Şimdi Ara

PSA kâra geçmiş. Opel Vauxhall da dahil. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
5.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Farketmezki marka belli model belli, Yeni yada Eski sadece göz boyama haricinde neyi Düzeltecek...SANIYORMUSUN YENİ 508 BİR PASSAT KALİTESİNDE ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaguler

Hee ben de duydum, hatta Paris’teki Psa merkez ofisi boşaltıp lcw’ye kiraya vereceklermiş. Bir de zincir çiğ köfteci istiyormuş gerçi...
    Ben Defacto diye duymuştum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başpiskopos

Farketmezki marka belli model belli, Yeni yada Eski sadece göz boyama haricinde neyi Düzeltecek...SANIYORMUSUN YENİ 508 BİR PASSAT KALİTESİNDE ?
    Elbette değil. Sonuçta bassat 3 serisine denk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

değil tabiki de daha üstün
  • Fransız almayın arkadaşlar. O kadar arabadan kisiyorlar ki benim otomatik araca fren koymayı unutmuşlar maliyetten dolayı. Neyse ki ayaklarımı yere sürterek durabiliyorum çok şükür. Bizim arkadaşın 208 ine de araba küçük diye arka koltuk koyma gereği duymamışlar.

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Passat’ın bugün Piayasadaki başarısı ortada, Kötülesek bile bu Başarıyı asla Kapatamayız...Keşke her Otomobil markasının Hamuru passat kıvamında olsada insanlar Tomarla döktükleri paraların Hakkını alabilse ve bunun Mutluluğu araç Hurdaya ayrılana kadar devam Etse.

Passat kalitesi Bmw 3 serisine Denk öyle mi...Passat’ın hamuru 40 Fırında hazırlansa gene bir Bmw 3 serisi Yapmaz.

• Cryin kullanıcısına yanıt
    Yeni 508 Evet Dış ve İç tasarım olarak Müthiş...Araç çok Yakışıklı...Şanzıman on numara...Motor on numara...Yakıtta on numaradır çünkü BlueHdi...BUNLAR BAŞARILAR.

BİDE BAŞARISIZLIKLAR VAR...Marka imajı...Güven imajı...Sağlamlık ve Dayanıklılık kaygı imajı...Kaliteli araçlar gibi Yüksek fahiş Fiyat politikası...Kaporta Sac Şasi Yürüyen Alt Takım güven vermiyor...Malzeme tasarımı yerleşimi görünümü Efsane, Fakat Malzeme kalitesi Berbat ötesi durumda.

BU MARKADAN CANIMIZ YANDI, DEŞMEYİN YARAMIZI...Hade Eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 14 Ekim 2018; 21:20:39 >
  • Başpiskopos kullanıcısına yanıt
    Ben de ironi yapmıştım zaten. Daha piyasaya çıkmadan nerden biliyorsun 508'in daha kötü bir araç olduğunu? Ayrıca her zaman derim, neye göre, kime göre iyi? Konfor mu, performans mı, yol tutuş mu, tasarım mı, şanzıman mı, motor mu, yakıt mı, satış miktarı mı? Yok öyle 508 iyidir, Passat iyidir. Hele bir gelsin millet kullansın bakalım.

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    Bir atasözü var, 7’sinde neyse 77’sinde de öyledir.

• Başpiskopos kullanıcısına yanıt
    O atasözü büyük ihtimalle arabalar için söylenmemiştir. İşleyen demir ışıldar daha doğru olur.

• quote:

Yeni 508 Evet Dış ve İç tasarım olarak Müthiş...Araç çok Yakışıklı...Şanzıman on numara...Motor on numara...Yakıtta on numaradır çünkü BlueHdi...BUNLAR BAŞARILAR.

BİDE BAŞARISIZLIKLAR VAR...Marka imajı...Güven imajı...Sağlamlık ve Dayanıklılık kaygı imajı...Kaliteli araçlar gibi Yüksek fahiş Fiyat politikası...Kaporta Sac Şasi Yürüyen Alt Takım güven vermiyor...Malzeme tasarımı yerleşimi görünümü Efsane, Fakat Malzeme kalitesi Berbat ötesi durumda.

BU MARKADAN CANIMIZ YANDI, DEŞMEYİN YARAMIZI...Hade Eyvallah.
    3008'i baz alarak 508'in de gerçekten kaliteli olduğunu tahmin ediyorum.

Passat iyi güzel ama comfortline koltukları ve çanak far ile ile almam o arabayı. En az highline olmalı.

Son kasa 308 ve golf sahibi olarak evet golf daha tok bir araç. Ama alt takım olarak 308 de taş gibi net söyleyebilirim. Eşek gibi kullandım 41 bin km tık demedi. Bir şekilde 307 ya da benzeri bir maceranız oldu ise haklısınız ama şu anki durum farklı. Servis de ciddi ilgileniyor ve bakım fiyatları makul.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Opel'in zihniyeti yanlış Türkiye için konuşuyorum diğer ülkeleri bilemem.

Arka camı elektriksiz araç satıyorsun madem böyle satacaksın o zaman insanların bu saçmalığı alması için fiyat indirimi yap. Yıllarca 1.3 Multijetin ekmeğini yedin yıllarca yav biz de bir dizel yapalım demedi. Yıllar sonra dedi bu sefer de otomatiği yok.

