Şimdi Ara

PSD Yİ WORDPRESSE AKTARMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese selamlar geçtiğimiz gün themaforest dan bir tema aldım . Gece geç saatte aldığım için fazla dikkat etmemişim . Wordpress teması almak yerinde psd temaları almışım . Psd temalarını wordpresse nasıl convert ederim bilmiyorum . Araştırdım photoshopun içinde export kit diye bir eklenti galiba wordpress dosyasına çevirebiliyormuş . Çok uğraştım ama onuda beceremedim . Bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

• Aldığınız yer ile konuşup iade isteyin veya WP teması varsa bunun yerine onu istiyorum deyin.
  • Aldığım yere mail attım ama geri dönüş yapılmadı o yüzden bende dönüştürmek istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sen yapamazsın,
    Yapacak adam'da oraya ödediğin paradan fazlasını ister.
  • Delifisek.Tux kullanıcısına yanıt
    Doğru. Şuradaki fiyatlara baktım da sıfırdan tema almak daha ucuza patlar: https://studio.envato.com/explore/psd-to-wordpress
  • Benim yapamayacağımı nerden biliyorsunuz . Bence sizlerde nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Ve bu yüzden başka tema almamı öneriyorsunuz . Lütfen bilginiz olmayan konulara yorum yapmayınız.

• batuhan126 B kullanıcısına yanıt
    Yapabilirsen bizimle paylaşır mısın? Öğrenmiş oluruz.
  • Tabikide paylaşırım. Bilen veya yardımcı olabilicek arkadaşlar varsa hala konu aktif bilgilerine

• quote:

Orijinalden alıntı: batuhan126

Benim yapamayacağımı nerden biliyorsunuz . Bence sizlerde nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz. Ve bu yüzden başka tema almamı öneriyorsunuz . Lütfen bilginiz olmayan konulara yorum yapmayınız.
    Hmm, 30 senedir it işindeyim, 96 dan beri HTML 98 den beri de php ile bir şeyler yazıyorum.

Ve sen haklı olabilirsin tabi, PSD yi html'e çevireceksin, yetmeyecek onu alır birde wordpress e giydireceksin.
  • 30 senedir bu iş içerisindesiniz ama "sen yapamazsın" diye bir yorum yapıyorsunuz konuya. 30 seneniz verimli geçseydi hem bu yorumu yapmaz hemde hangi programları kullanıp yapabileceğimi söylerdiniz.

Evet ilk olarak htmle cevirmem lazım. 30 yıllık tecrübenize dayanarak sizlerden yardım istiyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.