Şimdi Ara

psikiyatriste gidip sorunlarından terapi ile kurtulan var mı? YARDIM....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
46
Cevap
1
Favori
9.949
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> psikiyatriste gidip sorunlarından terapi ile kurtulan var mı? YARDIM....
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1290 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: teacher3401

quote:

Orijinalden alıntı: wingtsun85

quote:

ARKADAŞLAR BU ARALAR BAYA KÖTÜYÜM PSİKOLOJİK OLARAK...İYİ Bİ PSİKİYATRİST ÖNERDİLER AMA HEM PAHALI HEM DE BİLMİYORUM İŞE YARAR MI???? KONU ŞU: İLAÇLA FALAN DEİL DE TERAPİ YAPARAK ESKİDEN KALMA KORKULARINIZI, ENDİŞELERİNİZİ HALLEDEBİLEN PSİKİYATRİST OLDU MU? PSİKİYATRİSTEN YARDIM ALAN ARKADAŞLAR BİLGİ VERİRLERSE SEVİNİRİM....

kardes ne sorunun oldugunu bilmiyorum amahttp://www.hayatimdegisti.com/ burayada bakabilirsin telkin yoluyla depresyon tedavisi ve kendine güven gibi şeyler sağlıyorlar bende kısa süreli bir depresyon hali olmuştu dinledim depresyondan eser kalmadı ama sözler subliminal yani gizlenmiş sadece beyin algılycak sekilde yapılmakta kulakla işitilmiyor sesi çok açarsan kulaklıgı takıp biraz duyabilirsin bunun sebebide sözleri duyarsan inanmadıgın için bilinçaltın bu sözleri reddedicek ama duymazsan beyin bir süre sonra bunları kabul etmeye başlıyor bence gayet mantıklı.

nası yani kulaklıkla mı dinleyeyim? saol buarada kardeş..

Hayır nasıl dinledigin onemli degil hatta sesini cok acmana bile gerek yok siteyi biraz oku anlıycaksın zaten kardesim inşallah yardımcı olabilmişimdir
    |
    |

• Yüzbaşı
    450 Mesaj
    Tabikide cok yardimi oluyor,bizimkisi ailevi meseleydi ailecek gidiyorduk.hatda bu isi dernek tarzi yerlerde ucretsiz yapabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Barıs195 al benim bayaa bir mesajım var saçmasapan konuşup cahilliğini belli etme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: baris195

quote:

Orijinalden alıntı: kullaniciid

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jadame

Arkadaşım 3 seanstır psikolog a gidiyorum.Benim problemimde senin gibi.Psikolog un söylediği beyninin bir bölümü çocukluğunda kalmış diyor ve haklıda.Çocukluğumda yaşadığım problemler hep önümde dağ gibi duruyordu yaşam kalitem 0 idi.Ama psikolog un bana 3 seansta kattığı şeyler çok iç açıcı ,önüme umutla bakıyorum ve çok ilginç teknikleri var beynine taaaa o sende sıkıntı olan probleme iniyorlar ve o problemi beraber yeniyorsunuz.Psikiyastri kesinlikle önermem senin problemin ilaçla olacak şey değil.Psikiyatri günü kurtarır psikolog kökten çözer.Özelden bana ulaşırsan daha iyi yardımcı olurum

Ek:Arkadaşlar ilaç felan demeyin.İlaç sorununuzu çözmez sadece size sorun yokmuş hissiyatı verir.İlacı bıraktıktan bir süre sonra sıkıntılar tekrar başlar.(rahmetli abim şizofreni hastasıydı ilaç sadece uyuşturdu.Eşimde panik atak hastası ama ilaçla düzelmemiş onuda sadece uyuşturmuş ama problemini kendi beyninde ilaçsız yendi.
    Ama psikolog öyle değil ilaçsız doğal yönden sizi tedavi eder ve şunu bilin çok ilginç teknikleri var.

En önemliside doğru teşhis

işte öğrenmek istediğim buydu...

psikiyatriye gitmiş kişilerden hayır bekleme zaten onların kafası karışık ne yazdıkları neyin ne olduğu nerden belli,zaten gerçekleri bilseler böyle duruma düşmezler
    sorunu doktorlara sormalısın buradakiler seni yanlış yönlendirmeye çalışıyor

hmm anlıyorum.bu düşünceye nereden vardınız?sesler görüntüler kokular veya herhangi birşey yani sizi böyylee böyllee rahatsız eden şeyler var mı?hatta sizi sanal yada gerçek hiç rahatsız eden bir insan var mı bilmek isterim?
    maalesef evet kardeşim senin kafa çok karışmış ;P dile kolay 10 yıl o sert kitabın üstünde kütük gibi uyuu uyuuu beyin zedelenir tabi yazık...

ay Allah ım hamdolsun.

sende kimsin birisiyle konuşurken araya girmişsin 0 msj tamamen fake mu hahahahah yukarıdakilerden birisi olduğun belli
    vah vahhh ne hallere düştünüz konuyu fakeler sarmış muhtamelen banlpanıp yeniden isim alan kişiler

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

sende kimsin birisiyle konuşurken araya girmişsin 0 msj tamamen fake mu hahahahah yukarıdakilerden birisi olduğun belli
    vah vahhh ne hallere düştünüz konuyu fakeler sarmış muhtamelen banlpanıp yeniden isim alan kişiler

ben fake değiliiimm! =P zaten kimseyi kandırıdğım da yok madde alıp alıp forumlarda ben 10 sene psikiyatri kitapları okudum çok iyi bilirim onlar seni yanlış yönlendiriyor deyip asıl kendim yanlış yönlendirmedim de ;P.1 günlük ceza dan başka birşey almadım da geç şimdi onu.yorum yazmıştım buraya senin yorumu gördüm altta, sana ayar oldum sildim kendi mesajımı sana yazdım o kadar.farkedildin diye kendini özel hissetme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kullaniciid -- 19 Temmuz 2011; 15:48:03 >
    |
    |

• Teğmen
    159 Mesaj
    quote:

çocukluktan kalma şeyler var ama kafada bitircek gibi deil...
    quote:

çocukluktan kalma şeyler var ama kafada bitircek gibi deil...

küçükken topu inşaata kaçmış
    |
    |
    iyi bişey gitmek lazım hasta olmak şart değil güzel bişey fakat özele gidiyosun çok para kardeşim 100-150-200 değişir yani terapiye başlayım desen düzenli gitmen lazım paran varsa her hafta yani zor babacıgım zorrr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertunga77 -- 20 Temmuz 2011; 2:55:02 >
    |
    |
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
üniversite
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.