Şimdi Ara

PS5 oyun kutuları böyle görünecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 için her gün yeni detaylar yayınlamaya devam ediyor. Bugün de PS5 oyun kutularına ait resmi bir görsel yayınlandı. Spider-Man: Miles Morales oyununa ait kutu yukarıda görülebiliyor.

Oyun kutularından elbette çok bir şey beklememek lazım. Görsellerde göze çarpan tek nokta, kutunun üstündeki başlık kısmının tamamıyla beyaz renge dönüştürülmesi olmuş. Burası PlayStation 4 oyun kutularında mavi bir görüntüye sahipti. Yeni oyun kutuları ise PlayStation 5'in beyaz tasarımını yansıtıyor olacak.

PS4 oyun kutuları böyleydi:

Sony yeni nesilde biri blu-ray diskli, diğer ise disksiz dijital sürüm olacak şekilde iki farklı konsolla karşımıza çıkıyor. Dijital versiyonu alırsanız elbette bu oyun kutuları sizin için pek bir şey ifade etmiyor olacak. İki konsol arasında önemli bir fiyat farkı (100 dolar gibi) olması durumunda PS5 dijital versiyonun çok ciddi bir popülariteye sahip olma ihtimali var.

PlayStation 5 bu yıl Kasım-Aralık gibi piyasaya sürülecek. Konsolun fiyatı konusunda henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak:https://www.theverge.com/2020/7/9/21318869/sony-ps5-game-caes-box-design

• Ayten hanım caps’i yükleniyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 candır aga...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Basit durmuş. Eskiler bilir, DVD kiralama dükkanları vardı, giderdik günlük film kiralardık, o cd kapaklarının tepesine beyaz şerit geçip siyah keçeli kalemle filmin adını yazarlardı. O aklıma geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görsel son hali ise 'Sadece PlayStation'da" ibaresinin olmaması pc sürümüne delalet olabilir gibi geldi bana. Ne dersiniz Sony bir çılgınlık yapabilir mi?

• Onun yerine "PlayStation Studios" yazıyor ki sanırım artık "only on PlayStation"yazmayacak

• teen wolf kullanıcısına yanıt

Şahsi görüşüm aynı anlama gelmedikleri yönünde. Bu tarz bir anlam ifade ettiği yönünde bir açıklama yapmadılar yanlış hatırlamıyorsam. Bence artık exclusive oyun mantığını kaldırmaları gerekiyor. Konsol satışına darbe vuracak diyenler olacak elbet ama zaten konsoldan pek kar etmiyorlar bildiğim kadarıyla. Hali hazırda game pass, psn now, stadia gibi oluşumlar abonelik mantığı ile oyun sektörüne girmişlerdi. Abonelik servisleri ve oyun yapımcılığı ile daha büyük kar marjı elde edilebilir gibi geliyor. PlayStation sahipleri dışında çok büyük bir kitle söz konusu.

• Ps5 siyah versiyon gelicek mi acaba?

• Horizon gibi neslin sonunda yapar belki ama onu da her oyununa değil. Horizon gibi orta kalite oyunlarına. Yani gow, TLoU gibi oyunlarına yapmaz.

• Rachsuchtig kullanıcısına yanıt

Aynen katılıyorum sükse yapmış oyunlarda böyle birşey yapmaz diye düşünüyorum bende.

• Nerde Ayten hanım....Hadii

• Buyrun benim dediğim doğru çıktı ps5 ana konu ya girip bakabilirsiniz sizde.

Sony Interactive Entertainment, birinci parti stüdyolarını kapsayacak PlayStation Studios markasını resmi olarak kurduğunu duyurdu. 

PlayStation Studios markası bu tatil sezonunda PlayStation 5 ile birlikte kullanılmaya başlanacak ve sadece Sony Interactive Entertainment tarafından geliştirilen ve yönetilen oyunlarda kullanılacak. 

• Umarım ps5 sadece beyaz renk seçeneği ile kalmaz

• teen wolf kullanıcısına yanıt

Haklı olmanıza üzüldüm PS5 oyun kutuları böyle görünecek 

Oyun sever biri olarak düşününce oyunların tüm platformlara çıkmasını çok isterdim.

• beğenmedim....

• Süreyya abla resmi gelir mi?

• Anca kutusunu alırız

• siparişi verdik 1 haftaya elimde makine

• Ben beğendim konsol ve tüm aksesuarlarla bir bütünlük oluşturmuşlar zaten olması gerekeni yapmış Sony başka türlüsü hoş olmazdı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.