Şimdi Ara

Psikopatlar, Ruh Hastaları Neden Uyutulmuyor? Boşuna Tımarhanelerde Besliyoruz İtlaf Edilmeliler!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.msn.com/tr-tr/video/unluler/osmaniyede-insanl%C4%B1k-d%C4%B1%C5%9F%C4%B1-olay-elektrik-teliyle-bo%C4%9Faz%C4%B1ndan-ast%C4%B1lar/vp-AAI9vaq

Zavallı Serçeciği asıp öldürmek nedir lan? Nasıl bir ruh hastalığıdır bu? Bunu yapanı devlet bulacak ama pek de sevinmeyelim. senden benden aldığı,alacağı vergilerle tedavi etmeye kalkacak. Bu tedavinin de bir boka yaramadığını biliyoruz. Neden itlaf edilmiyor bu ruh hastaları? Sırf deli diye istediğini yapabilme özgürlüğünü ve bundan hiç bir ceza alamadan yırtmasını sağlayan sistemin ve yasaların ağzına yüzüne tüküreyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vernon Schillinger -- 2 Ekim 2019; 11:44:1 >

• tedavi edilmeyecek sadece bir miktar para cezası kesilecek...
    Sahipsiz hayvansa ceza bile kesilmeyebilir.

Hayvanları öldüren,tecavüz edenlerin kendini savunamayacak aciz canlıları öldürmekten idam cezası verilmeli hatta İnsan Bebeklerine yapılan suçlarda ne ceza veriliyorsa aynısı verilmelidir.
  • gerçek deliler zararsızdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J.MOURINHO

gerçek deliler zararsızdır.
    Bunu bilemeyiz. Kimin zararlı ya da zararsız olduğunu bizler tespit edemeyiz.
  • Sevginin olmadığı yerde her türlü hastalık olur.
    Fakat sen çözüm için bile şiddeti uygun görüyorsun.
  • Kesinlikle katılıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codforc -- 2 Ekim 2019; 19:37:28 >
  • psikopatlık delilik değil, davranış bozukluğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Göz-

Sevginin olmadığı yerde her türlü hastalık olur.
    Fakat sen çözüm için bile şiddeti uygun görüyorsun.
    Hocam forumdaki yorumlarınızı okuyorum ve beğeniyorum. Sizin gibi bi' bakış açısına sahip olmak için neler okuyayım? Buddha mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.