Şimdi Ara

PS5 in fiyatı ne olmalı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
8.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
105 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihaz için 6500 TL bile çok para bence.

Max ederi 4999 forumdaşın dediği gibi, ben konsolcu değilim gerçi üstüne parada verseler oynamam. Ben Bilgisayarcıyım ama hepimizin ortak buluştuğu nokta oyun ve teknoloji ben isterim ki konsolcu birisi en uygun fiyatla alsın bu konsolu Sony avrupadan 10 kazanıyorsa bizden de 5 kazansın alım gücü ortada kur ortada destek çıksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojidozirikato -- 1 Ocak 2021; 21:35:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maksimum 4k olmalı ama imkânı yok.

• konu sahibi güzel güzle açıklamış. hala şu konunun altına indirim beklemeyin, fazla bi indirim olmaz gibisinden şeyler yazıyorsunuz. vallahi bilgiçliğinize ihtiyacımız yok. böyle böyle laflarınız yüzünden xboxsx 9300ten çıktı, series s i hala inatla 5300ten kitlemeye çalışıyolar.
    bundan sonra; indirim beklemeyin vs. laflarla ukalalık yapanlara karaborsacı, stokçu muamelesi yapmak lazım.
    son olarak konu sahibinin belirttiği çok önemli nokta var. bu fiyatlara bizi en çok teknoloji kanalları hazırladı. çok güzel algı yaptılar. 10000 lira olacak şeklinde içerikler hala aklımda. o yüzden bu mücadeleyi tüketici vermek zorunda.

• Digital versiyon 5499 TL olur.

Gönlümüzden geçen 4999 :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Dijital 6.500
    Diskli 7.300

Görürsünüz öyle büyük indirim beklemeyin konsollara.

Biraz daha gerçekçi yapalım sayıları

6399₺

7399₺

Diyorum bakalım tutacak mı?

• Dijital ne zaman gelecek bilmiyorum ama 4999tl den 1 kuruş fazla olmaması gerekiyor + 1 kol ile beraber o da. Diskli versiyonu da 6499tl den 1 kuruş fazla olmaması gerekiyor. 399 euroluk dijital versiyonu hatta 4500tl bandında satılması gerekiyor. Ki çoğu kitleye hitap etsin alabilelim. Zaten oyunlara bir dünya para verecez... Makineyi bari zorlanmadan alalım. Sony türkiye sesimizi duy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WatchAndLearnn -- 2 Ocak 2021; 12:56:53 >
  • Al-satçı da değilsiniz ki. Ne bu indirim beklemeyin muhabbeti. 5k-6.5k fiyatlar belli. Bundan fazla olursa çoğu kişi almayacak zaten.

• dijital 5000 civarı olmalı

• Digital Edition'ı sar 5000'e alıp gideyim 🤝 @Sony

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Max x1.2 olmalı
  • İndirimli fiyatla satılmaya başlanan bir yer var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satıcı Karı, döviz kuru ve Sony fiyatını sabit bırakırsak 50% den 20%ye vergi düşüşünü tüm toplamlara göre oranladığımızda 18%'lik bir düşüş olması gerekiyor.

8.299,00 x 0,82 = 6.812,61 TL

Fiyatın açıklandığı Ekim'20(9,75TL) ile bugün(9,10TL) arasındaki Euro/TL farkıda 7%'lik bir düşüş yapıyor.

6.812,61 x 0,93 = 6.358,44 TL olması gerekli.

Muhtemelen 6300 - 6500 TL arasında olucaktır yeni fiyat, ki yine de pahalı bence. Disk okuyuculu versiyonu en fazla 4800 TL olması gerekli üstündeki tüm fiyatlar pahalı bence.

• Sony Türkiye rezalet gidiyor.Fanboyluk yapanlar yüzünden laf bile edemiyoruz.
  • %30 vergi iyi bir oran oyle 300 500 le kurtulmamaları gerek. umarım 5500 ve 6500 hatta daha aşagısı olarak belirlenir iki konsolda

• Dijital 5999

Diskli 6999

• standartlarabidesi S kullanıcısına yanıt
    İdeale yakın fiyat olur. Gönül isterdi bi zaman bimde satılan ps4 gibi 1000tl olsun ama nerdeeee. Bu ekonomide 6bin olsa çok iyi diyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvgn -- 2 Ocak 2021; 20:50:32 >
  • 20k olsun

nasılsa almayı düşünmüyorum

sigaradan alkolden alınan kadar ötv kdv alınmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawbreaker -- 2 Ocak 2021; 20:37:12 >
  • 6000tl den fazla olmamasi gerekiyor.

• ps5 pro yu beklicem gibi hem bu fiyat belirsizliği hem kurdaki dalgalanma oyun fiyatları ve pekde ps5 özel oyunu olmaması şuan icin almayı gerektiricek bi durum yok gibi.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.