Şimdi Ara

Psikolog saatlik ücret (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
54.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • muhtemelen şimdi problemin bitmiştirde özelden yazıp konuşmak isteyen olursa konusurum psikoloji okuyorum. bazı arkadaşlara bu çok kolay geliyor cidden hani gidiyoruz sonra ofis açıyoruz para basıyoruz gibi ama öyle değil cidden bu işi hakkıyla yapan kişiler neler neler çekmiştir kim bilir yüzlerce tanı var doğru atışı yapmak vs cidden öyle kolay değil.. bu arada sadece 4+2 yıl okuması da cabası..

bu arada ilk gidicek olan psikoloğa gitsinzaten o durum vahimse tanıdıgı uzmanlara yönlendirir ama psikatriler 5 ila 15 dk arası dinler genelde bu 5 dkdır 250 400 tl arası parasını alır bir tane ilaç yazar sonraki ay görüşürüz der yollar.. ve bu işte ün yapmış kişiler de randevu bulmak zordur 5 10 dkdan tüm gün bu adamın aldıgı parayı düşünün:)) bide psikatriler pek psikolokları beğenmez altındaymış gibi görürler orasıda ayrı ilginç:)
  • bence gerçek bir sorun olmadıkça çok gereksiz , muhabbet etmek için para ödüyorsun.
  • Çok pahalı değildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: togebi33

bence gerçek bir sorun olmadıkça çok gereksiz , muhabbet etmek için para ödüyorsun.

klasik türk mantığı abi, hasta olduktan sonra bir şeyler yapılır, kazalar olduktan sonra önlemler alınır vs. vs.

okul değiştirmeyle ilgili olan fikirlerimi şu an ki okulumda bulunan uzman bir psikologa danışmak için başvurdum ve 4 seans oldu gayet iyi de geldi. benim için bu önemli karar da baya yardımcı oluyor sağolsun.
  • izmir psikolog

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aynurcan -- 1 Temmuz 2014; 1:27:18 >
  • ben o parayı verdikten sonra benim psikolojim düzelecek mi sanıyorsunuz daha çok bunalıma gireceğim
  • Kemal sayar,başar akmana gitmek istiyorumda ücretlerinden korkuyorum :) 100 150yi geçerse gidemem :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Psikolog ücretleri çok farklılık göstermektedir. Kişinin tecrübesi ile birlikte muayenehanenin yeri de bunu etkiliyor diye düşünüyorum. İstanbul Fatih'te deneyimli ve ücret olarak ta diğerlerine göre makul ücretli olarak psikodestek var. Web siteleri Psikodestek Psikolojik Danışmanlık Merkezi
    Kesinlikle tavsiye ederim.
  • psikologa gitmekte dert fiyatlara bak bende seans başına 100 tl alırım dostum :) gerçi psikolojiden terkim ama pisikologo cepten çıkartırım :D
  • gitmeye de para vermeye de gerek yok. bu siteyi inceleyebilirsiniz:http://cocukpsikolojimerkezi.com/

tabi çocuğunuz varsa.
  • psikolog lar saat başı olarak çalışırlar genelde bunada seans derler , en ucuz yer 100 den başlar belki de daha fazla
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.