DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Psikoloji Bölümü, Hangi Üniversite?
4
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> YGS/LYS >> Psikoloji Bölümü, Hangi Üniversite?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      40 Mesaj
      07 Mart 2011 20:51:19 Konu Sahibi
      Devlet üniversitelerini veya sadece burslu olarak girebileceğim özel üniversiteleri araştırıyorum.. Psikoloji konusunda en iyi araştırma olanaklarına sahip üniversiteler sizce hangileri? Nereyi seçmeli?

|
      |

• Teğmen
      202 Mesaj
      08 Mart 2011 10:59:23
      Boğaziçi diyorlar... Ama fantastik bir tarafı yok buranın,yine de iyiymiş. Koç burslu da olur o da iyi.
      |
      |

• Çavuş
      40 Mesaj
      09 Mart 2011 18:03:01 Konu Sahibi
      Teşekkür ederim, Boğaziçi'nden eminim zaten. Sıralayabilirsek peki İstanbul Ünv. veya Ege Ünv. mi yoksa bazı özel üniversiteleri mi tercih etmeli burslu olarak? Bir de benim asıl öğrenmek istediğim şu; araştırma yapmak istiyorum ve büyük ihtimalle okulda kalmak istiicem asistanlık vb. düşünüyorum, bunlar için kontenjanı yüksek olan bir devlet üniversitesi riskli olur mu? Cevaplayabilirseniz, fikirlerinizi belirtebilirseniz çok sevinirim, çok yardımı dokunacaktır. Teşekkürler şimdiden.
      |
      |

• Yüzbaşı
      339 Mesaj
      10 Mart 2011 01:23:24
      malesef türkiye şartlarında devlet üni olanakları yetersiz bursluyu yapabilirim derseniz özele gitmenizi tavsiye ederim asistanlık hocanın gözüne girmektir eğer ilerleyip doç.yr.,doç.prf hayalleriniz varsa her üniversite çabalayıp olunabilecek birşey
      |
      |

• Çavuş
      40 Mesaj
      11 Mart 2011 23:54:14 Konu Sahibi
      Teşekkür ederim rainboy, başka görüşü olan yok mu bu konuda?
      |
      |

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,154
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.