Şimdi Ara

Psikolojik problemleri olanlara ücretsiz destek veriyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu altından özel değilse yazın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
    Bu işlerde az çok tecrübe sahibi oldum.
    Eğer özel ise bana p.m den ulaşın kardeşlerim, size her türlü yardım etmekten mutluluk duyarım.

• Psikolojik destek sadece bu işin eğitimini almış kişiler tarafından verilmelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prckntr

Psikolojik destek sadece bu işin eğitimini almış kişiler tarafından verilmelidir.

Hocam bazı insanlar doktora gitmiyor,
    veya bazılarınında çok ağır problemleri olmadığı için hastaneye gitmeyi tercih etmiyorlar.
    Ben elbette buradan insanlara ilaç önerecek değilim ama, bir nebzede yardımcı olmak beni mutlu eder.
  • Benim lys cok kotu gecti napsam ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkolizm

quote:

Psikolojik destek sadece bu işin eğitimini almış kişiler tarafından verilmelidir.

veya bazılarınında çok ağır problemleri olmadığı için hastaneye gitmeyi tercih etmiyorlar.
    Ben elbette buradan insanlara ilaç önerecek değilim ama, bir nebzede yardımcı olmak beni mutlu eder.

yıllardan beri çözemediğim maddi problemlerim var.

buna üzülüyorum.buna nasıl çözüm bulabilirim?

tek sorunum para...bu psikolojimi mahvetmiş durumda...

sürekli üzülüyorum.

çözüm bulabilir misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

quote:

yıllardan beri çözemediğim maddi problemlerim var.

buna üzülüyorum.buna nasıl çözüm bulabilirim?

tek sorunum para...bu psikolojimi mahvetmiş durumda...

sürekli üzülüyorum.

çözüm bulabilir misin?

İddaa oyna

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Psikolojik problemlerin başkaları tarafından düzeltilmesi yanlış bir şey. Eğer psikolojik problemi varsa bu kişi muhtemelen ruhsal olarak zayıftır bugün sen ona yol gösterirsin senin dediklerini yapar ama başka bir gün başka bir yerde tökezler. Peki o gün kim ona yardım edecek ? Bu böyle devam eder. Başkalarını dayanak olarak kullanmak yerine kendimi nasıl güçlendirebilirim de başkalarına ihtiyacım kalmadan ilerleyebilirim bunun çözümü aranmalı. Bu çözümü bulacak olan kişi de kişinin kendisi olmalı.
  • hocam sorunumu burda anlattım buyur link:https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=92063798&p=1#92063798

• Geçen konu açmıştın,seninki de fazla iyi değil.

• quote:

Tedavi desen haklısın ama desteği 5 yaşındaki çocuk bile verebilir.
  • Kardeş bu kızlar bana yaklaşınca nasıl sevgili olarak gibi değilde arkadaş gibi davranıcam yani bir sempati sevgi fln olmayacak
  • özgüveni nasıl arttırıyoruz hocam
  • Senin desteğin tehlike arz ediyor
  • Hiç arkadaşım kalmadı alayı sattı, yalnızım bildiğin
  • kan görüyorum hocam vahşet görüyorum şakak kemiğinden girmiş levye görüyorum hocam,levye hocam şakak kemiğinden girmiş
  • @ BurayaNerdenÜyeOluyoruz Hocam, çalıştığınız halde mi kötü geçti sınavınız?

@ turbolinea Evli misin? çoluk çocuk var mı? Çalışıyor musun? aylık eline geçen miktar ne kadar? öncelikle bunları yazarsanız ona göre cevap veririm.

@ mX-L4S3R bizde zaten bu yüzden destek veriyoruz ya hocam

@ Müptela12345 kullandığınız yada harman kaldığınız diyelim herhangi bir madde var mı? ( sigara, alkol vs.. ) ( çekinme söyle. ) Eğer yoksa sizin şu an en büyük probleminiz takıntılarınızdır yüksek ihtimal ile.
    Biliyorum belki biraz klasik bir cevap olacak ama doktora gitseniz size bu sıkıntınız için büyük ihtimal lustral yazarlar. İlaç kullanmak istemiyorsanız kafanızı rahat bırakmanız lazım.
    düşünmek sizi yoruyorsa mutlu olmadığınız, sıkıntılı olduğunuz zamanlar başka işlerle uğraşın, zihninizi meşgul edin. çok fazla düşünmemeye çalışın, gayret gösterin başarılı olacaksınız eminim.
    Ben yaptım başarılı oldum.

