Şimdi Ara

PS5 kontrolcüsü net bir şekilde sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
5.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şekil olarak DS zaten gayet yeterlidir durumda o yüzdendir ki ilk jenerasyondan beri kabataslak aynı hep

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    sizin gibiler ne alaka ? görmemişsin, söylemiş orada olduğunu. bir acayipsiniz ha

• Yıllardır biz bunumu bekledik. Bunu evin tuvaletine bile sokmam. Xbox bakalım nasıl bir tasarımla gelecek. Ps5 ölü doğmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

okuma kıtlığınız mı var hocam herkes developer kit bu diye yazıyor hala ne yazıyorsunuz
    Benim okuma kıtlığım yokta senin anlama kıtlığın var galiba. Bu şekilde çıksa demek istedim ben. Atlamışsın hemen.. Bu çok zor değil biraz anlama ve algılama yeteneği yeterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 1 Aralık 2019; 23:0:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberdeki fotonun hemen sağında var zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Konudan cehalet akıyor. Bilmemek normal olabilir ama 50 tane adam yazmış nihai tasarım bu değil sadece developer kit diye. Hala adam diyor tuvalete sokmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyponsoinage -- 1 Aralık 2019; 23:29:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süreyya hanımın süper değişimi

• Umarım kontrolcüyü biraz büyütmüşlerdir.

• vay babasının kemiği ilk defa çirkin görünümlü bir playstation görüyorum

• UfukWest kullanıcısına yanıt
    kardeşim hep öle diyonuz sonra aynısı çıkıyor bıkmadınızmı

• blizzard3 kullanıcısına yanıt
    CAHİLLE sohbeti kestim ama al bak. Burada 4 adet görsel var 2si ps3 ve ps4 geliştirici kitinin görseli diğer ikisi ise piyasaya sürülen ps3 ve ps4 eğer kör değilsen ki kör değilsin yazabilip okuyabildiğine göre büyük ihtimalle zeka geriliği yaşıyor olmalısın.

PS5 kontrolcüsü net bir şekilde sızdırıldı

• Ne bekliyordunuz yani tabiki ana omurga ds4 ile aynı olacak ama ufak tefek detay geliştirmeler olacaktır. Sıfırdan bi daha kolmu yapsın adamlar. Ps1 den 3 e kadar kol aynı idi hemen hemen hatırlatırım. Ayrıca dev kit görseldeki , görseldeki gibi çıkacağını düşünen arkadaşlar bu işleri bıraksın limon maydonoz işine girsinler aksi taktirde ziyan oluyorlar buralarda.

• Bunlar ps5 tasarımınıda ps4 e bir kat daha atarak yaparlarsa şaşırmam

• bence hemen atlamayin ps5 e sonra üzülürsünüz cünkü 2.3 sene sonra ps5 pro gelir en mantiklisi ps4/ps4pro ile biraz daha idare edip o kadar parayi ps5 pro ya saklamak

• Bu ps ne reklam veriyor be cok onemli bisimis gibi :) zevk aliyolarmi acaba sunda oyun oynarken yaris-futbol haric oynamasi dert

• Soğutulmuş bir haberi clickbait yaparak önümüze sunan Ekrem arkadaşı da tebrik ediyorum. Yeni bir görüntü sandım, girdim. Neyse bloker açarız artık bi yerden ödeşiriz.

Merak eden arkadaşlara da bu tasarım nihai değildir.

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Hiç biri dert değil hocam 10 senedir bilgisayarda oyun oynuycam diye sürünüyordum. 1250 TL ye xbox one s alıp 70 TL ye de 300 tane oyun kiraladım kütüphaneden. Fps oyunları bile rahat bir şekilde oynanıyor. Tabiki bir mause kadar kontrollü olamıyorsunuz ama herkes aynı şartlarda olduğu için sorun yaşatmıyor. Bi ara ön yargısız bir şekilde e denemenizi tavsiye ederim

• Geliştiriciler çok çalışacakları için açıkırlarsa pizza dilimlerini ısıtması için yer de düşünülmüş gayet güzel.

• Baya netmiş olmasa nasıl bilecektik

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.