Şimdi Ara

PS5 Ukrayna Turu - İptal Olmuştur. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
8
Favori
41.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
161 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Maalesef hocam

• headhunter kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Ben açıkçası gidince ekran kartı, ssd, kulaklık, tablet ve ps5 almayı düşünüyordum. Bakalım o zamana kur ne olacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tabi hocam haklısınız tam detayları öğrenmek lazım. Ben vergi iadesinden ziyade ekstra vergi almasınlar yeter diyenlerdenim :)

• cptposeidon C kullanıcısına yanıt

25inde ne oluyor hocam büyüdü mü orada durumlar nasıl?

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    ben 2 gün önce geldim ordan , kırmızı bölge ilan edildi , 25 indede kapılar kapanac diye soylenti vardı , iphone aldım ben , PS5 olayını tam bilmiyordum ,
    kasımdada biletim var gideceğim , ama potansiyel varmış şimdi baktım PS olayında , isteyen olursada gıtmenize gerek yok getırtebilirim istediğiniz modeli,
    Ayrıca pasaport olmayan , kimlikle gidecekler geri gelebilir, son gittiğimde birçok kişi aynı uçakla geri gonderildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cptposeidon -- 18 Ekim 2020; 22:47:21 >

hocam biz aslında öğrenciyiz arkadaşla gezi olsun diye gidicez. Lviv düşünüyoruz arkadaş da ingilizce okuyor yani az buz kaybolmadan 3 günde alıp geliriz diyoruz

• PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    lviv tavsiye etmem kısa gunluk gidecekseniz kharkov , nokta atışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: cptposeidon

ben 2 gün önce geldim ordan , kırmızı bölge ilan edildi , 25 indede kapılar kapanac diye soylenti vardı , iphone aldım ben , PS5 olayını tam bilmiyordum ,
    kasımdada biletim var gideceğim , ama potansiyel varmış şimdi baktım PS olayında , isteyen olursada gıtmenize gerek yok getırtebilirim istediğiniz modeli,
    Ayrıca pasaport olmayan , kimlikle gidecekler geri gelebilir, son gittiğimde birçok kişi aynı uçakla geri gonderildi

kimlikle alınmama sebebi ney?

• tam bilmiyorum ama , birkaç kişiyi geri gonderdiler
    ayrıca sigortası olmayan gidemez ,
    4 günlük sigortalar var 20-30tl
    size kendi deneyimimi fiyatlandırayım
    3 gün için
    100tl sigorta+ harç pulu
    1000tl gidiş dönüş şu an gözüken uçak bileti
    3 gün iyi bir yerde konaklama 450tl
    3 gün kahvaltı yeme içme club 500tl
    operasyon en 500tl
    dönüş başlıyor çantadakiler
    PS5 4500tl
    iphone Xs max ikinci el 4500tl
    kimlikle gidenler , geri postalanırsa en az 1500tl içerdeler
    ÖNEMLİ: kimlikle Lviv düşünenler unutsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cptposeidon -- 18 Ekim 2020; 23:12:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cptposeidon

tam bilmiyorum ama , birkaç kişiyi geri gonderdiler
    ayrıca sigortası olmayan gidemez ,
    4 günlük sigortalar var 20-30tl
    size kendi deneyimimi fiyatlandırayım
    3 gün için
    100tl sigorta+ harç pulu
    1000tl gidiş dönüş şu an gözüken uçak bileti
    3 gün iyi bir yerde konaklama 450tl
    3 gün kahvaltı yeme içme club 500tl
    operasyon en 500tl
    dönüş başlıyor çantadakiler
    PS5 4500tl
    iphone Xs max ikinci el 4500tl
    kimlikle gidenler , geri postalanırsa en az 1500tl içerdeler
    ÖNEMLİ: kimlikle Lviv düşünenler unutsun

Google'dan arayıp şöyle bir açıklama buldum Kürt vatandaşlara sorun yapıyorlarmış ama bunun kimlikle ya da pasaportla girişle alakası yok

https://eksisozluk.com/turk-vatandaslarinin-ukraynaya-giris-rezaleti--6183437?p=6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 18 Ekim 2020; 23:1:51 >

