Şimdi Ara

PS5 oyunlarının Türkiye fiyatları ortaya çıktı! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
0
Favori
8.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birim ile değil de fasülye ile mi yapacağız? veya askıda ekmek ile, kömür ile, makarna ile mi yapacağız?

• hayy maşallah

• Ülkeyi yöneten rezil insanları görmezden gelmeye devam ettiğimiz sürece 1000 lira da olur 2000 lira da olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rekabetçi kura rekabetçi fiyatlar. Avrupa kıskanmaz mı bu fiyatları şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke maaşı dolarla alsaydık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Halen daha yüksek. Bölgesel fiyatlandırma etiketini hak etmeleri için daha iyi bir fiyat izlenmeliydi. Pek de bir bölgesellik göremedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 22 Ekim 2020; 19:12:8 >
  • Konsolları satalı 2 sene 7 ay oldu. O günden bu yana PC'den devam ediyorum. Çok doğru bir karar verdim. Pişmanlık namına hiçbir şey yaşamadım. Fiyatların bu denli artacağını geçmişten gören biri olarak gelinen duruma şaşırmadım, üzülmedim.

• Ps5 alamıyorsanız atari alın.

• Gerçekten üzücü fiyatlar ağlamamak elde değil.  

• Ortalama bir bilgisayara sahibim ve Xbox Gamepass ile oyun oynuyorum. SONY'ye de selamlarımı söylüyorum.

• Play station 1 zamanlarında oyun fiyatları sıkıntısından dolayı pc ye geçiş yapmıştım ozamandan beridir değişen bişey olmamış hatta ozaman ps1 oyunları sanki şimdiki kadar pahallı değildi evet pahalıydı ama bukadar değildi

• Bir sonraki seçimde oyum AKP ye.

• 1 oyun 4/1 asgari ücret :)

• Bf3 ilk çıktığı zaman limited edition siparişini + dlc paketiyle 80tl ye cd li sipariş etmiştim hey gidi birde şimdi oyun fiyatlarına bak

• Game is over

• Türkiye simulasyonu V5. Yeni güncellemerde ki zamlar inanılmaz gerçekçilik havası katmış. Sanki gerçekten fakir bi ülkede yaşıyormuşsunuz hissi veriyor. Survive olarak oynadığım en güzel simulasyonlardan birisi

• Tepki göstermezseniz hep böyle gider. Almayın kardeşim zorla mı, ihtiyaç mı?

• hollowman_ kullanıcısına yanıt

bak sana en geçerli hesabı veriyorum: asgari ücret/ps5 fiyatı. Bu hesap bir dramdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

Ulan bi bitmediniz ya. Kim çıkardı bu özürlü birim hesabını bilmiyorum. Ekonomistler falan boşuna GDP, Satın alma gücü paritesi hesabı yapıyor. Şu forumda da birim hesabıyla yorum attığınızda 50-60 vasat like'ı garanti.

kafanız bassın diye mecbur öyle hesap yapılması gerekiyor.

almanyada asgari ücret 1600€ iken burada da geçen sene oy korkusuyla 2100 liraya çıktı asgari ücret.

dolayısı ile sizin mantıgınızla ps5 burada almanyadakinin 4/3 katı orana satılmalı değil mi.

bakınız hala birim demedim. yani 2100/1600.

neyse daha fazla devam etmeyim, zaten bundan fazlasını anlamazsın.

• 10 tane oyun alsam oyunu sıfırlamadan açlıktan ölürüm.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.