Şimdi Ara

PS5 Oyunları Sunumu 4 Haziran'da Düzenlenecek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Horizon tarzı bir yarış oyunu gelmesi bence imkansız. Zaten horizon son on yıldaki tutan tek arcade araba yarışı. O yüzden arcade araba yarışına yatırım yapacaklarını düşünmüyorum. Hatta ben ölü bir tür olarak görüyordum çünkü GTA yı zaten açık dünya arcade bir araba yarışı oyunu olarak düşünebilirsin. Ama horizon benim gözümde imkansızı başardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resident Evil 8 görmek istiyorum açıkçası.
  • Playstation 5 yargı dağıtmaya geliyor...
  • Ps5 çıkıyorsa yeni batman oyunu gösterirlermi wb gamesden umudumuz var mı

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sunum 1 saatten uzun sürecek dediklerine göre dolu-dolu bir etkinlik hazırlamışlar demektir. Yeni GOW 2, Horizon dawn 2, Silent hill reboot kesin gösterilecek. Nerden baksa 50 yeni exclusive oyun göstereceklerdir.
  • Ulan heyecan yaptım

• Ciddi anlamda Forza Horizon gibi bir yarış oyunu lazım PlayStation’a. Büyük bir eksiklik.
  • Destekli sallayın 50 yeni özel oyun gösterilecek demiş :)) Çoğunluğu 3. Parti oyunlar olacak kendini hazırla genç:) Çok heves yapan herkes hayal kırıklığı yaşayabilir .Dikkat edin bence heyecan yapmayın.
  • Neden 8k tv alıyorsun PS5 için :D Hesap da yanlış zaten, o paraya tv alınıyor sadece

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Ciddi anlamda Forza Horizon gibi bir yarış oyunu lazım PlayStation’a. Büyük bir eksiklik.
    Forza Horizon Xbone'da 1.84 milyon satmış. Xbone sahipleri kale almıyor, nasıl büyük bir eksikmiş anlayamadım.
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    50 tane remaster bile gösteremezler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 Exc demiş ya dlamdşamxşaö
  • quote:

Orjinalden alıntı: Supreme Master Troll

Forza Horizon Xbone'da 1.84 milyon satmış. Xbone sahipleri kale almıyor, nasıl büyük bir eksikmiş anlayamadım.

çünkü game pass var tüm forza serisi var adam yıllık veya aylıklar alıp oyunu oynuyor xbox one sahipleri kale alıyor :D game pass varken gidip orijinal satın almaya gerek duymuyor ps serisinde büyük eksikliktir forza seviyesinde araba yarışı olmaması :S

• quote:

Orijinalden alıntı: myze.

Alıntıları Göster
    18 Ocak 2019 resmi twitter adresinde çıkışından 3-4 ay gibi kısa bir sürede 7 milyon oyuncuya ulaştığı açıklanmış.

https://twitter.com/ForzaMotorsport/status/1086347583142866944

30 Ağusots 2019 tarihli haberde ise 12 milyondan azla oyuncuya ulaştığı ve bu sayının her geçen gün arttığı haberi var. :)
    https://www.tweaktown.com/news/67391/forza-horizon-4-tops-12-million-players-total-still-growing/index.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 29 Mayıs 2020; 19:53:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shingeki

quote:

Orjinalden alıntı: Supreme Master Troll

çünkü game pass var tüm forza serisi var adam yıllık veya aylıklar alıp oyunu oynuyor xbox one sahipleri kale alıyor :D game pass varken gidip orijinal satın almaya gerek duymuyor ps serisinde büyük eksikliktir forza seviyesinde araba yarışı olmaması :S
    60 milyon xboxone satılırken sadece 10 milyon gamepass abonesi var, demek ki x1 sahipleri gamepass'ı da kaale almıyor cihazın en önemli özelliğiyken hem de
    https://www.theverge.com/2020/4/29/21242004/xbox-game-pass-10-million-subscribers-microsoft-q3-2020-earnings

• quote:

Orjinalden alıntı: YildirimBuyucusu

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: hakanozzdemir

Horizon Zero Dawn
    Marvels Spider-Man
    God of War
    Uncharted
    Infamous
    Açık dünya Horizon tarzı yarış oyunu,
    Bloodborne
    The Order 1886
    Ratchet and clank
    Days Gone
    Şunlardan bir tanesinin devam oyunu duyurulsun, ps5 çıktığı vakit alacağım. En az Türkçe altyazı olsun lütfen :)</blockquote>

Bir an hepsini istiyorsun sandım. :D

Keşke hepsi gösterilse ama eminim gösterecekleri yeni daha güzel oyunlar da vardır.

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Fiyatı açıklanınca heyecan kalmaz
  • Leviathan in sapını göster Sony şu eksbakscilara .

• Umarım artık konsolu gösterirler. Pek sanmıyorum gerçi.

• Sony'nin bu nesil 5 tane özel oyunu dışında gerisi zayıftı. Haa o 5 oyun çok iyiydi ama gerisi abartılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.