Şimdi Ara

Psikolojik Danışmanlar ve PDR Okuyan Öğrenciler [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
19
Favori
18.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 69
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 87
  • Ortalama Mesaj Aralığı 13 gün 16 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 24
  • Favoriye Eklediklerim 19
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • gentleman_ (87 mesaj) Skayn (10 mesaj) Ginga Eiyuu (8 mesaj) MENTALİTA ULTRAS (6 mesaj) Malum Adam (6 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (65 mesaj) Mobil (61 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kamu Personeli >> Psikolojik Danışmanlar ve PDR Okuyan Öğrenciler [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3700 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

Şubat itibari ile atandım göreve başladım, meslek ile ilişkin konuları da bu başlık altında tartışabiliriz.

Hayırlı olsun. Aramıza ve mesleğe hoş geldin. Yanlış hatırlamıyorsam konuşmuştuk daha önce.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    507 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

quote:

Şubat itibari ile atandım göreve başladım, meslek ile ilişkin konuları da bu başlık altında tartışabiliriz.

Hayırlı olsun. Aramıza ve mesleğe hoş geldin. Yanlış hatırlamıyorsam konuşmuştuk daha önce.

Alıntıları Göster
    Tercih dönemi yakındır, konu gene şenlenecek. Bu arada sayın konu sahibi meslektaşım, imza da Rehber Öğretmen olarak değil de, Psikolojik danışmanlar ve PDR Okuyan öğrenciler yapsak daha güzel olmaz mı ? Sonuçta biz bu bölümü bitirdiğimizde rehber öğretmen olmuyoruz büyük bir çoğunluğumuz MEB'i seçsekte, psikolojik danışman oluyoruz. Zira MEB kadrolarımız da Rehber öğretmen bile yazmıyor artık, sadece rehberlik olarak geçiyor. Bu düzene bence başlığı ve imzaları düzelterek, bölümümüze, kadromuza, ismimize sahip çıkarak bir duruş sergileyebiliriz, yoksa alandışı atamalarla da rehber öğretmenin olunduğu bir ülkede yaşıyoruz. Nacizane bir tavsiyedir. İyi günler dilerim.
    |
    |
    Bahsedilenler: gentleman_

• Yarbay
    3700 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: Jagenhagar

Tercih dönemi yakındır, konu gene şenlenecek. Bu arada sayın konu sahibi meslektaşım, imza da Rehber Öğretmen olarak değil de, Psikolojik danışmanlar ve PDR Okuyan öğrenciler yapsak daha güzel olmaz mı ? Sonuçta biz bu bölümü bitirdiğimizde rehber öğretmen olmuyoruz büyük bir çoğunluğumuz MEB'i seçsekte, psikolojik danışman oluyoruz. Zira MEB kadrolarımız da Rehber öğretmen bile yazmıyor artık, sadece rehberlik olarak geçiyor. Bu düzene bence başlığı ve imzaları düzelterek, bölümümüze, kadromuza, ismimize sahip çıkarak bir duruş sergileyebiliriz, yoksa alandışı atamalarla da rehber öğretmenin olunduğu bir ülkede yaşıyoruz. Nacizane bir tavsiyedir. İyi günler dilerim.
    İmzayı düzenledim, her iki ünvanı yazdım. Bu şekilde uygun mudur sizce? Düzenlenmesi gereken başka yerler var ise görüşlerinizi belirtebilirsiniz. İyi günler.
    |
    |
    Bahsedilenler: Jagenhagar

• Teğmen
    186 Mesaj

Arkadaşlar bu bölümü sıradan bir üniversitede okumanın dezavantajları nelerdir atamalar ne durumda vs bilgi verirseniz sevinirim.
  • Yarbay
    3700 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: userpanel2

Arkadaşlar bu bölümü sıradan bir üniversitede okumanın dezavantajları nelerdir atamalar ne durumda vs bilgi verirseniz sevinirim.

Atamalarda hiçbir dezavantajı yok. Önemli olan bitirebilmek ve atanabilmek.
  • Teğmen
    186 Mesaj
    quote:

quote:

hocam en kötü ihtimal kafkas üni. yazmayı düşünüyorum onun haricinde atatürk üni. yada giresun üni. olabilitesi yüksek

bu üniler hakkında bilginiz varsa onları da yazarsanız sevinirim bir de bölümün dersleriyle ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz hocam
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-56E660C12

quote:

quote:

hocam en kötü ihtimal kafkas üni. yazmayı düşünüyorum onun haricinde atatürk üni. yada giresun üni. olabilitesi yüksek

bu üniler hakkında bilginiz varsa onları da yazarsanız sevinirim bir de bölümün dersleriyle ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz hocam

Alıntıları Göster
    Hocam ben Anlayışsız Lord nickli üyeyim ismimi değiştirdim de bu yeni isminle güncellerseniz çok sevinirim

• Yarbay
    4379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Psikolojik Danisman

Hocam ben Anlayışsız Lord nickli üyeyim ismimi değiştirdim de bu yeni isminle güncellerseniz çok sevinirim

Alıntıları Göster
    Konuyu canlandıralım. Bu arada beni öğrencilikten alıp Şanlıurfa olarak değiştirebilirsiniz.