PSA ile umarım bu sorunlar çözülür. Güzel bir motor şanzıman kombini ile satışları artacaktır.

VAG grubu zaten bu yüzden satıyor her türlü bütçeye uygun motor şanzıman kombini var adamlarda. Senelerce 1 dizel satıyorsun onda da otomatik yok. Ha tabii ki Türkiye büyük pazar değil bizim için ARGE kasacak halleri yok ama Avrupa'da nasıl merak ediyorum.

Yukarıda bir üye daha yazmış tasarım Opel'den motor şanzıman PSA katılıyorum böyle güzel olur
    Corsa bu sene 2847 adet satmış. Çok popüler arka camları elektrikli, yeni kasa olan ibiza ise 1990 adet.

Demek ki vatandaşımız arka camları manuel seviyor

• Fransız almayın,İtalyan almayın,Kore-Japon almayın sadece ve sadece Alman alın.
    Bu mantıgı anlayamıyorum.F1 de efsane olan ve en basarılı firmalardan biri Renault dur.Burada elde edilen teknolojiler normal araclara uygulanır.Hyundai son yıllarda inanılmaz asamalar kaydetmis, son derece iyi araclar uretir.Toyota zaten Dunyada en cok satan ve sorunsuzluk denince akla gelen firmadır.

Bu arada Alman'ı da cok severim.Kaputu acınca VW logosu gormek bana bir guven verir.Almana birsey diyen yok da neden Alman dısında alınmaz.Ya da bu Fransızlar bu kadar yerden yere vurulur.
    Adamlar yapmıs.3008 2 yıl ust uste Avrupa'da yılın otomobili secildi.308,3008 muhtesem araclar, Vites desen Japon Aisin Tam Otomatik ozellikle bu 2 modele hastayım.Ayrıca adamlar odul verirken herhalde inceleyip begeniyorlar ki veriyorlar.

Renaulta geliyorsun 1.5 DCİ diye efsane bir Mototu var.75,90,110 BG guc var.Ustune Talisman'ı cıkardı.1.6 Cift Turbo 160BG 380NM Tork muhtesem makina bu motor hangi arabada var.Mercedese zaten yıllardır motorunu veriyor.

Hyundai desen inanılmaz bir atılım yaptı.Sanırım Almanya'da Ar-Ge kurdu.Nette 1M deviren Accent vardı.Hyundai de son derece klas araclar uretiyor.

Fiat diyorsun.1.6 MJet o da efsane Lounge Plus Egea da yok yok.500X Jeep platformunda uretiliyor ve yanlıs hatırlamıyorsam ZF sanzımanlı modelleri vardı.Jeep oyle...

Civic Sedan Dizel eger gocuk sorunu yoksa o da cok iyi arac, sanzıman ise ZF super...

Ben Alman'a asla karsı degilim.Ama bu Alman dısındakiler ozellikle de Fransızlar neden gomulmeye calısılıyor anlamıyorum.
  • alcohol06 A kullanıcısına yanıt
    hocam küçülerek de olsa kar etmiş. ülke olarak bile ders almamız gereken bir durum. 5 gelirin varsa 7 giderin olmamalı. gelirini arttıramıyorsan, giderini düşüreceksin.
  • Burada fanatiklik yapmaya gerek yok yapanları da dikkate almamak lazım. Onlar için Alman ya da Japon olsun yeter. PSA doğru işler yapıyor. Yeni araçlarında tasarruflu dayanıklı motorlarıyla birlikte sorunsuz hızlı otomatik şanzımanları var. Özellikle de 3008 çok beğendiğim bir araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 15 Ekim 2018; 0:43:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Corsa bu sene 2847 adet satmış. Çok popüler arka camları elektrikli, yeni kasa olan ibiza ise 1990 adet.

Demek ki vatandaşımız arka camları manuel seviyor

Alıntıları Göster
    Evet ben de o kadar cumleyi sadece bu yil icin yazmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Evet ben de o kadar cumleyi sadece bu yil icin yazmistim

Alıntıları Göster
    Ne farkeder?

2017 yılı corsa 7514 adet

İbiza 4237 adet.

Hatta buna ek olarak clio ve i20 nin arka camları manuel versiyonları var.

Demek ki neymiş? Arka camların manuel olması herkes için önemli bir opsiyon değilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

Ne farkeder?

2017 yılı corsa 7514 adet

İbiza 4237 adet.

Hatta buna ek olarak clio ve i20 nin arka camları manuel versiyonları var.

Demek ki neymiş? Arka camların manuel olması herkes için önemli bir opsiyon değilmiş

Alıntıları Göster
    E iyi oyle olsun hadi

• Opel globali bilmem ama tr de bu saatten sonra avucunu yalarlar.

Bu saate kadar satmaları alman algısı yüzünden. Nasıl bu ülkede 308, 3008 gibi araç hakettiği noktada değil. Çünkü algı kurbanı. Ve bu algıyı da malesef opel ve bug bayileri yaptı. Pug servisleri işş kurtarsada opel ne satış ne de servis yönünden tatmin etmez. Vag grubu sevmesemde adamlar başırılı hem de çok. Opel ve pug tr de algıyı düzeltmesi için çok çalışmaları lazım.

• turkeril kullanıcısına yanıt
    Passat kalitesini yakalasınlar ilk Müşterileri ben olurum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.