Şimdi Ara

Psikolojik Danışmanlar ve PDR Okuyan Öğrenciler [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
19
Favori
21.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Skayn

Şubat itibari ile atandım göreve başladım, meslek ile ilişkin konuları da bu başlık altında tartışabiliriz.

Hayırlı olsun. Aramıza ve mesleğe hoş geldin. Yanlış hatırlamıyorsam konuşmuştuk daha önce.
  • Tercih dönemi yakındır, konu gene şenlenecek. Bu arada sayın konu sahibi meslektaşım, imza da Rehber Öğretmen olarak değil de, Psikolojik danışmanlar ve PDR Okuyan öğrenciler yapsak daha güzel olmaz mı ? Sonuçta biz bu bölümü bitirdiğimizde rehber öğretmen olmuyoruz büyük bir çoğunluğumuz MEB'i seçsekte, psikolojik danışman oluyoruz. Zira MEB kadrolarımız da Rehber öğretmen bile yazmıyor artık, sadece rehberlik olarak geçiyor. Bu düzene bence başlığı ve imzaları düzelterek, bölümümüze, kadromuza, ismimize sahip çıkarak bir duruş sergileyebiliriz, yoksa alandışı atamalarla da rehber öğretmenin olunduğu bir ülkede yaşıyoruz. Nacizane bir tavsiyedir. İyi günler dilerim.
  • İmzayı düzenledim, her iki ünvanı yazdım. Bu şekilde uygun mudur sizce? Düzenlenmesi gereken başka yerler var ise görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İyi günler.
  • Arkadaşlar bu bölümü sıradan bir üniversitede okumanın dezavantajları nelerdir atamalar ne durumda vs bilgi verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: userpanel2

Arkadaşlar bu bölümü sıradan bir üniversitede okumanın dezavantajları nelerdir atamalar ne durumda vs bilgi verirseniz sevinirim.

Atamalarda hiçbir dezavantajı yok. Önemli olan bitirebilmek ve atanabilmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

quote:

Arkadaşlar bu bölümü sıradan bir üniversitede okumanın dezavantajları nelerdir atamalar ne durumda vs bilgi verirseniz sevinirim.

hocam en kötü ihtimal kafkas üni. yazmayı düşünüyorum onun haricinde atatürk üni. yada giresun üni. olabilitesi yüksek

bu üniler hakkında bilginiz varsa onları da yazarsanız sevinirim bir de bölümün dersleriyle ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz hocam
  • Hocam ben Anlayışsız Lord nickli üyeyim ismimi değiştirdim de bu yeni isminle güncellerseniz çok sevinirim
  • Konuyu canlandıralım. Bu arada beni öğrencilikten alıp Şanlıurfa olarak değiştirebilirsiniz.
  • Skayn kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam ataman darısı bizim başımıza artık bu sene kaç puanla atanıldı?

• Ben Şubatta atandım görev başındayım. Son atanan 51,9 ile kapattı. Darısı tüm meslektaşlarımıza inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikolojik Danisman

Hocam ben Anlayışsız Lord nickli üyeyim ismimi değiştirdim de bu yeni isminle güncellerseniz çok sevinirim

Düzenledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Konuyu canlandıralım. Bu arada beni öğrencilikten alıp Şanlıurfa olarak değiştirebilirsiniz.

Güncelledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronald Weasley

2019-2020 gibi ne durumda olur şuan yazarsam gelecek için kaygılanıyorum

Kpss atama taban puanı 65-70 olacaktır diye düşünüyorum. Ancak devlet ihtiyaç sayısını arttırarak atama sayısını da arttırırsa 60-65 arasında olacaktır.

• quote:

quote:

quote:

hocam en kötü ihtimal kafkas üni. yazmayı düşünüyorum onun haricinde atatürk üni. yada giresun üni. olabilitesi yüksek

bu üniler hakkında bilginiz varsa onları da yazarsanız sevinirim bir de bölümün dersleriyle ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz hocam

Eğer uyum sağlarım ve derslere odaklanırım derseniz herhangi bir üniversite olabilir bence. Bölüm dersleri genellikle ezbere dayalı eğitim, psikoloji, sosyoloji, felsefe temelli dersler. Üniversite sitesinde yazar büyük ihtimalle. Sayısal olarak istatistik dersleri ve fizyolojik psikoloji gibi matematik ve fen kökenli dersler var ama biz bu derslerin de genelde hep ezber kısımlarıyla uğraşıyoruz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Psikolojik Danisman

Hocam ben Anlayışsız Lord nickli üyeyim ismimi değiştirdim de bu yeni isminle güncellerseniz çok sevinirim

Düzenledim

Teşekkür ederim hocam

• Merhaba,
    Ben lisede sayısal ve üniversitede sayısal bir bölüm okuduktan 12 yıl sonra 1 çocuğumla birlikte pdr okumaya karar verdim :) Sizlerden rica etsem biraz beni bilgilendirir misiniz?

*Alan dışı seçeceğim için puanım ne kadar düşer?
    *Yeni siteme göre hangi sınavlara gireceğim ?
    *En yakın eskişehir. Anad.Üniv. pdr okuyan varmı devam zorunluluğu nasıl?

Benim atladığım sizin bilgilendirmek istediğiniz varsa lütfen paylaşın.
  • alan ici dışı yok ygs girmeniz gerekiyor. Matematik geometri edebiyat Coğrafya kisaca lys1 ve lys 3 gireceksiniz
  • Kardeşlerim 27k sıralamam eskişehir osmangazi pdr çıktı nasıl okuması kolay dediler dedikleri gibimi yoksa bi efsaneden ibaretmi kısaca üniversite hakkında bilgi alabilir miyim?
  • ayse82 A kullanıcısına yanıt
    Anadolu üniversitesi pdr kazandım bu sene :)

• gentleman_ kullanıcısına yanıt
    hazirlik zorunlu mu pdr icin? mesela ege univesitesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.