• Yüzbaşı
    554 Mesaj

Hayırlı olsun hocam ataman darısı bizim başımıza artık bu sene kaç puanla atanıldı?
    |
    |
    Skayn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4379 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: MENTALİTA ULTRAS

Hayırlı olsun hocam ataman darısı bizim başımıza artık bu sene kaç puanla atanıldı?
    Ben Şubatta atandım görev başındayım. Son atanan 51,9 ile kapattı. Darısı tüm meslektaşlarımıza inşallah.
    |
    |
    Bahsedilenler: MENTALİTA ULTRAS
  • Yarbay
    3700 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Düzenledim
  • Yarbay
    3700 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Konuyu canlandıralım. Bu arada beni öğrencilikten alıp Şanlıurfa olarak değiştirebilirsiniz.

Güncelledim.
    |
    |
  • Yarbay
    3700 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Ronald Weasley

2019-2020 gibi ne durumda olur şuan yazarsam gelecek için kaygılanıyorum

Kpss atama taban puanı 65-70 olacaktır diye düşünüyorum. Ancak devlet ihtiyaç sayısını arttırarak atama sayısını da arttırırsa 60-65 arasında olacaktır.
    |
    |
  • Yarbay
    3700 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

quote:

quote:

Eğer uyum sağlarım ve derslere odaklanırım derseniz herhangi bir üniversite olabilir bence. Bölüm dersleri genellikle ezbere dayalı eğitim, psikoloji, sosyoloji, felsefe temelli dersler. Üniversite sitesinde yazar büyük ihtimalle. Sayısal olarak istatistik dersleri ve fizyolojik psikoloji gibi matematik ve fen kökenli dersler var ama biz bu derslerin de genelde hep ezber kısımlarıyla uğraşıyoruz.
    |
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj
    quote:

quote:

Düzenledim

Teşekkür ederim hocam
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Düzenledim

Teşekkür ederim hocam

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Ben lisede sayısal ve üniversitede sayısal bir bölüm okuduktan 12 yıl sonra 1 çocuğumla birlikte pdr okumaya karar verdim :) Sizlerden rica etsem biraz beni bilgilendirir misiniz?

*Alan dışı seçeceğim için puanım ne kadar düşer?
    *Yeni siteme göre hangi sınavlara gireceğim ?
    *En yakın eskişehir. Anad.Üniv. pdr okuyan varmı devam zorunluluğu nasıl?

Benim atladığım sizin bilgilendirmek istediğiniz varsa lütfen paylaşın.

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ayse82

Merhaba,
    Ben lisede sayısal ve üniversitede sayısal bir bölüm okuduktan 12 yıl sonra 1 çocuğumla birlikte pdr okumaya karar verdim :) Sizlerden rica etsem biraz beni bilgilendirir misiniz?

*Alan dışı seçeceğim için puanım ne kadar düşer?
    *Yeni siteme göre hangi sınavlara gireceğim ?
    *En yakın eskişehir. Anad.Üniv. pdr okuyan varmı devam zorunluluğu nasıl?

Benim atladığım sizin bilgilendirmek istediğiniz varsa lütfen paylaşın.

Alıntıları Göster
    alan ici dışı yok ygs girmeniz gerekiyor. Matematik geometri edebiyat Coğrafya kisaca lys1 ve lys 3 gireceksiniz
    |
    |

• Çavuş
    58 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ReisülKüttap

alan ici dışı yok ygs girmeniz gerekiyor. Matematik geometri edebiyat Coğrafya kisaca lys1 ve lys 3 gireceksiniz

Alıntıları Göster
    Kardeşlerim 27k sıralamam eskişehir osmangazi pdr çıktı nasıl okuması kolay dediler dedikleri gibimi yoksa bi efsaneden ibaretmi kısaca üniversite hakkında bilgi alabilir miyim?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj

Anadolu üniversitesi pdr kazandım bu sene :)
    |
    |
    ayse82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    178 Mesaj

hazirlik zorunlu mu pdr icin? mesela ege univesitesi.
    |
    |
    gentleman_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.