Şimdi Ara

Psg'nin sahibi Nasser Al-Khealifi'nin serveti ne kadar biliyor musunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
29.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gladyo38

quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

Mesele servetinin ne kadar olduğu değil.
    mesele futbola yatırdığı parayı açıklaması.
    uefa takımlara dışarıdan para aktarımını yasakladı.
    yalnızca saha içi gelirleri, ticari gelirleri ve sponsor gelirlerini transferde kullanabilirsin.
    arap patronlar sanki bu para sponsordan geliyormuş gibi gösterip büyük transferler yapıyorlar. yani kuralın etrafından dolanıyorlar. problem işte bu.

Psg neymari disardan para hakliyarak almadida nasil aldi o kadar parayi nerdrn verdi. Oyuncu satmadilar diye biliyorumda eer manu kadar forma bile satamiyor o zaman manu da alirdi? Barcada bile o kadar bonservis vercek para yokken psg nasil saha icinden elde edicek basarisi bile yok cl de ki..disardan aktarim var uefa transferde birsey demedi ama o zaman messiyide alirlar parasi olam oder messide yuksek maas tmm dir yada ronoldo bu adamlar niye gitmiyor

İşte burada devreye paranın gücü giriyor dostum :) Bu adamların elinde güç öyle küçümsenecek tarzda değil, bir yolunu bulup onu kullanıyorlar...

Hatırlamıyor musun, geçtiğimiz aylarda futbolun patronları tuhaf tuhaf şeylerden tutuklandı ? :)

Günümüzde en büyük güç para, şuana kadar dikkate alınmadığı kurum ve yapı yok :)

• oyuncu11790 kullanıcısına yanıt
    Hocam mağaradaydım kimler tutuklandı ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ru1ns

Hocam mağaradaydım kimler tutuklandı ki

Yolsuzluk soruşturması adı altında çok fazla Uefa tarafında tutuklamalar oldu. Baya gündem olmuştu hatta :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.