın arkadaşlar. Sony ile uğraşan hackerların oyunlarla alakası yok.
    Tek amaçları GeoHot'un kanını yerde bırakmamak. Sony geri adım atana kadar olan bizlere olacak.

Psn'e 15 defada zor bağlanıyor.

Bende 2 saate yakın psndeydim 30 dk fln oldu çıkalı
  • mustfaasracc kardeş linkini vermiş olduğunuz topiği açıldığı gün hemen ilgimi çekmişti ve okumuştum ama bu kadarda olabileceğini düşünmemiştim hiç zaten psn'ye ve bizlere bu olaydan sonra ne olduysa oldu açılan topictede bazı arkadaşların dediği gibi olan yine bizlere oldu ne hacker grubuymuş bu böyle koskoca psn'yi daha doğrusu sony'i halt ediyor sony bu durumu acilen birdaha tekrarlanmamak üzere düzeltmeli ve yapanların ceza alması için elinden geleni yapmalı diye düşünüyorum bu tip hacker denilen ve illegal yollara başvurarak böylelerine destek olanları birkez daha kınıyorum

saygılar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

mustfaasracc kardeş linkini vermiş olduğunuz topiği açıldığı gün hemen ilgimi çekmişti ve okumuştum ama bu kadarda olabileceğini düşünmemiştim hiç zaten psn'ye ve bizlere bu olaydan sonra ne olduysa oldu açılan topictede bazı arkadaşların dediği gibi olan yine bizlere oldu ne hacker grubuymuş bu böyle koskoca psn'yi daha doğrusu sony'i halt ediyor sony bu durumu acilen birdaha tekrarlanmamak üzere düzeltmeli ve yapanların ceza alması için elinden geleni yapmalı diye düşünüyorum bu tip hacker denilen ve illegal yollara başvurarak böylelerine destek olanları birkez daha kınıyorum

saygılar...

bende kınıyorum her turlı illegal yonteme başvuranları 2 gundur neler denedim en sonunda bugun rahat girebildim

yaptıkları ping gibi bir şey tamamen engelleyemiyorlar ben yontemi buldum direk multiye giriyorum ordan psn online oluyorum

• aynı sorun bendede vardı çarşamba 18:00 sularında yarım saat sonra düzeldi
  • PS3 açılır açılmaz bazen otomatik olarak login olmuyor hesap ve direk hata veriyor. Bugün böyle olmaya başladı. Eskiden böyle olmazdı. Yarım yamalak konsol oldu bu PS3'de. Neresinden tutsan elinde kalıyor.
  • Cihazı ilk açtığımda bu hatayı verdi sonrasında tekrar denedim ve girdim. Saatlerdir bir kere bile kopmadı.
  • 15 dk önce 80710092 hatası ile sign out oldu hala bağlanamıyor

NOT: 80710B36 ile farklı bir hata vermeye başladı dün D bugün B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 7 Nisan 2011; 14:25:00 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.