Şimdi Ara

Psikiyatrist işe yarıyour mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 21
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 34 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Se4n Kingst0n (5 mesaj) Guest-60F87D754 (4 mesaj) TheDanışma (3 mesaj) FeaRLe$$ (3 mesaj) Adoring (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (22 mesaj) Mobil (14 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Psikiyatrist işe yarıyour mu ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Benim bazı psikolojik problemlerim var geçmişte yaşadığım kötü olaylar sürekli aklıma geliyo. Bazen intihar etmek istediğim de oluyo. Sizce psikiyatriste gitmek işe yarar mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    Psikoloğa git psikiyatrist sakinleştirici yazar yollar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    633 Mesaj

fiziksel olarak sıkıntılar da varsa psikiyatrist yoksa psikolog git hocam

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Up

|
    |
  • Teğmen
    118 Mesaj
    Para sıkıntın yoksa önce psikoloğa git ama psikiyatriste gitsen de ise yarar. İntihar etmek isteyen bir arkadaşım ilaca başladıktan sonra vazgeçmişti. İlaç içmesen eder miydin dedim evet demişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsaewq -- 22 Aralık 2020; 10:54:41 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj

intihar düşüncesi olup neden psikiyatrist işe yarar mı diye düşünüyor ki insanlar aşırı saçma   hani ölme riskini göze alıyosun ama psikiyatriste boşuna mı gidiyorum diye mi korkuyosun

|
    |
  • Yüzbaşı
    897 Mesaj

işini bilen doktor da fayda görebilirsiniz. Memleket neresi, iliniz de araştıralım.

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Neyse bi deniyelim bakalım.

|
    |
  • Teğmen
    103 Mesaj
    Kesinlikle git, psikolojik hastalıklarda fiziki hastalıklar kadar tehlikelidir. Hafife almamak lazım.
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj

Her insan hayatının bir döneminde gitmeli

|
    |
  • Teğmen
    209 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    bloodmoney30

Kesinlikle gidilmeli ama iyi bir doktora gidilmeli. 3 yıl boyunca gittiğim doktor ilacı basıp gönderiyordu, doktor değiştirdim daha iyi oldum.

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

ben gittim birsürü ilaç yazdı. bazılarını bıraktım. antidepresana devam ediyorum bi boka yaradığı yok 3 ay oldu. ilk fırsatta intihar edeceğim evin boş olduğu ilk günü bekliyorum. eğer hayatın iyiyse ve takıntılı boş şeylere canını sıkan biriysen faydalı olabilir. ama kötüyse kendini boşa uyuşturma. sonra dönüp baktığında çok daha kötü durumda oluyorsun. biraz da şans işi psikiyari. mesela benim doktorum çok iyidi. devlet hastanesinde 20 dakikalık muayeneyi 1 saat yapıyordu öğle arasına getirip. çok ilgileniyordu. kadını üzmek istemezdim ama yapacak birşey yok. uzun süredir gitmiyorum zaten bilerek. şu yasaklar gelmeden umarım ev boşalır da asarım kendimi. psikologlar fazla işe yaramaz heralde. 1 seansına vereceğin parayla kendini çok daha mutlu edersin.

• Er
    0 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Hocam tüm paramı karıya kıza yatırıp intihar etmek nasıl sence ?

|
    |
    antkzmplt58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6337 Mesaj
    Kırmızı odaya, git iki tane flashback çaktımı sana hemen düzelirsin bi şeyciğin kalmaz

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

güzel hocam. bende de 3 5 bişey var. cips çikolata felan alıp yiyorum ona yetiyor. yaşamaya değecek biryer değil burası.

|
    |
    mehmetkyk1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj

Profesyonel bir destek kesinlikle al, “David Burns - İyi hissetmek “ kitabını öneririm, çok faydasını görürsün ama bir psikoloğa yada psikiyatriste gitmeyi ihmal etme...
    |
    |
    mehmetkyk1234 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj

Valla kardeş benim de bir sürü psikolojik sorunlarım var o kadar psikaytri'ye gittim hala aynıyım. Yani bilmiyorum ne yapacağımı o yüzden boşver. Hem bu devirde akıllı mı kaldı herkes delirdi hatta ben bile. Onun için fazla dert etme akışına bırak gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lethal gun -- 22 Aralık 2020; 15:35:1 >
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: antkzmplt58

ben gittim birsürü ilaç yazdı. bazılarını bıraktım. antidepresana devam ediyorum bi boka yaradığı yok 3 ay oldu. ilk fırsatta intihar edeceğim evin boş olduğu ilk günü bekliyorum. eğer hayatın iyiyse ve takıntılı boş şeylere canını sıkan biriysen faydalı olabilir. ama kötüyse kendini boşa uyuşturma. sonra dönüp baktığında çok daha kötü durumda oluyorsun. biraz da şans işi psikiyari. mesela benim doktorum çok iyidi. devlet hastanesinde 20 dakikalık muayeneyi 1 saat yapıyordu öğle arasına getirip. çok ilgileniyordu. kadını üzmek istemezdim ama yapacak birşey yok. uzun süredir gitmiyorum zaten bilerek. şu yasaklar gelmeden umarım ev boşalır da asarım kendimi. psikologlar fazla işe yaramaz heralde. 1 seansına vereceğin parayla kendini çok daha mutlu edersin.

Hocam Allah yardımcınız olsun ama intihar iyi bir şey değil.

|
    |

• Yarbay
    3990 Mesaj

hacım 2 sene şizofreni teşhisi ile akıl hastanesi polikliniğinde çeşitli ilaçları denediler üzerimde

en sonunda doktura gırtlağıma falçata atıp kesesim var hatta bu yüzden falçata hobi edindim değişik tiple falçataları kuytu yerlerde saklıyom demiştim de dehşete düşen doktor hastaneye yatırmak istemişti

hastaneden gaçtım

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.