@ Kongeriket Norge İletişim kurarak tabi ki. bende böyle bir problem vardı ilaç tedavisi alarak sosyal fobimi yok ettim.
    Bunun sadece normal bir iletişim olduğunu ve dünyadaki bir çok insanın bunu yaptığını düşünerek kendinize % 100 güvenerek denemeye çalış.

• @ Antikapc Hocam yukarıda cevapladığım gibi ben bunları ilaç kullanarak yok ettim.
    Ama ilacı kullandığım zamanlarda içimde oluşan hisleri söyleyeyim sana belki denersin ( ilaçsız ) kendime gayet güvendim, bir çok konuda en basit oyunlarda bile. İnsanlara baktım herkes sosyal bir şekilde hayatını yaşıyor ve özgüvenleri sağlam bir şekilde ilerliyorlar.
    Onlardan bir eksiğim olmadığını düşündüm ve günler geçtikçe bu güven ve düşünceler daha da artmaya başladı. Ve insanlarla iletişim kurmaktan, özgüveni mi tam kullanmaktan çekinmedim ve % 100 olmasa bile % 75 diyelim kendime güvenerek, isteyerek bunları hallettim. Tabi ilacında etkisi yok değil.
  • quote:

@ BurayaNerdenÜyeOluyoruz Hocam, çalıştığınız halde mi kötü geçti sınavınız?

@ turbolinea Evli misin? çoluk çocuk var mı? Çalışıyor musun? aylık eline geçen miktar ne kadar? öncelikle bunları yazarsanız ona göre cevap veririm.

@ Müptela12345 kullandığınız yada harman kaldığınız diyelim herhangi bir madde var mı? ( sigara, alkol vs.. ) ( çekinme söyle. ) Eğer yoksa sizin şu an en büyük probleminiz takıntılarınızdır yüksek ihtimal ile.
    Biliyorum belki biraz klasik bir cevap olacak ama doktora gitseniz size bu sıkıntınız için büyük ihtimal lustral yazarlar. İlaç kullanmak istemiyorsanız kafanızı rahat bırakmanız lazım.
    düşünmek sizi yoruyorsa mutlu olmadığınız, sıkıntılı olduğunuz zamanlar başka işlerle uğraşın, zihninizi meşgul edin. çok fazla düşünmemeye çalışın, gayret gösterin başarılı olacaksınız eminim.

@ Kongeriket Norge İletişim kurarak tabi ki. bende böyle bir problem vardı ilaç tedavisi alarak sosyal fobimi yok ettim.
    Bunun sadece normal bir iletişim olduğunu ve dünyadaki bir çok insanın bunu yaptığını düşünerek kendinize % 100 güvenerek denemeye çalış.

Hocam matematikten 1 soru cozmemisimdir denemeler haric pismanmisin desen pismanim ama is isten gecti.Bu sene yatarak bitti.

• Psikopat şiddet bağımlısının tekiyim öfke kontrol sorunu var sürekli müzik dinliyorum arada sırada halüsinasyon görüyorum hiç arkadaşım yok yalnız 4 duvar arasındayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

quote:

@ BurayaNerdenÜyeOluyoruz Hocam, çalıştığınız halde mi kötü geçti sınavınız?

Hocam matematikten 1 soru cozmemisimdir denemeler haric pismanmisin desen pismanim ama is isten gecti.Bu sene yatarak bitti.

O zaman üzülmeye değecek pek bir şey görmüyorum ben.
    Çalışmış olsan biraz konuşurdum senle özelden ama, bu durumda ailenle konuşup gelecek seneye hazırlanmak yada bir dala tutunmaktan başka çaren yok. Bende öyle yaptım. Meslek edindim bir şeyler öğrendim para kazanmak için.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.