• Hocam sen bize villayı öğret, biz bir gün gideriz  

• Beyler ilk partide alabilme şansınız düşük değil mi sizcede oranın pazarını bilmiyorum ama buradaki nabza bakınca ilk seri çıktığı gün tükenecek gibi zaten burda yazanlardan Max 10-15kisi anca gider.cogu goygoy iyi ayarlama yapın üçerli kişiler halinde farklı mağazalara dağılın 😀ayrıca kış zamanı geliyor vakalar daha da artışa geçecek siz 2.planida devreye sokun
    En önemlisi yurtdışindan alınan cihazlari Sony tr garantiye sokmuyor sanki başka marka alıyoruz.Olurda bı sorun çıkarsa bidaha aldığınız ülkeye gitmeniz lazım yada global garanti geçen yere.bende amazondan aldım mesala
    Sonuç olarak iyi plan program yapın ciddi olanlar için bı WhatsApp grubu kurun bence dediğim gibi konuda goygoy yapanda var ciddi yazanda herkes en hesaplısını kovalıyor herkes dilediği gibi alır inşallah q

Yeni dönmüş birinden taze bilgiler iyi oldu. Bakalım hayırlısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Is that GlockGoing Slowly

Giderseniz dönüşte vergi iadesi almayı unutmayın Ukrayna da var mı bilmiyorum ama Avrupa'da vardı.

kimse kıyafet dememiş kalın giysilerinizi unutmayın

• evet ordan kaçan çok kişi var ama Lviv i unutun bence ilk kez kimlikle gidecekler için , ben temmuzda lviv e girdim , surekli gıdıyorum sıkıntım olmadı hiç ama , ilk kez kimlikle girenlerin çoğunu geri gonderdiler ,
    100 yıllık dostumuz Japonya bile vize koydu Türkiyeye , durumunuzu böyle düşünün. 2 sene önce 1tl 9grv idi - 3 tl ye bir kahve içebiliyorduk
    şimdi 1tl - 3,5grv - kayve 10tl
    starbucks mumla arayabilirsiniz
    ayrıca 3 gün alem yaparım , kacak et keserimciler , artık onlar bize geliyor bu işler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cptposeidon -- 18 Ekim 2020; 23:31:35 >
  • Opricnik kullanıcısına yanıt

2-3 ay önce avrupaya taşınmış avrupa öğretiyor millete. Birader benim 7 senem avrupada yaşayarak geçti son 3 senem amerika. Senin gibi bilmiş bilmiş konuşmadım.

Bilmediğin konularda yorum yapmayı bırak da git google a cok basit olan bir cümleyi yazarak konu hakkında bilgi sahibi ol.

"Ukrayna gidişler açık mı?" çok basit bir cümle sonucunda şu linke ulaşacaksın : http://kiev.be.mfa.gov.tr/Mission/ShowAnnouncement/377533

Avrupalı seni.

• headhunter kullanıcısına yanıt
    Hocam whatsapp grubu kurarsanız bana da haber verirsiniz

• Borderliné kullanıcısına yanıt

iki gün sonra kapanır görürüm mesajını şovmen seni. abd'de hamburgercide çalışıp artistlik yapıyorsun

• Opricnik kullanıcısına yanıt

Ahahah Hamburgerci. Yok kardeşim, seni biraz daha ezmek için devam edeyim bu muhabbete.

Türkiyede Reklam ve Yazılım olmak üzere 2 ayrı şirketim var.

Amerikada'da green card'ım var. Amerikada genelde takılıp geziyorum. çalışmıyorum anlayacağın...

• 2 kasımda gidiyorum ben , gelmek isteyen olursa ,

@isbfm
    +380934565230
    telegram , şehirde ayrılırım ben , gezme tozma işi olmaz , size faydam kişi başı 700-800tl faydam olur ulaşım ve konaklamada ,
    onunda 300 ünü kendime yazarım

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.