Şimdi Ara

PS5 Monitor soru (Samsung Odyssey G5)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 1 aydır araştırıyorum hala icime bir sey sinmedi surekli bir eksik cikiyor. en son bunda karar kıldım. inceleyebilir misiniz ozellikleriji. PS5 icin tavskye eder misiniz?

https://www.anhoch.com/product/599871790/monitor-32-samsung-lc32g53tqwuxen-odyssey-g5-gaming-curved-wqhdhdmidp1mshdr144hzfreesync

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu monitör ü düşünüyordum, ta ki reddit, rtings vs de ki incelemelere baktıktan sonra LG 27GL83A modelin de karar kılana kadar. Ps5 için kullanıyorum. Tavsiye ederim çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: XaViEsTa

Bende bu monitör ü düşünüyordum, ta ki reddit, rtings vs de ki incelemelere baktıktan sonra LG 27GL83A modelin de karar kılana kadar. Ps5 için kullanıyorum. Tavsiye ederim çok memnunum

hocam tesekkur ederim cevabıniz için. bahsettiginiz monitor yasadigim yerde her yerde stokta tükenmiş. ne zamam gelecegi de belirsiz. bu monitoru arastirirken Asus'un Tuf Gaming VG27AQ modelini gordüm. bi bakabilir misiniz linki şu

https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=27693

acaba cold war'da, dirt 5'te vs 120 hz'de 120 fps alabilir miyim bu monitorde. bir de 4k goruntu verirmi upscale ile dr olsa. malum fiyati 520 euro. bosuna almis olmayayim

• Hocam pek anlamıyorum teknik detaylardan. Ancak reddit e felan bakarsan ve istediğin monitör ü reddit de aratırsan daha detaylı bilgiler edine bilirsin. Ya da rtings sitesinde inceleye bilirsin istediğin modeli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.